Sari la conținut

Delia 19 ani ( misto nubila)


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Da ce face si ce nu face? Ce inseamna la ea "masaj prostatic real" ?

Dupa  parerea  si  experienta  mea, masaj prostatic  transrectal.

Se poate  si  masaj prostatic abdominal, mai putin eficace ( un fel de presopunctura ).

Dar daca nu stie  sa il faca cum trebuie prostata se poate inflama.

Sau microbii  din anus  - zona rectala se pot disemina in micuta prostata.

Si iar  se inflameaza, dar mai rau.

Iar masajul trebuie sa dureze  prima  data maxim  2 minute.

A doua oara  3  minute  , maxim 10 minute.

Maxim  10 sedinte  in 5 saptamani.

Asta  daca iti  faci abonament la  ea.

Bineinteles  cu crema si manusi de latex ( chirurgicale ).

De obicei daca prostata  este  sanatoasa nu se recomanda asa ceva.

Succes si ai grija ! :138x

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu la domnișoara înainte de Crăciun. Atunci avea locația la Piața Romană. Chiar lângă florăria de la gura de metrou. Am sunat, am făcut programare in 20 de mn. Când am ajuns nu mergea interfonul și a trebuit sa coboare sa-mi deschidă usa de la scara. Am urcat, avea o garsoniera destul de drăguța. Cu un pat mare pe mijlocul camerei și un televizor aprins. M-a servit cu un pahar de cola. Domnișoara e foarte drăguța atât aspectul cât și comportamentul. Pozele sunt reale. Atunci era vopsita roșcat. Sânii sunt naturali mărimea medie. Are un fund crima și pedeapsa. Pielea fina, epilată, parfumata. Ca și preț 130 fin 230 ora Menționez ca asta a fost înainte de Crăciun. Am optat pt o finalizare, avea pregătiți 20 de lei pe o măsuță dar am rugat săi păstreze. A început cu un oral neprotejat. ( atunci nu avea pretenții de bani in plus pentru neprotejat) destul de ok dar plictisitor, apoi mi-a pus un prezerv și sa urcat pe mine. Deși folosește lubrifiant are pizda atât de strâmtă incat crezi ca e virgina. Efectiv m-am panicat când am băgat-o. Am crezut ca o săi crape pizda ca lubenița. M-a futut de m-a îndoit, ii place sa se futa la maxim, e pe stil hard, dar poate fi și soft. După ce a scos untul din mine de gâfâiam și tremuram. Sa pus între picioarele mele și la cerere mea a continuat cu oral soft pana am finalizat in prezervativ. M-a curățat, m-am îmbrăcat, am mai stat câteva minute de vorba și am am fugit. Merita încercată măcar o data. Eu personal n-am sa revin deoarece nu a fost nimic wow. Dar m-am simțit foarte bine.

Note: locație 9 ( prost cu parcarea)

Domnișoara 9

Oral 8

Sex normal 8

Anal nu face

Fk nu face

Nota de plata 150 lei aproximativ 20-25 mn

  • Like 9
Link spre comentariu

Am fost și eu. E buna in draci. Sta pe calea victoriei, intr.un apartament misto pe langa Radisson. Am optat pt o finalizare, 100lei, oral și normal ambele protejate. O suge bine, adânc, se pricepe, are experiență, face și dominare din ce am inteles, la normal e perversa, geme și te trage in ea, totuși e puțin cam grăbită la finalizare, nush la ora cum o fi, mi.a atras atenția că trebuie să termin și am terminat.

 

Note: Oral 8 protejat

Normal 9

Aspect 9.5 e blonda din poza de mai sus, cur mișto de tot, tate frumoase cu sfârcurile înăuntru.

Gfe 7 stat la tigara, palavre, dar no fk și cam fast futaiul.

Igiena super, miroase frumos, dus.

Locație 9.5.

 

Eu mai revin sapt viitoare că e buna rău.

  • Like 21
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm ce s-a spus mai sus. E cea din poze si e super misto. Pentru amatorii de fotomodele sa se noteze ca nu e chiar slim, cred ca e pe la 58-59kg dar asezate bine. Face un deep extraordinar dar e putin cam grabita in actiuni.

In schimb mi s-a parut cam mizerie in locatie (garsoniera pe calea victoriei).

Am vazut anunturile ei acum mult timp pe publi dar abia acum am prins-o. Cum naiba nu zice nimeni nimic de fata asta in schimb sunt laudate toate nasoalele?

  • Like 6
Link spre comentariu

Acum am venit de la domnisoara.

200 lei, doua finalizari, totul protejat. Locatia arata foarte bine, si este curata.

Fata arata si se comporta de nota 10. A fost foarte comunicativa pe toata durata sedintei.

Oralul (combinat cu multe atiingeri) a fost unul deep la care nu am rezistat prea mult (as spune chiar cel mai bun oral primit pana acum). La normal ea face toata treaba si se misca foarte rapid (ceea ce mi s-a parut un +. Nu inteleg de ce pe unii ii deranjeaza acest lucru).

Merita banii ? Cu siguranta! Este de revenit!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pff...

Daca ii bag si doi dejite-n chizda, alti 50 di lei ...

Daca bag mana pan la cot in anus, tot 50 di lei ...

Daca o pun sa ia penisul in cavitatea bucala cu tot cu testicole, alti 50 di lei...

Daca suni la interfon, 50 di lei :))

 

Daca sun la interfon =)))))) Vezi cum i se urca femei la cap pentru treaba asta nu o sa mai fie 50 de lei ce ai enumerat tu o sa fie 100 =))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Slab. Nu recomand. Desi arata ok, ceasu ei are o problema majora. Minutul are aproximativ 10 secunde, la propriu, fara exagerare! iar din momentul ala se strica totul. Demonstrat pe ceas ca nu e asa, dar n-ai cu cine. Curva mica, adica om mic..dupa care isi ia telefonul in mana, intra pe fb si iti zice ca a trecut timpu. Slab.. nu recomand. Sincer duceti-va la ceva peste 200/250 lei, barem nu ti strici starea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Slab. Nu recomand. Desi arata ok, ceasu ei are o problema majora. Minutul are aproximativ 10 secunde, la propriu, fara exagerare! iar din momentul ala se strica totul. Demonstrat pe ceas ca nu e asa, dar n-ai cu cine. Curva mica, adica om mic..dupa care isi ia telefonul in mana, intra pe fb si iti zice ca a trecut timpu. Slab.. nu recomand. Sincer duceti-va la ceva peste 200/250 lei, barem nu ti strici starea.

Imi pare rau ca ai avut asa o intrevedere.

E scoasa din circuit, cel putin pentru mine.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...