Sari la conținut

Alina - masaj de relaxare - 0757045747


Vizitator

Postări Recomandate

Simpatica Alina a marit tariful la 175 Lei.

Dar si timpul , la 90 minute.

Numarul de telefon din AT

0720.377.471

 

Este numarul colegei tot simpaticebAni.

Off topic:

Salut, e prima mea postare pe forum de pe nick-ul asta. De obicei nu postez pentru ca sigur nu aduce valoare sau non-valoare postarea mea. Mergand de obicei pe mana confratilor futaciosi, experientele sunt similare (stiu ca sunt muist, o sa fiu mai activ de acum incolo) - asta a fost o scurta introducere pentru a evita eventualele discutii din cauza faptului ca nu am postat niciodata si ca primul review este unul negativ.

 

On topic:

Am sunat ieri la nr. din anunt ( 0720.377.471 ) unde a raspuns o doamna "retinuta" in detalii. Una peste alta, locatia fiind aproape de birou, am decis sa merg fiind mai mult interesat de ceea ce se poate intampla acolo. 

 

Am ajuns in timpul stabilit, sun, mi se comunica interfonul, etajul si intru. Acolo doua doamne trecute bine peste 40 si peste 60 de kg, una din ele o bila indesata, cealalta o rubensiana care a scapat la shaorma. Aleg rubensiana scapata pe taramurile shaormei si mergem spre camera. Totul curat, aerisit, decent, nimic de comentat. O mai intreb si live pentru claritatea serviciilor, mi se comunica exact acelasi lucru ca si telefonic: 150Lei pt 50 de minute de masaj cu bucurie la sfarsit sau 180Lei pentru 75 de minute cu bucurie la sfarsit. Dorin o experienta corecta, am ales varianta de 180Lei. Mi s-a imnatat un prosop curat, de calitate, si am mers la baie unde totul iarasi se prezenta foarte curat.

 

Ma intorc in camera torturii, ma aseaza doamna pe pat, si incepe o mangaiere/intindere de piele/frecare/frectionare/smulgere de par cu niste ulei de proasta calitate de am zis ca inebunesc. M-am abtinut de la comentarii, dorind sa nu creez o stare de tensiune. Masajul (a se citi: mangaiere/intindere de piele/frecare/frectionare/smulgere de par)  a continuat pret de vreo 30 minute, timp in care eu ma gandeam ca poate beneficiez de ceva misto la sfarsit, atras de halatul de uzina pe care il avea doamna pe ea, halat care acoperea niste sani interesanti (oarecum vazuti mai tarziu). Dupa acest timp in care relaxarea a fost departe de zona Baba Novac unde doamnele activeaza, in mare parte din cauza frecarii mainilor incontrolabil de corp si in cealalta parte de dialogul sustinut de doamna in care imi tot spunea ca e platita prost, ca e comisionul mic, ca oamenii ii propun chestii indecete (ati inteles ideea) mi s-a comunicat sa ma intorc. WTF? Ii spun doamnei ca eu termin destul de repede si ca intorsul asta mi se pare precoce (pun intended). Imi spune ca nu e problema ca timpul e timp. Ma repliez sa nu supar dameza si isi unge mainile, apuca soldatul si incepe sa il frece frenetic de parca era cel mai mare dusman al dumneai. Long story short, a durat vreo 15 minute timp in care nu reuseam deloc sa termin ecuatia de gradul doi in care eram implicat. Dupa putine insistente am reusit sa deschid doi nasturei astfel incat sa vad si eu un pic de sutien si un pic de sani, ceea ce m-a ajutat sa termin ecuatia mai sus mentionata. Mi s-a oferit servetel sa ma sterg singur, apoi prosopul pentru dus. Cand m-am intors de la dus, geamul era deschis pentru aerisire (0 grade afara, da?) si luminile aprinse. O intreb pe doamna ce se intampla si imi spune ca a trecut timpul. Ii raspund ca nu sunt genul care sta cu ochii pe ceas, dar intamplarea face ca i-am scris unul coleg exact cand am intrat in locatie si trecusera fix 45 de minute (usa, dus, chin, dus). M-a contrazis si am decis sa imi vad de treaba mea, urmand ca experienta sa o taxez prin prisma forumului, deoarece era clar ca nu aveam cu cine sa ma inteleg.

