Sari la conținut

Diana-0759126317


obsessed

Postări Recomandate

Bună dragilor nu ii înțeleg rostul acestei afirmați ca să fac programări prin whataspp. Nu folosesc whataspp în interes de serviciu, pentru ca pe whataspp vorbesc cu familia mea. Adică cel puțin pe whataspp am și eu intimitatea mea. Iar prin sms fac programări doar pentru clienți care ma cunosc deja pentru ca nu am încredere, pentru ca de foarte multe ori fac programări prin sms și îmi spun ca nu pot vorbi și probabil își fac laba... Asa ca va aștept cu un telefon. 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gabry89
Reputație: 0

Eu ma duc acolo unde se poate face programare pe whatsapp. Nu sunt singur niciodată. Abia am liber acele câteva ore. Și nu sunt labar :))

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Asta a spus ea... De regula sunt proxenetii altor fete ce le agreseaza pe cele ce le cred mai vulnerabile si fara protectie sau cu una nu foarte buna. IStiu de doua cazuri in ultimele doua saptanani, cu bataie, viol, telefon si bani luati.

Ai mare dreptate ceva caz cu împușcături nu demult a fost la Oradea Respectele mele cautatorule
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu sunt cu febra musculara de la sala... Aseară am vizitat sala pentru prima data după 5 ani

Pentru ca am început ca să ma îngraș și vreau ca să rămân în forma pentru voi.

 

Buna ai anut asatzi esti in mures telefonu inchis???

Link spre comentariu

Dragi mei, stați liniștiți că nu mi-a furat vreun client telefonul, am fost într-o mini vacanta și acolo sa întâmplat... Sunt bine va mulțumesc pentru îngrijirea de care ați dat dovadă fata de mine. Va pup dulce și vă anunț că sunt în oraș doar până marti. O sa plec pentru o săptămână. 😘😘😘😘😘💋â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Diana, numai recenzii bune am vazut cu tine si doar laude, te-as vizita si eu dar sunt cam timid ca sa sun, daca iti scriu ultimele 3 cifre din nr meu aici si iti voi trimite un mesaj, facem o programare? Astept raspunsul tau

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare, in urma recenziilor citite aici despre Diana, am hotarat sa merg sa o cunosc si eu si nu pot decat sa confirm toate laudele aduse la adresa ei.

Programarea a fost facuta usor, era libera cand am sunat, astfel ca dupa 15 minute eram deja in locuința ei, in apropiere de Darina din Dambu.

Diana este o blonda, draguța, înalta cu picioare lungi, fund sexy, sâni nu prea mari dar nici foarte mici, exact cum imi place mie.

Ceea ce mi-a placut cel mai mult la ea a fost atitudinea, zambitoare inca de la inceput, comunicativa, jucăusa as zice si foarte relaxata.

Mi-a placut si am hotatat sa raman o ora in compania ei deci am decartat trei foi albastre.

Fac un dus rapid si ma intorc in dormitor, unde incepem foarte usor cu niste atingeri nevinovate, continuăm cu un oral foarte bine făcut, încet fara graba, cu priviri dinalea perverse din partea ei,in timp ce eu ma jucam cu piersicuța ei. La normal am schimbat 2,3 pozitii, m-a intrebat cum vreau, a preluat ea initiativa cand a fost cazul, e evident ca are experiența in ceea ce face. Dupa prima finalizare am facut o pauza in care am povestit una alta si am reluat actiunea finalizând in cele din urma pe sânii ei.

A fost o experienta foarte placuta pentru mine drept urmare notele vor fi urmatoarele:

Locatie : 9

Atitudine: 10*

Aspect : 10

Oral : 10

Normal : 10

Recomand!

P.S:Esti o fată faină Diana! 😗

  • Like 2
Link spre comentariu

Bună dragilor ce mai faceți? 😘😘😘

Mulțumesc lalala1206, te pup dulce. Nu vin la București, m-am îndrăgostit de Ardeal, sorry😉. Programul este același, în fiecare zi de la 8:00 pana la 23:00. ÃŽncepând de astăzi o sa fiu mai activa pe forumul acesta și o sa va țin la curent în fiecare zi cu programul meu. Pentru ca se mai întâmplă ca să închid programul mai devreme dacă ma duc la un film sau sa încep mai târziu dacă merg la un coafor... O zi frumoasă vă doresc 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Bună dragilor ce mai faceți? 😘😘😘

Mulțumesc lalala1206, te pup dulce. Nu vin la București, m-am îndrăgostit de Ardeal, sorry😉. Programul este același, în fiecare zi de la 8:00 pana la 23:00. ÃŽncepând de astăzi o sa fiu mai activa pe forumul acesta și o sa va țin la curent în fiecare zi cu programul meu. Pentru ca se mai întâmplă ca să închid programul mai devreme dacă ma duc la un film sau sa încep mai târziu dacă merg la un coafor... O zi frumoasă vă doresc 😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...