Sari la conținut

Clara hot girl 0731778979


Postări Recomandate

exista ciori... si mai exista namile de ciori.

 

Apreciez un astfel de raspuns toxic mai mult decat o recenzie umflata cu pompa de cauciucuri. Am fost si eu acum 2 sapt si pot spune ca ... tipe e mare,nu e cu "cateva kg in plus" ,cel putin din punctul meu de vedere. Probabil e potrivita pentru amatorii de big women dar eu clar nu sunt unul dintre ei. Cel putin bine ca mi-am dat seama acum :))))) . Pozele nu prea au legatura cu realitatea, decat cu semnele distinctive ( tatuaje,pierce). Experienta a fost una decenta totusi,fata se poarta ok.

 

Note:

Locatie 8

Aspect 3

Oral 9

Normal 9

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Apreciez un astfel de raspuns toxic mai mult decat o recenzie umflata cu pompa de cauciucuri. Am fost si eu acum 2 sapt si pot spune ca ... tipe e mare,nu e cu "cateva kg in plus" ,cel putin din punctul meu de vedere. Probabil e potrivita pentru amatorii de big women dar eu clar nu sunt unul dintre ei. Cel putin bine ca mi-am dat seama acum :))))) . Pozele nu prea au legatura cu realitatea, decat cu semnele distinctive ( tatuaje,pierce). Experienta a fost una decenta totusi,fata se poarta ok.

 

In general exista o mica diferenta intre poze si realitate dar asa de mare cum zici e cam nasol pentru cine ajunge si fata nu ii este pe plac. Nu cred ca e singurul caz.

Exista totusi varianta sa nu ramai dar tot e aiurea ca ai pierdut si timpul tau si al ei pentru ca ai fost indus in eroare (nu numai de poze, poate si de recenzii). Sunt convins ca exista multi care sunt amatori de genul asta de femeie. 

E o chestie de gusturi si de compatibilitate. Eu am fost in trecut la fete care erau super laudate dar cu care nu m-am potrivit si am fost la fete care aveau recenzii jumatate pozitive jumatate negative dar cu care m-am simtit super.
  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 5458
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Apreciez un astfel de raspuns toxic mai mult decat o recenzie umflata cu pompa de cauciucuri. Am fost si eu acum 2 sapt si pot spune ca ... tipe e mare,nu e cu "cateva kg in plus" ,cel putin din punctul meu de vedere. Probabil e potrivita pentru amatorii de big women dar eu clar nu sunt unul dintre ei. Cel putin bine ca mi-am dat seama acum :))))) . Pozele nu prea au legatura cu realitatea, decat cu semnele distinctive ( tatuaje,pierce). Experienta a fost una decenta totusi,fata se poarta ok.

 

Note:

Locatie 8

Aspect 3

Oral 9

Normal 9

 

Pe mine ma intereseaza daca a devenit mai implicata dr nu vad recenzii noi sa ma edifice

Am facut si eu si Cozo chemare spre Timisoara dar fara ecou

Link spre comentariu

Apreciez un astfel de raspuns toxic mai mult decat o recenzie umflata cu pompa de cauciucuri. Am fost si eu acum 2 sapt si pot spune ca ... tipe e mare,nu e cu "cateva kg in plus" ,cel putin din punctul meu de vedere. Probabil e potrivita pentru amatorii de big women dar eu clar nu sunt unul dintre ei. Cel putin bine ca mi-am dat seama acum :))))) . Pozele nu prea au legatura cu realitatea, decat cu semnele distinctive ( tatuaje,pierce). Experienta a fost una decenta totusi,fata se poarta ok.

 

Note:

Locatie 8

Aspect 3

Oral 9

Normal 9

Multumesc frumos pt recenzie....acum fiecare cu gusturile lui,la 63 kg nu cred ca sunt big women
Link spre comentariu

big women inseamna altceva... tu esti o balena obraznica

Nu inteleg jignirile...nu cred ca ti-am gresit eu cu ceva ca nu sunt pe gustul tau. Pe forumul meu scrie ca sunt o persoana voluptoasa....si asta nu-ti da dreptul sa ma jignesti,pt ca nu te-am obligat eu sa ramai la mine!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Pai din cauza asta esti suparat, stiu ce zici.Pe mine m a lasa sa fac ce vreau cu ea. Ma simt super cu Clara.

