Sari la conținut

Delia 19 ani ( misto nubila)


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Experienta mea cu delia a fost foarte succinta. Am sunat vineri pe la 13 pentru o programare de o ora. Mi-a raspuns foarte repede, o voce placuta si foarte atragatoare. Am facut programare pentru ora 17.10, cu o confirmare pe whatsapp cu o ora inainte. La ora stabilita insa lucrurile s-au schimbat. Banuiala mea a fost ca s-a speriat de poza de whatsapp unde eram cu arma la un antrenament de tir, m-o fi crezut vreun interlop sau din politie ceva, desi am incercat sa-i explic.

Redau conversatia de pe whatsapp. O pot sterge, desi nu e nimic privat sau compromitator, e doar in scop de informare si de invatat de aici ce se poate invata.

 

Buna, pentru programarea de la 5

Ramane valabil?

 

delia-blonda: Buna scuze eram ocupata si nu puteam sa vorbesc

delia-blonda: Tu esti in poza de la wapp?

 

da

delia-blonda: Îmi pare rau dar as vrea sa anulam programarea, sper sa nu te superi pe mine, sau sa te fii încurcat

 

de ce, ce s a intamplat?

nu lucrez in politie sau ceva, e de la tir poza

 

delia-blonda: Mai bine anulam scuze

 

ok

poti sa imi spui un motiv?

 

delia-blonda: Am alt ceva de facut

delia-blonda: Scuze sper ca nu te-am încurcat cu nmk o zi buna te pup

 

 

ok

 

delia-blonda: Ca îmi spuneai de motiv, nu interpreta gresit, nu tin minte când ti-am facut programare, iar eu am alt ceva la 17:10

 

pai nu cu mine?

am sunat azi la ora 1 si a ramas pentru 5 si 10

cu o confirmare pe whatsapp inainte

 

delia-blonda: Da, dar daca am facut-o telefonic m-am încurcat si când m-am uitat prin mesaje si am vazut ca nu am nmk pt la 5 mi-am facut o alta programare pe viitor daca vrei sa vii scrie-mi pe wapp, daia am si specifiacat ca prefer programarile pe wapp pt ca la tel m-a încurc

 

ok

se mai intampla

azi mai ai vreo ora disponibila?

 

delia-blonda: Azi lucrez pana la 9 si am programari pana atunci, poate mâine

delia-blonda: Te pup

 

e ok si maine

zi-mi o ora

Si aici s-a incheiat. De revenit? Cu atatea oferte in jur, eu unul nu. Desi pot intelege temeri sau motive, totusi nu asa.

Gogule, un sfat prietenesc, vizavi de Whatssapp, fete, poze cu arme. Long story short, ai speriat fata. Și eu am prieteni, instructori de tir, de airsoft , unii chiar vânează. Au poze cu arme, pistoale, de la vânătoare, de la poligon, pe Facebook , pe Instagram, pe Tinder. Ghici ce ?! Cam toate femeile se sperie când văd așa ceva. Nu reacționează bine femeile când văd un om cu o pușcă în mână. Deal with it. E interesant doar pentru cei care împărtășesc pasiunea, pentru restul pari maniac ... A văzut domnișoara o poză cu un tip înarmat.... Normal că nu te-a mai primit....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

post-163921-0-59022600-1548107484_thumb.jpg

Daca ai ajuns odata la Delia , nu poti sa nu revii . 

Programare facuta de sambata si ieri , in jurul pranzului , eram in parcarea de la Eva ...cateva minute de mers pe jos si am ajuns in garsoniera ei...

Dupa socul primei intalniri , am redescoperit-o - una dintre cele mai frumoase fete din bransa ! Pacat ca ne paraseste peste cateva zile , alfel ar fi ajuns rapid in top...

Ca si data trecuta , tinuta sexy , platforme de 18 cm , un zambet luminos si un corp aproape perfect , o piele fina , cu o usoara tenta de bronz , cur bestial si tate frumoase , potrivite pentru corpul ei... 

