Sari la conținut

Jokeru massage - 0722932670/0767445489


Vizitator

Postări Recomandate

Buna seara dragilor😊Sunt Deea si fac parte din echipa de jokerite Jokeru Massage😊Incep prin a va spune ca la noi in salon nu se presteaza servicii sexuale ci este vorba doar despre masaj erotic.Va asteptam cu drag imtr-un ambient placut sa cunoasteti jokeritele noastre care cu siguranta nu va vor dezamagi😊😊Locatia noastra se afla langa Mall Vitan pe strada Alexander von Humboldt nr 44.Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati🤗🤗Seara placuta dragilor😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara dragilorSunt Deea si fac parte din echipa de jokerite Jokeru MassageIncep prin a va spune ca la noi in salon nu se presteaza servicii sexuale ci este vorba doar despre masaj erotic.Va asteptam cu drag imtr-un ambient placut sa cunoasteti jokeritele noastre care cu siguranta nu va vor dezamagiLocatia noastra se afla langa Mall Vitan pe strada Alexander von Humboldt nr 44.Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactatiSeara placuta dragilor

 

 

Lasand la o parte vestea prosta pe care ne-ai dat-o, referitoare la sex  :P , ar fi util sa postezi tarifele, durata masajului/masajelor, pagina web etc 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Văzând că nu-și ia nimeni inima-n dinți ca să exploreze Jokeru (destul de neinspirat nume pentru un salon de masaj erotic, dar deh...) am zis să mă sacrific eu și să dăruiesc ceva înapoi comunității.  :D

 

Locația pe Alexander von Humboldt nr 44, la vreo 3-400m de Mall Vitan (spre Mihai Bravu). Se poate parca în fața locației (vilă cu o poartă din grilaj)... altfel e cam jale cu parcarea.

 

La recepție era Desiree, cea care mi-a răspuns la telefon și care e și maseuză. Aspect plăcut, stilul "viespe", fund generos, talie subțire, sâni mici/medii. Amabilă, drăguță, mi-a plăcut din prima. A mai venit o maseuză care n-a dat bună seara și care se uita pe pereți. Brunetă, păr lung, siluetă frumoasă.

 

Scoruri: 150 erotic (o oră), 200 erotic mai permisiv, 300 erotic 75 minute și alte briz-brizuri.

 

Normal că l-am ales pe ăla "permisivu" și am intrat cu D. Am mers la etajul 2 (unde sunt 3 camere de intervenție și baia). Înauntru totul nou, decoruri tematice, prosoape noi, un pic frig la început. Muzica senzuală, romantică ca pentru masaj erotic.

 

Masajul de relaxare a fost undeva între 9 și 10. Foarte bun! Aș putea menționa câteva mici detalii care ar putea fi îmbunătățite, dar **spam editat**e așa că înclin spre 10.

 

Masajul erotic a fost tot între 9 și 10. Implicare cum n-am mai văzut de mult. GFE aproape de perfecțiune. Priviri languroase, gemete discrete (fără vreo urmă de fake). I was really impressed.

 

Scor 200 lei la care am plusat 50 (de încurajare) cu promisiunea către mine însumi să revin curând și să ud această floricică nou răsărită ca să crească mare și să ne încânte pe toți.

 

Zis și făcut! A doua zi am sunat (tot pe seară)... dar nu era nimeni acasă. Nici pe un număr nici pe celălalt. Deci.. ce să zic... A treia convine. Am sunat acum, mi-a răspuns (noua recepționeră?) și mă sacrific iar. :D

  • Like 4
Link spre comentariu

Văzând că nu-și ia nimeni inima-n dinți ca să exploreze Jokeru (destul de neinspirat nume pentru un salon de masaj erotic, dar deh...) am zis să mă sacrific eu și să dăruiesc ceva înapoi comunității.  :D

 

Locația pe Alexander von Humboldt nr 44, la vreo 3-400m de Mall Vitan (spre Mihai Bravu). Se poate parca în fața locației (vilă cu o poartă din grilaj)... altfel e cam jale cu parcarea.

 

La recepție era Desiree, cea care mi-a răspuns la telefon și care e și maseuză. Aspect plăcut, stilul "viespe", fund generos, talie subțire, sâni mici/medii. Amabilă, drăguță, mi-a plăcut din prima. A mai venit o maseuză care n-a dat bună seara și care se uita pe pereți. Brunetă, păr lung, siluetă frumoasă.

 

Scoruri: 150 erotic (o oră), 200 erotic mai permisiv, 300 erotic 75 minute și alte briz-brizuri.

 

Normal că l-am ales pe ăla "permisivu" și am intrat cu D. Am mers la etajul 2 (unde sunt 3 camere de intervenție și baia). Înauntru totul nou, decoruri tematice, prosoape noi, un pic frig la început. Muzica senzuală, romantică ca pentru masaj erotic.

