Sari la conținut

Criss Arad 0743507871


Vizitator vladdinarad

Postări Recomandate

  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

.Locatia nu ma intereseaza.

 

De cand? Eu vad ca te labaresti pe fiecare postare unde o fata intreaba unde sa-si gaseasca locatie.

 

Doamne fereste sa zica o fata ceva de ARED-uri ca sari tu sa spui cat sunt de cacat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

La obiect magarusule ,nu am facut referire la cum arata..doar ca sunt photo shopate pozele,daca e protejata ta..e treaba ta,dar spune le adevarul la baieti ca nu asa arata in realitate..doar se apropie...aaa era sa uut ,e de etnie.Bune ca mi ai dat replica ,ca sa specific si aspectul asta.Locatia nu ma intereseaza..era vorba strict despre faptul ca sunt f retusate pozele,ca si cand clientii i-ar da bani falsi.Hai sa fim obiectivi...din comentarii am observat ca ai aceasta calitate

Asta am spus si eu. E foarte clar pt oricine ca sunt poze profesionale si retusate. Pe acest topic sunt si poze neretusate, cine e curios sa caute.

Ma repet, Cristina arata bine si are servicii bune, clar merita vizitata.

Mie nu mi s-a parut sa fie de etnie, nu cred asta.

Link spre comentariu

Si ca locatie pe locul 1 e Arad Plazza,cateva max 3 ultra centrale,la Ared te simti psihic ca intr e camine studentesti unde daca te vede vreun cunoscut stie ca ai venit la curve...asta e adevarul,si pe ultimul loc cele din periferie.

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Banuiam eu de mult ca ai alte interese decat ceilalti de aici. Acum sunt 100% convins ca dai in chirie la fete apartamente.

 

Poate esti si peste, vedem in viitor ce-ti mai puie creierul neted.

  • Like 2
Link spre comentariu

Lauzi locatiile de cartier ma saracie ma muie ai javre la produs in locatii periferice deci tipele care stau la Plazza Arad sunt naspa nu?si locatia fara jeg ca alea ale tale sunt gunoaie nu?maa muie rade lumea de tine magaru pulii

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Nu am laudat nici o locatie, eu am spus de multe ori clar ca nu e asa de importanta locatia ca nu mergi sa futi peretii.

 

ared, centru, gradiste, micalaca, chiar nu conteaza, important e femeia la care mergi

  • Like 1
Link spre comentariu

ma baiatule,oriunde,daca mergi fetele mai scumpe sunt in zone centrale,du te la Londra Milano,Paris etc si o sa vezi,e altceva cand mergi la Arad Plazza ultra central si altceva cand mergi pe str Patria la Alexandra nebuna si mizerabila

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ce va mai place saorma....

 

Si aici va certati ca orbetzi.

 

Am citi ultimele 4 pagini fara sa gasesc o recenzie de Doamne ajuta. Cei cu fata asta pana la urma??!! Am vazut ca la inceput toti au laudat_o si acuma e bad girl...

 

E Up sau Down? 😕😕😕

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Ce va mai place saorma....

 

Si aici va certati ca orbetzi.

 

Am citi ultimele 4 pagini fara sa gasesc o recenzie de Doamne ajuta. Cei cu fata asta pana la urma??!! Am vazut ca la inceput toti au laudat_o si acuma e bad girl...

 

E Up sau Down? 😕😕😕

E up. Du-te linistit! Cristina e super ok.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...