Sari la conținut

0745830632 Laura si Anda


Postări Recomandate

  • Oras:BM
  • Oras:BM

Va salut stimabili. Avand treburi pe la Satu Mare, am tot cautat ceva divertisment. Luat ziarul local, dat multe telefoane, insa de cele mai multe ori abordarea de start lasa de dorit in zona. Toate damezele dau impresia ca sunt super grabite, le intereseaza doar sa-ti ia banii. Oferta medie este unde a la 150 ron. In urma procesului minutios de selectie, m-am oprit la oferta din titlu. Anuntul l-am luat din informatia zilei, care suna doar asa: "sexoasa simpatica"

Am vb la tel, stabilit intalnire. Locatia este pe IC Bratianu, vizavi de Brd. Cand am ajuns, mi-au zis sa stau langa BRD sa ma poata vedea, un soi de face-control, l-am trecut fiind invitat sa urc la et 4.

Locatia-o garsoniera minima, o mica bucatarie unde ma asteptau fetele, o camera de actiune unde era pe jos o saltea, o baie mica, dar cu aspect neingrijit. Am primit prosop, gel de dus, papuci -nu.

Ofertă- masaj cu finalizare manuala-100 ron.

Sex cu o fata o fin op np -150 ron.

Sex cu doua ( cate o finalizare cu fiecare) - 200 ron

Sex cu doua plus lesbi show - 250 ron.

Eu l-am zis ca vrea sa cheltui 100 ron, si sa-mi zica ce pot primi maxim de aceasta suma. Am convenit la o finalizare NP cu o fata. Am ales-o pe Anda, bruneta, este draguta, zambeste mult, undeva la 1,65 cu 60 kg. Declara ca are 24 ani, la corp arata foarte bine, cur bombat, potrivit, sanii cam mici, dar erectili, pielea fina, fara pic de burta, carnea foarte tare pe ea. Cealalta, Laura sigur are radacini rrome, desi vb ungureste, este cam de aceeasi inaltime dar, cu mult mai plina. In special la burta, maini. Are si sanii mai mare, undeva la vreo 65-70 kg, nu prea ma pricep. Pe maini am observat par neepilat, asadar nu am ales-o pe ea, desi ma batea gandul sa le iau pe amandoua.

Actiunea-am facut dus, dupa a facut si Anda, punct in plus, am fost invitat sa ma intind pe burta pe saltea. A in eput un masaj placut, cu atingeri in diverse zone, dar de durata scurta. Pe urma m-a rugat sa ma intorc unde m-am jucat cu sanii ei, iar ea cu ala micu, doar cu mana. A pus prez, si a trecut la un lady on top. Am schimbat-o la lingurita, si asa am terminat. Dupa moment am stat asa si am mai povestit diverse. Mi-a placut ca nu m-a grabit deloc, la final am aflat ca era prima ei i de munca, iar eu primul client, normal in aceasta formatie. Totusi am simtit un miros specific la sfarsitjl actiunii. Nu accepta FK, si nu s-a umezit deloc, folosing doar ceva librifiant. Dar per total, a fost o experienta pozitiva.

Am mai stat putin cu ele la bucatarie, de povesti, timp total stat inauntru cam 40 min.

Acum note:

Locatia: 7. Nu exista usa intre bucatarie si camera de actiune. Cealalta dameza sta cuminte practic in acelasi spatiu.

Aspect- As da 8,5 pentru Anda si 7 pentru Laura.

Actiunea-eu am avut parte doar de NP - 7,5

Pret- eu am platit 100 ron. Daca era 70 ron, era pretul corect, dar asta piata in Satu Mare.

GFE- pentru Anda a foarte ridicat, m-am simtit bine cu ea zambeste, vorbeste ca o prietena, etc. Pacat ca nu saruta. - 7,5

Cred ca voi mai reveni, dar voi incerca sa mai negociez.

Sper sa fiu util.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:BM
  • Oras:BM

O descriere a laurei?

In mare am descris-o. Laura este o bruneta, pe la 1,60 si cu 65-68 kg. Este mai plinuta, in special are burta. La fata nici urata nici frumoasa, mi s-a parut a fi de etnie. Pare sa aiba experienta, am dedus ca practica meseria de cativa ani, a lucrat si pe la Oradea.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

@ dan daianu  - stimabile coleg vrei te rog sa te uiti la urmatorul topic unde vei gasi niste poze cu o alta d-soara ANDA  ,,din Cluj "

 

https://nimfomane.com/forum/topic/7959-salon-masaj-pe-strada-artarului-0745702154/

 

Salonul prezentat in topicul de mai sus l-am vizitat si eu(desi nu am o recenzie), binenteles am ales-o pe Anda, care  printre multe altele mi-a spus ca e din S.M, si care din cate am inteles acum nu mai presteaza acolo, s-a retras.

Multumesc .

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confratilor si eu am fost la aceasta adresa vizavi de BRD dar pe atuncea era doar Laura in aceasta locatie.

Eu am optat pt un masaj cu finalizare orala la 100 ron dar masajul a fost cam prost facut. In locatia ei era cam racoare, din spusele ei eram al 2 lea client desi am fost pe la vreo 12-13 nu mai stiu exact.

Am trecut la masaj dar la facut fara crema sau ulei motivul i sa terminat si nu a apucat sa cumpere, iar la finalizare a pus caciulita si a inceput oralul care nu prea a fost bine efectuat .

Note: locatie 8- pt ca era frig si ca nu avea pat.

         corp 8- era curata si piele fina nu pot da mai mult pt ca nu era chiar cum ma asteptam eu

         comportament 7 nu face masaj cum trebuie si nici saruturi si nici oral np

         pretul este destul de bun eu l-am scos pana la urma in 20 euro pt ca nu prea avea clienti. 

Poze nu am cu ea si nici nu stiu de unde sa fac rost . 

Eu zic ca e de revenit doar pt ca poti obtine un masaj cu 80 de ron cam asa. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...