Sari la conținut

VREAU MINUSURI


efd467

Postări Recomandate

Motanu se pisa pe tine de ras când îți vede prostia , mai ales ca-i faci un mare trafic =))

Ești prostul satului.

Cateao, deja esti irascibila, semn ca trebuie sa te plimb afara sa te pisi si sa te caci.

 

Hai, lasa-ma sa-ti pun lesa si zgarda ! Stai, nu ma musca de pula....nu-i carnat! 

 

Asa, bravo,

 

 

CATELUSA CUMINTE! 

post-251059-0-03358600-1512775187_thumb.png

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cateao, deja esti irascibila, semn ca trebuie sa te plimb afara sa te pisi si sa te caci.

 

Hai, lasa-ma sa-ti pun lesa si zgarda ! Stai, nu ma musca de pula....nu-i carnat! 

 

Asa, bravo,

 

 

CATELUSA CUMINTE!

 

Treci la coteț lesinatule =))

post-158603-0-40640000-1512775737_thumb.jpg

  • Like 35
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu seman cu niciunul.

 

Sunt mult mai frumos decat astia doi.

 

De fapt, daca m-ati vedea, ati fi uimite si ati regreta amarnic ca m-ati insultat boarfelor.

S-ar putea ca eu sa fiu ala socat cand o sa va vad ca sunteti mai urate decat in pozele alea prelucrate. 

 

 

BOARFELOR! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu seman cu niciunul.

 

Sunt mult mai frumos decat astia doi.

 

De fapt, daca m-ati vedea, ati fi uimite si ati regreta amarnic ca m-ati insultat boarfelor.

S-ar putea ca eu sa fiu ala socat cand o sa va vad ca sunteti mai urate decat in pozele alea prelucrate. 

 

 

BOARFELOR!

 

 

As vomita direct pe tine .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

S-ar putea sa vomit eu pe tine cand  o sa vin la tine si o sa incerc sa te sarut prin surprindere.  

 

O sa vomit in gura ta!

 

N-ai bani nici sa treci strada , dar bani pt Delia =))))))))) iar ai filme-n cap

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

S-ar putea sa vomit eu pe tine cand  o sa vin la tine si o sa incerc sa te sarut prin surprindere.  

 

O sa vomit in gura ta!

 

 

De ce mm ai vrea să ma săruți dacă zici ca sunt urâta ? Tu vezi in mm ca te încurci in minciunii?

Direct un scuipat in ochii Primești .

Link spre comentariu

De ce mm ai vrea să ma săruți dacă zici ca sunt urâta ? Tu vezi in mm ca te încurci in minciunii?

Direct un scuipat in ochii Primești .

De aia, ca sa vomit pe tine?

 

Intelegi?   :laugh2

 

 

Si o sa-ti umplu botul de sperma numai de-al dracu! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

noo acuma..nu te cunosc..nu stiu ce ai cu fetele astea?..nu am nimic cu tine..dar ...nu te supara...esti ratat daca tu in loc sa fii intr-un club s-o agati pe una si sa te duci cu ea ..sa te simti si tu bine..e vineri noaptea totusi..tu stai aici sa urlii ca lupul la luna plina??!! tu crezi ca o sa influentezi lumea asa?! ..nu stiu unde vrei sa ajungi cu hatereala asta..da nu te vad bine.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...