Sari la conținut

Caut sclav pierdut contact


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

I-am pus numele Azorel. E sclavul meu preferat!

Mi-am schimbat telefonul care a avut un mic accident mortal după ce a zburat de la etajul 5 ( distracție de moment a la puști șmecher și pus pe sotii) și am pierdut mare parte din contacte.

Așa că dacă vezi acest topic cauta-ma!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti , iasi
  • Oras:bucuresti , iasi

Scuza-ma ca ma bag in seama randunico , dar eu sa fiu un sclav al tau si sa aflu ca ai pe Azorel , sclav preferat...............eu unu n-as mai veni , bineinteles ca  as visa , mi-as imagina ca eu sunt ala preferat ,

 

desi sunt constient ca ai foarte multi , mi-as zice : " so what ? " , ca mine sigur nu mai e nimeni , cine are chef sa vada realitatea in toata cruzimea ei ? Voi aveti chef ? nu cred..........cu siguranta fiecare stapana crede despre ea ca e

 

cea mai tare , chiar daca poate de multe ori i s-a spus ca e naspa , ea tot crede ca e cea mai buna , clientul , la fel ,  crede despre el ca e o revelatie de om , chiar daca a fost respins de atatea ori , ce conteaza ? sunt cel mai

 

tare ...............asta e un drog la care nu se poate renunta , nici Isus nu a reusit , se credea fiul lui Dumnezeu , ala era psihopat de-a binelea , noi macar ne drogam cu limita ............in fine , nu stiu cum se simt ceilalti sclavi de-ai tai la

 

faza asta 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...