Sari la conținut

Ce stiti Elena 0738278024


Postări Recomandate

  • Oras:Bv
  • Oras:Bv

Nu se merita are numai figuri in cap si nu te simti deloc bine cu ea. Parca când te duci la ea nici nu are chef de durut. Sta asa ca o stâncă si asteapta sa termini si sa pleci

Are si niste sani urati de zici ca sunt umflați cu pompa

Link spre comentariu

Buna tuturor ! Vad multe comentarii care ma amuza 😂 mai oameni buni..pana acum cine a venit la mine nu a plecat nemultumit , cu exceptia persoanelor in stare de ebrietate . Si a celor fara cei 7 ani de acasa. Cat timp sunteti bine educati si nu creati probeleme eu va voi trata asa cum se cuvine. Si in legatura cu tatuajele nu sunt sigura femeie care are. Pozele sunt 100% reale altfel nu as fii pus poze cu fata.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna tuturor ! Vad multe comentarii care ma amuza 😂 mai oameni buni..pana acum cine a venit la mine nu a plecat nemultumit , cu exceptia persoanelor in stare de ebrietate . Si a celor fara cei 7 ani de acasa. Cat timp sunteti bine educati si nu creati probeleme eu va voi trata asa cum se cuvine. Si in legatura cu tatuajele nu sunt sigura femeie care are. Pozele sunt 100% reale altfel nu as fii pus poze cu fata.

Link spre comentariu
  • Oras:aici.
  • Oras:aici.

Eu nu vad nici o recenzie aici, doar niste posibili pesti . Acum nu ca ii iau apararea, dar haideti sa fim putin seriosi .

 

Poate ne explica fata si niste servicii, preturi, etc si vom vedea dupa o recenzie de incredere, nu dupa useri de ieri inregistrati cu 3 postari ..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...