Sari la conținut

Alina - masaj de relaxare - 0757045747


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Pe alta strada cineva spunea ( dar nu sigur ) ca tipa ar fi facut videochat.

Si ca pentru ceva sume in plus ar accepta si limbute la pussy.

Haideti va rog cu testarea.....

Am o jena financiara si de timp.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Parerea mea ca la 100 euro, Alina face si sex. Vom vedea cu timpul...

 

Crezi ? Bine ar fi. Da sa nu fie de aia cu texte de genu : sa vii de mai multe ori, sa ne cunoaștem, etc , etc si suta sa se transforme in altceva , iar prestatia sa fie slaba rau . Au mai fost cazuri.

Nu frate , uite banu : rezolvam ? Da ori ba si aia e .

Nu știu ce sa zic...

Cred ca-i selectiva. Ideea e ca-i posibil sa cedeze la avansuri daca pe langa suma respectiva o atragi intr-un fel sau altul si ajunge sa te simpatizeze, exista mai mari sanse daca-i cuceresti mintea, pana la urma e femeie...nu stana de piatra

Altfel ma indoiesc ca va accepta indiferent de suma oferita, poate daca-i foarte mare

Cu ce nu-s de acord, este marlania acelora care insista cu tot felul de propuneri si au impresia ca cu o anumita suma pot cumpara orice femeie, daca fata nu vrea, nu vrea si punct

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

salut mai baieti,

 

ati fost la fata, v-a masat? Daca da, unde si cum.............si cat?

 

Si eu sunt incitat de pozele ei, dar nu mai am chef sa fac pe pionierul; de ce? Am in lucru o recenzie despre o ....d..anti (doamna zice ea, tanti zic eu) si despre cat a putut fi de mirific. Curand, pana in Sarbatori, va vedea "lumina tiparului". Urmariti-mi scrierile

 

So, asteptam noutati cu si despre doamna

 

Pan'atunci, spor la putut si Sarbatori Frumoase, cu torturi uriase si cu stripteuse in ele.............la curu' gol

Mr. Oki.................oki.doky?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Alina continua sa ne surprinda...

In AT ul de azi , cu poze noi si doua tarife.

Cel de 149 Lei din anunt si cu cel de 300 Lei de langa poze.

De ce oare ?

cam scump masajul. Incerc sa vad ce tip de ulei foliseste, de iese tariful mare
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

In ultima vreme am văzut o avalanșa de așa-zise “maseuze” care fac doar masaj și in Vitan și la diham, Piata muncii etc. Oare se limitează doar la masaj și s-a făcut Bucureștiul noul centru terapeutic mondial?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In ultima vreme am văzut o avalanșa de așa-zise “maseuze†care fac doar masaj și in Vitan și la diham, Piata muncii etc. Oare se limitează doar la masaj și s-a făcut Bucureștiul noul centru terapeutic mondial?

Ahahahahahahhahahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Sper sa am timp sapt viitoare sa ma duc la ea, ii pun o suta de cocos pe masa si vad ce spune. Nu vrea, iau banii si plec.

Imposibil sa nu se lase...daca incercam mai multi, o convingem.

Ce o recomanda pentru 100€ cred ca pierzi banii inutil si in cazul in care ar accepta.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Ce o recomanda pentru 100€ cred ca pierzi banii inutil si in cazul in care ar accepta.

faza e ca experiența cu una care nu se fute pe bani pe banda rulantă și nu face o meserie din asta decât cu una ramdom care e și maseuza. Avantaje: mult mai Strâmtuta, gangasa, comportament realist in timpul actului sexual nu mimat.
  • Like 2
Link spre comentariu

0770847221 0770.847.221

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/doamna-matura-anca-ofer-masaj-de-relaxare-si-tonifiere-disfunctia-erectila_45770971.html?l=3262eb4ec43662bef5e7b784ffd88431

Doamna matura, Anca, ofer masaj de relaxare si tonifiere: disfunctia erectila punctul VC6, oceanul energiei, situat sub ombilic, tonifiere, sed 90 min/175 ron, luni -sambata 10;00-20:00.

Nr mai apare si in topicul asta http://nimfomane.com/forum/topic/83192-masaj-relax-tantric-0758461480/page-3

 

 

 

0770846094 0770.846.094   Nr apare si aici http://salonmasajterapeutic.ro/masaj.html

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/doamna-matura-ofer-masaj-de-relaxare-terapeutic-disfunctia-erectila-punctul_45684361.html?l=463c5c15b9f956b8d236d25141141764

Doamna matura, ofer masaj de relaxare, terapeutic disfunctia erectila punctul VC6, sed. 90 min./175 Ron, luni-sambata 10:00-20:00,

 

 

0721435321

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/doamna-matura-luana-ofer-masaj-de-relaxare-si-tonifiere-disfunctia--erectila_45480191.html?l=f5e86115181510b0937a51b83b902129

Doamna matura, Luana, ofer masaj de relaxare si tonifiere, disfunctia erectila punctul VC6, imbunatateste erectia, creste libidoul, combate stresul. L-S 10:00-20:00 90 min/175 Ron

Link spre comentariu
Alina,

ofer masaj de relaxare, disfunctia erectila cu efect pro-erectil: simuleaza terminatiile nervoase. Oceanul energiei, 90 min/ 175 ron luni-sambata 10:00-20:00,

Detalii suplimentare
 
Oferim masaj,relaxare,cervical, lombar).Disfunctia erectila punctul VC6,efect pro-erectil:stimuleaza terminatiile nervoase si relaxeaza musculatura din tesutul erectil ,creste libidoul,anxietate,insomni,imunitate scazuta.
 
cica cam asa sta treaba
si nu mai are pe at poze cu fatza, si aia era toata frumusetea la fata asta
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Alina,

ofer masaj de relaxare, disfunctia erectila cu efect pro-erectil: simuleaza terminatiile nervoase. Oceanul energiei, 90 min/ 175 ron luni-sambata 10:00-20:00,

 

 

Detalii suplimentare

 

 

 

Oferim masaj,relaxare,cervical, lombar).Disfunctia erectila punctul VC6,efect pro-erectil:stimuleaza terminatiile nervoase si relaxeaza musculatura din tesutul erectil ,creste libidoul,anxietate,insomni,imunitate scazuta.

 

cica cam asa sta treaba

si nu mai are pe at poze cu fatza, si aia era toata frumusetea la fata asta

Acum ofera si varianta de 45 minute la 100 Lei.

Telefon cel cu 0720....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...