Sari la conținut

Criss Arad 0743507871


Vizitator vladdinarad

Postări Recomandate

  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Nu e nimieni rautacios, nu vreau sa vorbesc si pentru restul de aici dar nu cred ca as fi singutur care s-ar duce cu mare drag la o fata frumoasa care imi da si mancare buna dupa ce ne futem, doar zic :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Bă băieți... Amu' iaca vin de la domnițe... Fiți fair play... Și tacâmul este asigurat... Programare 10... Servicii 8,9...domnițele sunt spectaculoase... Mult peste media Aradului... Curate, frumoase... Poze reale... Poate le băgăm la top... Cu acordul vostru...

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Bă băieți... Amu' iaca vin de la domnițe... Fiți fair play... Și tacâmul este asigurat... Programare 10... Servicii 8,9...domnițele sunt spectaculoase... Mult peste media Aradului... Curate, frumoase... Poze reale... Poate le băgăm la top... Cu acordul vostru...

Hai prietene, fa o recenzie detaliata. Si eu as merge dar din ce s-a scris pe aici...si nici Criss nu prea vorbeste cu noi... macar cei care ati fost sa ne ajutati.

Link spre comentariu

Am fost foarte ocupat zilele astea... Cristina și Diana... Programare 10...atitudine pro client 10...op Criss,8...diana on, 9....np Criss, 10....diana,9,5...M-am simțit foarte bine cu fetele.... O să fac și o recenzie regulamentara cât de curând... Nu ratați întâlnire cu dame ele... Pentru Arad... E beton...

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Am fost foarte ocupat zilele astea... Cristina și Diana... Programare 10...atitudine pro client 10...op Criss,8...diana on, 9....np Criss, 10....diana,9,5...M-am simțit foarte bine cu fetele.... O să fac și o recenzie regulamentara cât de curând... Nu ratați întâlnire cu dame ele... Pentru Arad... E beton...

Adica in 3??? Halatul?

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

De mult vroiam sa o vizitez pe Cristina dar avand in vedere comentariile de aici legate de atitudine si probleme cu programarile, nu am facut-o. Vazand anuntul ei ca pleaca pentru o perioada mai lunga, am zis ca e momentul sa trec pe la ea. Si nu am gresit deloc!

Programare fara probleme. Am sunat la nr din anunt, programat in 20 min. Ajung la binecunoscuta locatie din Confectii iar in spatele usii am gasit o fata frumoasa si primitoare. Am optat din start pentru o ora, 300 ron platiti inainte.

Aspect: pentru mine e de 10, e foarte frumoasa, sani mici dar foarte frumosi, fundulet apetisant. Este si destul de inalta, eu nu mi am dat seama din poze, ceea ce o face si mai atragatoate.

Atitudine: 10+, de cand am intrat pe usa si pana cand am plecat. M-am simtit extrem de bine in compania ei.

GFE:10+, fiind mare amator al fetelor ce ofera acest serviciu, am fost extrem de incantat de Cristina. Fiind prima vizita, chiar nu ma asteptam sa fie asa, dar m-am simtit ca si cum ne cunosteam de mult. Extrem de placuta, deschisa. Intalnirea mea cu Cristina dpdv al GFE s-a propiat de intalnirile cu fostele fete de la top Sonya si Raluca. Si nu exagerez deloc.

ON + NP, ok, nimic iesit din comun, se implica, se misca bine, din pacate nu am fost eu in forma si nu a fost cum as fi vrut, dar nu e vina ei. De aceea nu dau note. Din pacate nu am avut timp si de masaj, data viitoare o sa-l incerc cu siguranta.

De revenit: cu siguranta, abia astept sa revina. Din pacate am descoperit-o doar acum, asa e cand te iei dupa comentarii si nu te duci sa probezi.

De recomandat: da, cu siguranta.

Asa cum zicea si un alt coleg, e muuuuult peste media de pe Arad.

Per total, o experienta foarte placuta, a fost o surpriza,nu ma asteptam avand in vedere comentariile din trecut. Profitati de ultimele zile ale Cristinei la noi!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...