In afara faptului ca este frumoasa , punctul ei forte este atitudinea - glumeste , cursiva in exprimare , FK intretinut DTD ....o GFE  pe care la putine fete o gasesti !

Oralul ei neprotejat este de exceptie - umed , DT , in progres fata de data trecuta , acum plimbandu-si limba si pe anexe ...o suge cu placere !!!nu sunt fun CIM , desi uneori imi place sa finalizez oral , asa ca pentru mine lipsa CIM-ului  nu m-a deranjat ...

Ii place sa fie linsa - isi ridica bazinul , geme frumos , pizda fina , genul meu ...cand m-am asezat pe spate pt LOT , a mai venit odata deasupra mea pt lins....

NP este ireprosabil - inceput in LOT -o baga usor , fara lubrifiant , stramta , pe parcurs devine tot mai umeda , ruperi de ritm , se lipeste de mine , sfarcurile ma ating placut pe corp ...FK , o sarut pe gat , pe  umeri , pe sfarcuri ...ma saruta pe gat , pe umeri , pe piept ...schimbam ...ajungem in misionar ...pizda stramta se muleaza perfect pe pula ...are o zona erogena pe care daca o  descoperi , ai parte de niste sunete extrem de excitante ...ma  strange in brate , ma  contreaza , ma trage in ea ...sunt in alta lume , in alta realitate...gura ei ma saruta ...gura mea o saruta ...mainile mele o ciufulesc ...mainile ei pe spatele meu , pe fesele mele cand ma impinge in ea ...picioarele ei ma incolacesc ...o pun capra , pentru ca nu puteam sa ratez privelistea bucilor frumoase , spectacolul pulii alunecand in pizda umeda ...mainile mele o famanta ...nu suntem compatibili la anal ...dar ce mai imi trebuie anal cand ma simt atat de bine in pizda ei ??? finalizez si mai raman cateva secunde in ea ...se trage lent ...si ies ...

Unul dintre cele mai bune futaiuri din ultimul an ...

Dus ...tigara ...socializare ...si o luam de la capat...cam la fel !

O ora de exceptie pe care nu pot sa o notez decat cu 10 !

O fata de exceptie pe care nu pot sa notez decat cu 10 !

Multumesc Delia si te astept in promisa sesiune de primavara !!!

post-163921-0-88974500-1548110629_thumb.jpg

 

 

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:In satra
  • Oras:In satra

attachicon.gif 6Q0C2O_4hMJ_JrAFbRh1NRZl7jgtoObiZf0DpjvZuJ2HWzbvLRR3PA==.jpg

Daca ai ajuns odata la Delia , nu poti sa nu revii . 

Programare facuta de sambata si ieri , in jurul pranzului , eram in parcarea de la Eva ...cateva minute de mers pe jos si am ajuns in garsoniera ei...

Dupa socul primei intalniri , am redescoperit-o - una dintre cele mai frumoase fete din bransa ! Pacat ca ne paraseste peste cateva zile , alfel ar fi ajuns rapid in top...

Ca si data trecuta , tinuta sexy , platforme de 18 cm , un zambet luminos si un corp aproape perfect , o piele fina , cu o usoara tenta de bronz , cur bestial si tate frumoase , potrivite pentru corpul ei... 

In afara faptului ca este frumoasa , punctul ei forte este atitudinea - glumeste , cursiva in exprimare , FK intretinut DTD ....o GFE  pe care la putine fete o gasesti !

Oralul ei neprotejat este de exceptie - umed , DT , in progres fata de data trecuta , acum plimbandu-si limba si pe anexe ...o suge cu placere !!!nu sunt fun CIM , desi uneori imi place sa finalizez oral , asa ca pentru mine lipsa CIM-ului  nu m-a deranjat ...

