Jump to content

ana 0742459811

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

:P ❤

Nu știu de ce dar cele 2 recenzii se cam aseamănă. Orele de întârziere difera. 🤔 Nu știu de ce la fel cele 2 recenzii de pe topicul celeiltate fete blonde la fel se aseamănă. Posibil acolo

Posted Images

DORITORII DE ANAL SA SE ABTINA

RESTUL STABILIM TELEFONIC SAU O WHATS UP. ANA FIN ORALA/FACIALĂ SERVICII HIGH CLASS SUNT EU.

NUMAI LA DEPLASARE LUCREZ

DOMICILIU/PENSIUNE/HOTEL

SUNT OPEN MIND

POZELE IMI APARTIN.NU AM PUTUT ÎNCARCĂ AICI PHOTO.MA SUNATI SI TRIMIT PE WHATS UP

VA PUP SI NE AUZIM

Sfatul meu, sa-si ia locatie si apoi mai discutam, alura de roakar cu sarma'n flit nu da cu exprimarea - la deplasare - ... cum sunt aia care zic - pe italia - sau - la placere - va dati voi seama unde bat ... plus ca dupa ce ca ipotetic ar costa ora 250 lei - n-am sunat da' asa e piata - sa mai dau cu 100 pe cazare ... nu ca-s chitra da' numa' sa castige, sa nu investeasca nimica ?  :laugh2

• Like 1

Fie cum ziceti voi.tariful.il.stabilim.impreuna

Da corespund mai multe anunturi la acest numar

Au mai lucrat niste colege pe nr meu eu fiind plecata in america pe o perioada de un an.pozele imi apartin

Iar referitor la fiere cum ai menitionat..este pus doar pt aceea sedinta fiind un ffake.cum.considerati.postati o recenzie concreta si discutam

Dr love

Colega mea a fost andreea

Cu care ai vb telefonic pe whats up

Pariu ca sunt? Ma intalnesc oricand oriunde cu oricine.dar daca sunt eu in poze cam.cum e? 0748086179 confirm oricand pe whats up

Apel video sau orice vreti ca sunt eu.ia nu mai faceti afirmatii aiurea.daca cineva sustine ca mu sunt eu il.rog insistent sa vina sa ne vedem doar ca nu costă nimic ca sunt eu.rog user ul cu care am.discutat pe whats up sa confirme

Postat 04 December 2017 - 12:26 AM

Bai tampitilor vezi ca incurci persoanele;)))eu n am.văzut.pesti.pe acolo
Pestii stau in acvariu.in schimb am vazut 2.mormoloci
B&s sti cum zi c? Mai adati in regimuri fete de la buc și poate pun si o înregistrare faina
Chiar ma provoci.încetează să te iei aiurea ca nu s cn crezi tu
Tac pana n trun punct
Da deja cam sări calu
Daca lumea.nu se prinde ce faci tu

O sa le.arat eu
Promit solemn.pt c te iei de.lume.aiurea
Cu mn nu ti merge
Cu stima și respect&)
  • 0

http://nimfomane.com/forum/topic/103469-a-trecut-cineva-pe-la-domnisoara/page-2

Postat Ieri, 15:56

Fie cum ziceti voi.tariful.il.stabilim.impreuna
Da corespund mai multe anunturi la acest numar
Au mai lucrat niste colege pe nr meu eu fiind plecata in america pe o perioada de un an.pozele imi apartin
Iar referitor la fiere cum ai menitionat..este pus doar pt aceea sedinta fiind un ffake.cum.considerati.postati o recenzie concreta si discutam
Dr love

Colega mea a fost andreea
Cu care ai vb telefonic pe whats up 
  • 0

PS: CONCLUZIILE LE TRAGETI SINGURI,DAR DAR FITI ATENTI LA PUNCTELE PUSE SI SPATIILE INTRE ELE. A SA NU UIT:

citez..

Postat 04 December 2017 - 12:43 AM

Azaret draga asa ca se agita bogdnel

Zis reprratu s i king...nu pot spune cine is

Ca oamenii sună și amenintă ca nu dau regimuri numai la femei
Nu știu cum pot pune înregistrare a
Și ca toate femeile is a lor si de alea
Am sa pun iti promit solemn poze cu toate femeile care le ai avut la care cereau taxa si multe altele
Nu mai zic nimic da am să va arat tot clanu asta de 2 lei
Cu matroane și pești.ne auzim.in curand
Azaret

Am.pretentii
Pune cap.la.cap si analizeaza ca si ridica fetele n slăvi si toate lucrează cu dia diana
Femeia lui
Keep calm
Nu is peste.da cunosc domeniu;) si fetele de pe publ24.si deja ma ofticat maxim tupeu asta jegos 
  • 0