 

 

Nu stiu daca este cazul la masaj de note, dar o sa punctez cateva chestii esentiale:

Locatie: 9 pentru curatenie, 9 pentru usurinta, 5 pentru loc parcare (jumate trotuar, jumate in mijlocul strazii)

Personal prezent in locatie; 2 (nota, nu numarul lor). Subiectiv aici pentru ca am plecat dezamagit total de rubensiana shaormista

Gel dus la baie: 2 - amabalaj de Nivea, dar era altceva acolo (asta folosesc acasa si stiu ce trebuia sa fie). Tinand cont de faptul ca te da cu ulei, ai pretentia la ceva care curata, nu sa ajungi acasa cu hainele sleite.

 

Concluzia:

Nici in cele mai crunte vise, nici daca sunt ultimele maseuze/femei de pe pamant nu recomand asa ceva cuiva. Sunt puse pe japca, pe luat banii (deloc putini, sa nu uitam) si pe gonit clientii dupa.

Mentionez faptul ca m-am adresat doar la persoana a II-a, nu am facut propuneri, nu am fost nesimtit deloc. 

  • Like 6
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai datile in pula mea de maseuzele pullii, se văd mari femei și ele sunt niște terminate, nu sug pula, ne se fut in pizda, nu pune mâna, nu ma atinge, nu, nu, și iar nu. Pai fraților noi suntem prosti, ca ne ducem de dragul ca ne incita cum arată și ne mulțumim cu o laba de 150,180,200 lei, care și pe aea când o face te alegi cu leziuni din cauza teribilismului din capul lor... Au impresia ca depun foarte multă munca pentru bani care ii primesc, dar de unde, nici 20 lei nu merita... Se mulțumesc dacă cade și o ședința pe zi 150 lei minim/ședința x 20, 25 de zile = 3000, 3750 lei pe luna, cu o ora de abureala d-asta pe zi.. mai ușor și mai rentabil decât vânzătoare la Mega Image pe 2000 lei / 8 ore de munca continuu... Părerea mea este sa evitam sa mai mergem la zdrențe dinastea, sa le lăsam sa crape de foame sa vedeți ce rapid se reprofilează... sau învățat sa păcălească viața cu un masaj și o laba de 2lei

  • Like 2
Link spre comentariu

Foarte neplacut , ce diferenta fata de ce masaj am beneficiat eu acolo in martie 2018.

Se pare ca Ana a plecat.

Dar a fost de calitate , am scris pe alt topic conex ( parca Vichi ).....

Poate sefa , doamna Maria sa fie mai buna....cu note mari sau macar de trecere☺

Piata insa nu le exclude pe aceste intinzatoare de ulei si frecatoare jalnice.

Are balta peste....bleah !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar ce face acum?Doar cu manuta? se dezbraca?

Eu am fost anul trecut la Ani.

In treacat mi-a spus ca pentru 250 Lei / 90 minute , sta imbracata in lenjerie intima....

Am crezut ca nu aud bine.

Asta in conditiile in care masajul de 90 minute a costat 150 Lei.

Acum 180 Lei este masajul de 75 minute...hmmm...

I-am dat SMS doamnei Maria si a parut flexibila( am cunoscut-o personal la salon , avem o cunostinta comuna).

I-am cerut masaj relax 60 minute si 30 minute masaj genital , inghinal si finalizare.

Mi-a raspuns ca da....

Daca face masaj relax si genital ca Ani ( o doamna matura micuta de statura) , atunci da , merge un masaj de test.

Am scris pe topicul Vichi ca Ani facea masaj bun.

Iar cel genital neasteptat de bun.

Maria fiind mai veche , ar trebui sa fie cea mai cea....

Succes !☺

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In cele din urma am ajuns la Alina....

Locatia din Baba Novac , colt cu Mihai Bravu.

Am optat pentru o ora , 150 Lei.