Asa am patit eu cu Roxy foxy. Foarte laudata, mega laudata si cu mine nu a scos un cuvant. Abia vorbea cand o intrebam ceva, se uita si urat la mn. Eram super curat (plus ca sunt tanar si arat normal, la corp chiar bine) si efectiv simteam ca ii e sila de mine. Nu a vrut sa faca nici on si cu alti facea cim si asa mai departe.Ora a tinut si juma de ora ca asa a zis ea. Scuze de offtopic.

  • Like 1
Link spre comentariu

asta e peste. cine viziteaza o cioara care dupa ce iti ia banii, incepe cu nu pune mana acolo, nu ma trage de buci, nu da asa tare etc. o cioara umflata

Imi cer mii de scuze dar sigur ma confuzi.

Eu am cerut doar sa nu fiu muscata de sfarcuri si sa.mi bagi degetul inauntru....si asta spun tuturor clientilor nu doar tie!! Asa ca te rog frumos daca nu cunosti nu mai comenta

Link spre comentariu

Pai din cauza asta esti suparat, stiu ce zici.Pe mine m a lasa sa fac ce vreau cu ea. Ma simt super cu Clara.

Asa am patit eu cu Roxy foxy. Foarte laudata, mega laudata si cu mine nu a scos un cuvant. Abia vorbea cand o intrebam ceva, se uita si urat la mn. Eram super curat (plus ca sunt tanar si arat normal, la corp chiar bine) si efectiv simteam ca ii e sila de mine. Nu a vrut sa faca nici on si cu alti facea cim si asa mai departe.Ora a tinut si juma de ora ca asa a zis ea. Scuze de offtopic.

Multumesc frumos :*
Link spre comentariu

Pe pagina anterrioară cineva a dat nota 3 la aspect. Se poate așa ceva ? Adică se pot da și note sub 5 ?

Acel domn si-a facut cont recent si vrea sa ma jigneasca,nu stiu cine este si nici ce vrea de la mine....poti citi recenziile mele si vei intelege ca nimic nu este adevarat!!

Link spre comentariu

Acel domn si-a facut cont recent si vrea sa ma jigneasca,nu stiu cine este si nici ce vrea de la mine....poti citi recenziile mele si vei intelege ca nimic nu este adevarat!!

Ești într-o uriașă eroare. Eu nu te-am jignit cu nimic, nici măcar nu ți-am adresat vreo vorbă. Am întrebat userii mai vechi dacă pot fi acordate note sub 5. Nu înțeleg la ce te referi când spui că nimic nu-i adevărat. Am citit și recenziile și tocmai de aceea am pus întrebarea. E o contradicție flagrantă între unele recenzii și nota de 3 acordată. Atîta tot. Ai sărit fără motiv.

Succes în continuare. Oricum, eu m-am lămurit.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ești într-o uriașă eroare. Eu nu te-am jignit cu nimic, nici măcar nu ți-am adresat vreo vorbă. Am întrebat userii mai vechi dacă pot fi acordate note sub 5. Nu înțeleg la ce te referi când spui că nimic nu-i adevărat. Am citit și recenziile și tocmai de aceea am pus întrebarea. E o contradicție flagrantă între unele recenzii și nota de 3 acordată. Atîta tot. Ai sărit fără motiv.

Succes în continuare. Oricum, eu m-am lămurit.

Recenziile "pro " sunt făcute de oameni cărora le plac fetele cu forme. Dacă ești fan Slim/Skinny , si mergi la Clara și pleci nemulțumit de acolo, e fix Vina ta.

Eu dacă vreau să mănânc Pizza, și merg la restaurant chinezesc, nu e vina bucătarului, sau a ospatarului, că nu îmi poate oferi ce vreau...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...