Sari la conținut

Clara hot girl 0731778979


Postări Recomandate

Singura in locatie,te astept pt nebunii.

Cadoul:

-250ron o ora cu doua finalizari

-200ron o ora cu o finalizare+un masaj

-150ron o finalizare

- +50ron EXTRA

Serviciile sunt:

-Sex oral/neprotejat

-Sex normal

-Finalizare orala sau corporala

-Masaj erotic

-Masaj de relaxare

-Dominare

-Uro

-Anilingus,cunilingus,69,GFE,COB,FK

-Face siting

-Footh fetish

post-251063-0-73380500-1527069982_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Sa nu mai raspunzi la telefon se numeste tot teapa.

Eu cred ca mi.am cerut scuze si atunci si ti.am explicat....dar vad ca nu ne.am inteles,se mai intampla...suntem oameni,nu puteam da clientul afara ca sa raspund la tel :( chiar imi pare rau inca odata

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu cred ca mi.am cerut scuze si atunci si ti.am explicat....dar vad ca nu ne.am inteles,se mai intampla...suntem oameni,nu puteam da clientul afara ca sa raspund la tel :( chiar imi pare rau inca odata

 

Confunzi personajele, mie nu mi-ai explicat nimic (cel de care vorbesti tu e o alta victima si cati or mai fi) n-am nevoie si nici nu caut explicatii d`astea de duzina si fumate de toti.  Nu stii sa-ti respectii clientii, asta cu certitudine, atat timp cate te anunt ca in 15 min ajung la tine ( culmea ca am ajuns in 10min ) si tu nu mai raspunzi la telefon. In plus ai avut tupeul sa-mi si confirmi ca ma astepti si ca totul e ok, cand de fapt ai luat repede un alt fraier.

Eu doar mi-am bagat pula si am plecat , dar uite ca e bine sa stie si ceilalti posibili clienti sa fie circumspecti si sa te evite cu atat mai mult ca nu esti nici vreo frumusete decat la tine la tara.

Si cu asta am incheiat, esti disperata dupa bani si foamea e mare, dar nu asa iti castigi increderea si respectul, asa ca mai mediteaza un pic la actiunile tale.

  • Like 2
Link spre comentariu

Confunzi personajele, mie nu mi-ai explicat nimic (cel de care vorbesti tu e o alta victima si cati or mai fi) n-am nevoie si nici nu caut explicatii d`astea de duzina si fumate de toti.  Nu stii sa-ti respectii clientii, asta cu certitudine, atat timp cate te anunt ca in 15 min ajung la tine ( culmea ca am ajuns in 10min ) si tu nu mai raspunzi la telefon. In plus ai avut tupeul sa-mi si confirmi ca ma astepti si ca totul e ok, cand de fapt ai luat repede un alt fraier.

Eu doar mi-am bagat pula si am plecat , dar uite ca e bine sa stie si ceilalti posibili clienti sa fie circumspecti si sa te evite cu atat mai mult ca nu esti nici vreo frumusete decat la tine la tara.

Si cu asta am incheiat, esti disperata dupa bani si foamea e mare, dar nu asa iti castigi increderea si respectul, asa ca mai mediteaza un pic la actiunile tale.

Imi cer scuze...dar chiar nu a fost cu intentie,eram doua fete in locatie la timpul acela,colega mea rsp si ea la tel si imi facea programari si eu ei....eu eram ocupata cand tu ai sunat si mai aveam o programare,normal ca daca mi.a ajuns clientul l.am primit fara ca sa stiu ca tu vi....daca vrei sa crezi bine,daca nu...nu te oblig,clientii ma cunosc si stiu ca nu fac asa ceva,mereu mi.am respectat programarile...decat tu si inca o persoana ati fost ghinionistii care ati asteptat,dar baiatul m.a sunat si a doua zi si am lamurit fara cearta....
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns și eu ca de fiecare data ca ultim sau penultim client pe ziua respectiva.

Fata se mutase chiar in seara aia pe camil ressu, nu a știut sa îmi explice unde sta exact și am mers mai mult de 1 km pe jos. Colac peste pupăza, ajung in fata blocului, îmi zice la cât sa sun dar e o problema: nu funcționează liftul, sta la 5; deja nu mai avem chef de nici un fel de sex dar nici de laba .

Ajuns sus, văd 2 geamantane pe hol, mi-am dat seama ca nu M-a mințit; nu îmi dau cu părerea despre locatie, nu apucase sa aranjeze nimic.

La prima vedere fata arată Ok dar pozele o avantajează; vorbește foarte frumos, dulce. Plătesc 250 pentru o ora, merg la dus. Revenit in camera de acțiune, trecem la treaba. ON bun cu atenție la zonele adiacente, ma anunța ca nu face CIM din cauza unei probleme dentare; punem prez și trece peste; se mișca destul de bine pentru kg in plus pe care le are. A doua parte decurge tot cu ON + doggy.

Pentru ora 1 nu a fost o experiența rea dar stau in dubii dacă sa mai revin; poate doar pentru Pierce.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...