Tipa este ca in poza , cu corp minion , ca de balerina.

Ochi albastri....si strengara ca o felina ☺

O intreb : Pot sa te ating pe corp ?

Ea: Da, te costa extra 50 Lei....

Eu zic pas!

Dupa un timp : Dar masaj fara hainute pe tine faci ?

Da , te costa 100 Lei.

In plus....

Ai ce discuta cu ea , desi la inceput parea dura si inflexibila....dar am gasit subiecte variate comune si s-a imblanzit.

Masaj cam de nota 7

Surpriza- masajul genital se apropie de cel Karsai de la Marta si din filmul de pe www.sextv.com

A durat minute bune , cu fel de fel de artificii si tehnica buna.

Ii dau 9.

Ma apropiam de finalizare , ma inhiba , iar prelungea momentul.

Nu ma asteptam la asa ceva, bravo !

Depinde de voi daca acceptati masajul ei.....a meritat pentru masajul genital si pentru atitudine....☺

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

In cele din urma am ajuns la Alina....

Locatia din Baba Novac , colt cu Mihai Bravu.

Am optat pentru o ora , 150 Lei.

Tipa este ca in poza , cu corp minion , ca de balerina.

Ochi albastri....si strengara ca o felina ☺

O intreb : Pot sa te ating pe corp ?

Ea: Da, te costa extra 50 Lei....

Eu zic pas!

Dupa un timp : Dar masaj fara hainute pe tine faci ?

Da , te costa 100 Lei.

In plus....

Ai ce discuta cu ea , desi la inceput parea dura si inflexibila....dar am gasit subiecte variate comune si s-a imblanzit.

Masaj cam de nota 7

Surpriza- masajul genital se apropie de cel Karsai de la Marta si din filmul de pe www.sextv.com

A durat minute bune , cu fel de fel de artificii si tehnica buna.

Ii dau 9.

Ma apropiam de finalizare , ma inhiba , iar prelungea momentul.

Nu ma asteptam la asa ceva, bravo !

Depinde de voi daca acceptati masajul ei.....a meritat pentru masajul genital si pentru atitudine....☺

 

Pentru 100 de lei in plus e complet nud ?

Te lasa sa o atingi in zonele intime ?

Cunni ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru 100 de lei in plus e complet nud ?

Te lasa sa o atingi in zonele intime ?

Cunni ?

Am fost doar in faza de oferta

Logic sa ma lase sa o ating...daca i-am dat 100 Lei...

Pentru restul...in functie de client , cum il percepe...si cum se poarta el...

Eu am avut folclor...si parea impresionata...dar banul dicteaza si el

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Am fost doar in faza de oferta

Logic sa ma lase sa o ating...daca i-am dat 100 Lei...

Pentru restul...in functie de client , cum il percepe...si cum se poarta el...

Eu am avut folclor...si parea impresionata...dar banul dicteaza si el

La numarul din titlu ai sunat ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La numarul din titlu ai sunat ?

Cred ca la 0720606410

Daca vei cauta in AT dupa " oceanul energiei " , la alte servicii , gasesti si numarul asta.

Oricum iti raspunde managera , madame Maria.

Eu am dat SMS , ma stia madame Maria.

Acum in AT apare alta poza sub numarul asta.

Spui ca o vrei pe Alina , miniona , cu ochii albastri.

Succes !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Cred ca la 0720606410

Daca vei cauta in AT dupa " oceanul energiei " , la alte servicii , gasesti si numarul asta.

Oricum iti raspunde managera , madame Maria.

Eu am dat SMS , ma stia madame Maria.

Acum in AT apare alta poza sub numarul asta.

Spui ca o vrei pe Alina , miniona , cu ochii albastri.

Succes !

Salut.Nu cred ca mai este la doamna Maria.Cred ca au avut un conflict

Link spre comentariu

  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti

Sunt destui care pun botul la eu nu fac, nu ofer altceva , nu îmi schimb serviciile, nu m-am mai futut și oferă foarte multi bani in plus pe nimic și ele sunt rupte in cur. De aceea se merge pe povestea asta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...