Sari la conținut

Criss Arad 0743507871


Vizitator vladdinarad

Postări Recomandate

  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare dragi colegi ! 

Am vizitat si eu domnisoara Criss in urma cu cateva zile , veneam din Austria si am m-am programat la o alta domnisoara de pe publi (dece publi pentru ca aici la momentul respectiv nu gasisem pe nimeni sa se deplaseze la hotel dupa ora 12 noaptea) si bineinteles ca nu mi-a mai raspuns acea domnita de pe publi la ora 12! 

Asa ca am lasat rusinea la o parte si am inceput sa sun toate fetele din forum, am avut noroc sa raspunda Criss la telefon si in maxim 30 min era la mine in camera. 

Fata foarte draguta, vorbareata, corp frumos, sani foarte draguti cu toate ca va urma un Upgrade, fundul superb pe gustul meu, imi venea sa il musc incontinuu , timp petrecut 2 ore ! 

Nu imi place sa detaliez asa ca trec direct la note ! 

Fata 8 

On 9

Np 9 

Am avut parte si de ceva masaj ! 

Halat confidential

De revenit! 

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dragilor! Ma numesc Cristina , si sunt bine cunoscuta pe acest forum cu numele “ Criss” am varsta de 25 ani .. 1,70 cm si 60 kg .. pentru cei ce nu ma cunosc , sunt o fire sociabila si plina de energie “acum ramane sa ma cunosti personal “🔥 las mai jos cateva detalii despreSERVICII SI PRET :*

-Oral- in functie  de igiena🪒🛁

-Norml-protejat

-Fin corporală 

-Diferite pozitii

-Masaj de relaxare 💆🏻‍♂️

-Atingeri și mângâieri 👩‍❤️‍💋‍👨

-Dus impreuna 🚿

 -Deplasari ( hotel ) 

—200 -30 min🕧

—400 - 60 min🕛...LOCATIE - Ared kaufland  📞Contact , Telefonic , Whatsapp

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume

Chiar ți-e greu să dai o pagină înapoi să citești.

Buna dragilor! Ma numesc Cristina , si sunt bine cunoscuta pe acest forum cu numele “ Criss” am varsta de 25 ani .. 1,70 cm si 60 kg .. pentru cei ce nu ma cunosc , sunt o fire sociabila si plina de energie “acum ramane sa ma cunosti personal “🔥 las mai jos cateva detalii despreSERVICII SI PRET :*

-Oral- in functie  de igiena🪒🛁

-Norml-protejat

-Fin corporală 

-Diferite pozitii

-Masaj de relaxare 💆🏻‍♂️

-Atingeri și mângâieri 👩‍❤️‍💋‍👨

-Dus impreuna 🚿

 -Deplasari ( hotel ) 

—200 -30 min🕧

—400 - 60 min🕛...LOCATIE - Ared kaufland  📞Contact , Telefonic , Whatsapp

  • Like 1
Link spre comentariu

Hello.Nu prea scriu recenzii pe aici ma scuzati.Vineri am trecut si eu pe la Criss,sunt client mai vechi de al ei,si cum a facut putina pauza,abea am asteptat sa o strang in brate din nou.Se misca bine,se face placuta,stiu ca ii lipsesc 69 si Fk din servicii dar si asa Pt MINE este de nota 10.Dupa parerea mea,daca ar fii un top pe forum Arad,eu zic ca locul ei ar fii acolo.Scuze ca nu am facut recenzie mai detaliata,cine au fost la ea stie ce zic.si cine nu a fost inca,eu zic ca merita incercata! Ciocane tari!!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...