Ii place sa fie linsa - isi ridica bazinul , geme frumos , pizda fina , genul meu ...cand m-am asezat pe spate pt LOT , a mai venit odata deasupra mea pt lins....

NP este ireprosabil - inceput in LOT -o baga usor , fara lubrifiant , stramta , pe parcurs devine tot mai umeda , ruperi de ritm , se lipeste de mine , sfarcurile ma ating placut pe corp ...FK , o sarut pe gat , pe  umeri , pe sfarcuri ...ma saruta pe gat , pe umeri , pe piept ...schimbam ...ajungem in misionar ...pizda stramta se muleaza perfect pe pula ...are o zona erogena pe care daca o  descoperi , ai parte de niste sunete extrem de excitante ...ma  strange in brate , ma  contreaza , ma trage in ea ...sunt in alta lume , in alta realitate...gura ei ma saruta ...gura mea o saruta ...mainile mele o ciufulesc ...mainile ei pe spatele meu , pe fesele mele cand ma impinge in ea ...picioarele ei ma incolacesc ...o pun capra , pentru ca nu puteam sa ratez privelistea bucilor frumoase , spectacolul pulii alunecand in pizda umeda ...mainile mele o famanta ...nu suntem compatibili la anal ...dar ce mai imi trebuie anal cand ma simt atat de bine in pizda ei ??? finalizez si mai raman cateva secunde in ea ...se trage lent ...si ies ...

Unul dintre cele mai bune futaiuri din ultimul an ...

Dus ...tigara ...socializare ...si o luam de la capat...cam la fel !

O ora de exceptie pe care nu pot sa o notez decat cu 10 !

O fata de exceptie pe care nu pot sa notez decat cu 10 !

Multumesc Delia si te astept in promisa sesiune de primavara !!!

attachicon.gif O9dKPw5njmKz9SOlLIRJP3rEjzEElRWRl93V5Cd_qDplfYPTlCXFFnl9OtunbOzS.jpg

 

 Sa mori tu ca a fost asa ? Mai ales cu zona aia erogena si delicata si neprotejata  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Las și eu asta aici....Am întâlnit-o pe Delia ieri ora 17, locație centrală, ajungi și te întâmpinată o fata superba, cu un zâmbet perfect,corp perfect, (și credeti-ma trăiesc intr-o lume in care sunt înconjurat de femei frumoase, femei pe care nu oricine le poate întâlni, femei pe care le vezi doar la televizor/reviste și Delia parca e desprinsa de acolo...)cred ca poți sa vb cu ea orice, e genul de fata care face in așa fel sa te simți minunat in compania ei și sa uiti de orice.

E o plăcere doar sa o privești și sa o simți lângă tine, parfumul ei, pielea ei fina, privirea ei ,buzele ei dulci ,îți vine sa o pupi încontinuu Ahhh

Te duce intr-o lume și îți creeaza niște stării din care nu mai vrei sa ieși.

Totul a fost la superlativ- 10 + la toate capitolele, nu vreau sa intru in detalii le păstrez pentru mine, cred(sigur) ca va fii singura fata la care o sa revin(nu revin la nici una, dar ea are ceva care o face specială) cred ca sunt un norocos ca am putut sa te întâlnesc ,păcat ca o sa pleci o perioada....

Ps:Dacă știam ca ești așa Delia cred ca eram in stare să-ți plătesc pentru o zi întreaga doar sa stau lângă tine, banii nu contează, tu meriti toți banii din lume...🔥😳(dar cine știe poate facem asta intr-o zi🤑)

Mi-ar fii plăcut sa va zic sa nu va duceți la ea sa ma duc doar eu, dar știu ca asta nu e posibil.

ÃŽți mulțumesc pentru ora petrecuta împreuna, pe departe una dintre cele mai frumoase experiențe.

Ai grija de tine și succes in tot ce ți-ai propus, sper sa ne revedem curând pup 😘

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...