Sari la conținut

M-am saturat sa blochez zilnic câte 5,10 numere..😫😤😖


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

De când lucrez in bucuresti am peste 300 de numere blocate =))

Te cred si te inteleg.

Dar ce facem noi , cei de partea cealalta cand sunam pe....sa zicem Bianca nebunila si vorbim civilizat dar vai , auzim : Ce aveti ma toti nebunii de ma sunati , cretinilor , etc. Si zdrang le telefon.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De când lucrez in bucuresti am peste 300 de numere blocate =))

Te cred si te inteleg.

Dar ce facem noi , cei de partea cealalta cand sunam pe....sa zicem Bianca nebunila si vorbim civilizat dar vai , auzim : Ce aveti ma toti nebunii de ma sunati , cretinilor , etc. Si zdrang le telefon.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va rog tare mult , sa luați in serios întrebările pe care mi le puneți la telefon și sa nu mai faceți mișto de mine ca riscați sa fiți blocați .

Va rog cei care aveți copi,aveți grija de ei, ca nu trece o zi in care sa nu ma sune un mucios plin de figuri ..

Repectiv după voce copii mi-se par de 10-14ani .

Aveți grija pe ce site-URI intra ...

Va pup :*

Copiii aia nu de pe forumul asta sunt..ci de pe alte site.uri de anunturi unde exista anuntul tau..nu..mi spune ca ai anunt doar aici ca nu cred. Eu pot sa.ti spun ca am descoperit profilul meu pe site.uri despre care nici nu stiam ca exista. Baga nr pe google sa vezi pe ce site.uri mai apari.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

eu sunt curios cate numere poate bloca telefonul :) sa ne zici te rog cand ai ajuns la capacitate.

 

In Android un numar blocat este pur si simplu un numar de agenda. (Probabil la fel si pe iPhone)

Teoretic, singura limita este capacitatea de memorie a telefonului, si probabil numarul de index-uri in tabela de cautare ( care daca e pe 32 biti ... inseamna 2.1 miliarde )

 

Cred ca poti bloca linistita un sfert din populatia globului :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Va rog tare mult , sa luați in serios întrebările pe care mi le puneți la telefon și sa nu mai faceți mișto de mine ca riscați sa fiți blocați .

Va rog cei care aveți copi,aveți grija de ei, ca nu trece o zi in care sa nu ma sune un mucios plin de figuri ..

Repectiv după voce copii mi-se par de 10-14ani .

Aveți grija pe ce site-URI intra ...

 

Va pup :*

:slap2  :slap2  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Copiii aia nu de pe forumul asta sunt..ci de pe alte site.uri de anunturi unde exista anuntul tau..nu..mi spune ca ai anunt doar aici ca nu cred. Eu pot sa.ti spun ca am descoperit profilul meu pe site.uri despre care nici nu stiam ca exista. Baga nr pe google sa vezi pe ce site.uri mai apari.

mai conteaza ???

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Copiii aia nu de pe forumul asta sunt..ci de pe alte site.uri de anunturi unde exista anuntul tau..nu..mi spune ca ai anunt doar aici ca nu cred. Eu pot sa.ti spun ca am descoperit profilul meu pe site.uri despre care nici nu stiam ca exista. Baga nr pe google sa vezi pe ce site.uri mai apari.

mai conteaza ???

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...