Sari la conținut

Clara hot girl 0731778979


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Am vizitat-o ieri pe clarahot23.
M-a asteptat imbracata intr-o rochie mulata pe corp si m-a invitat in camera colegei, pentru ca in a ei era putina dezordine si fiind singura in locatie in acel moment.
M-a intrebat daca doresc sa merg la dus si am acceptat, ca asa mi se pare normal, chiar daca veneam de acasa. Ea nu a facut cat am fost eu acolo.
Am dorit un ON si o finalizare orala, atunci cand vrea gogu' sa termine, dar mi-a zis ca nu mai accepta CIM (ceva probleme dentare...) si am ramas pe un COB.
A inceput ea cu cateva sarutui pe corp, apoi a coborat si a continua cu un oral bunicel (din punctul meu de vedere), un 69.
Am schimbat putin actiunea cu un normal cu LOT, unde chiar stie sa se miste din fund si apoi misionar si am terminat intre sanii aia imensi.
Am fost la dus, pentru igenizare si cand m-am intors ea a zis ca nu mai face dus ca s-a sters cu servetele umede. Pentru asta scad puncte.
 
Note (tot din punctul meu de vedere):
Aspect: 9 la corp (inalta, cur, sani) si 7.5 la fata
Igiena: 5
Locatie: 7, camera prea intunecata, patul scartie putin (nu ar fi camera ei), la dus nu gasesti geluri barbatesti
Oral: 9
GFE: 7, poate nici eu nu am prea avut subiecte de discutat.
Normal: 9, regret ca nu am incercat si LOT cu spatele spre mine
Halatul 250 lei/ora cu 2 finalizari, dar din pacate a trebuit sa plec dupa prima finalizare (m-a mancat undeva sa ma uit sa telefon si sa vad mesajele primite)
O zi buna!
  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o ieri pe clarahot23.

M-a asteptat imbracata intr-o rochie mulata pe corp si m-a invitat in camera colegei, pentru ca in a ei era putina dezordine si fiind singura in locatie in acel moment.

M-a intrebat daca doresc sa merg la dus si am acceptat, ca asa mi se pare normal, chiar daca veneam de acasa. Ea nu a facut cat am fost eu acolo.

Am dorit un ON si o finalizare orala, atunci cand vrea gogu' sa termine, dar mi-a zis ca nu mai accepta CIM (ceva probleme dentare...) si am ramas pe un COB.

A inceput ea cu cateva sarutui pe corp, apoi a coborat si a continua cu un oral bunicel (din punctul meu de vedere), un 69.

Am schimbat putin actiunea cu un normal cu LOT, unde chiar stie sa se miste din fund si apoi misionar si am terminat intre sanii aia imensi.

 

Multumesc pt recenzie...eu sunt o persoana foarte curata si aveam de gand sa merg la baie doar ca ai spus ca s.ar putea sa pleci dupa ce verifici telefonul....deaceea ti.am zis eu m.am sters cu servetele umede,pt ca baia am facut.o dupa aceea :* ms frumos si te mai astept daca ti.a facut placere

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...