 

Masajul de relaxare a fost undeva între 9 și 10. Foarte bun! Aș putea menționa câteva mici detalii care ar putea fi îmbunătățite, dar **spam editat**e așa că înclin spre 10.

 

Masajul erotic a fost tot între 9 și 10. Implicare cum n-am mai văzut de mult. GFE aproape de perfecțiune. Priviri languroase, gemete discrete (fără vreo urmă de fake). I was really impressed.

 

Scor 200 lei la care am plusat 50 (de încurajare) cu promisiunea către mine însumi să revin curând și să ud această floricică nou răsărită ca să crească mare și să ne încânte pe toți.

 

Zis și făcut! A doua zi am sunat (tot pe seară)... dar nu era nimeni acasă. Nici pe un număr nici pe celălalt. Deci.. ce să zic... A treia convine. Am sunat acum, mi-a răspuns (noua recepționeră?) și mă sacrific iar. :D

Salut.ai mai fost la salon? cum a fost? cum arata noua receptionera? vreau sa stiu daca e de fapt cea veche

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Văzând că nu-și ia nimeni inima-n dinți ca să exploreze Jokeru (destul de neinspirat nume pentru un salon de masaj erotic, dar deh...) am zis să mă sacrific eu și să dăruiesc ceva înapoi comunității.  :D

 

Locația pe Alexander von Humboldt nr 44, la vreo 3-400m de Mall Vitan (spre Mihai Bravu). Se poate parca în fața locației (vilă cu o poartă din grilaj)... altfel e cam jale cu parcarea.

 

La recepție era Desiree, cea care mi-a răspuns la telefon și care e și maseuză. Aspect plăcut, stilul "viespe", fund generos, talie subțire, sâni mici/medii. Amabilă, drăguță, mi-a plăcut din prima. A mai venit o maseuză care n-a dat bună seara și care se uita pe pereți. Brunetă, păr lung, siluetă frumoasă.

 

Scoruri: 150 erotic (o oră), 200 erotic mai permisiv, 300 erotic 75 minute și alte briz-brizuri.

 

Normal că l-am ales pe ăla "permisivu" și am intrat cu D. Am mers la etajul 2 (unde sunt 3 camere de intervenție și baia). Înauntru totul nou, decoruri tematice, prosoape noi, un pic frig la început. Muzica senzuală, romantică ca pentru masaj erotic.

 

Masajul de relaxare a fost undeva între 9 și 10. Foarte bun! Aș putea menționa câteva mici detalii care ar putea fi îmbunătățite, dar **spam editat**e așa că înclin spre 10.

 

Masajul erotic a fost tot între 9 și 10. Implicare cum n-am mai văzut de mult. GFE aproape de perfecțiune. Priviri languroase, gemete discrete (fără vreo urmă de fake). I was really impressed.

 

Scor 200 lei la care am plusat 50 (de încurajare) cu promisiunea către mine însumi să revin curând și să ud această floricică nou răsărită ca să crească mare și să ne încânte pe toți.

 

Zis și făcut! A doua zi am sunat (tot pe seară)... dar nu era nimeni acasă. Nici pe un număr nici pe celălalt. Deci.. ce să zic... A treia convine. Am sunat acum, mi-a răspuns (noua recepționeră?) și mă sacrific iar. :D

deci tu pe receptionera ai dat-o?

daca da, cum o cheama? desireee?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

deci tu pe receptionera ai dat-o?

daca da, cum o cheama? desireee?

Am fost a doua oară (în ziua în care am postat mesajul) și angajaseră o recepționeră nouă. Nu mai era D. pe acest post ci era doar maseuză.

 

P.S. Am impresia că a doua oară a zis că o cheamă "Deea" (nu Desiree). O să mă lămuresc data viitoare...

Link spre comentariu

Am fost a doua oară (în ziua în care am postat mesajul) și angajaseră o recepționeră nouă. Nu mai era D. pe acest post ci era doar maseuză.

 

P.S. Am impresia că a doua oară a zis că o cheamă "Deea" (nu Desiree). O să mă lămuresc data viitoare...

Salut.eu am fost la inceputul lui Ianuarie si aveau o receptionera mica si blonda care nu era maseuza. Desiree inca nu era in salon angajata. mica si blonda era recptionera de care zici?

Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Buna seara dragilorSunt Deea si fac parte din echipa de jokerite Jokeru MassageIncep prin a va spune ca la noi in salon nu se presteaza servicii sexuale ci este vorba doar despre masaj erotic.Va asteptam cu drag imtr-un ambient placut sa cunoasteti jokeritele noastre care cu siguranta nu va vor dezamagiLocatia noastra se afla langa Mall Vitan pe strada Alexander von Humboldt nr 44.Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactatiSeara placuta dragilor

Fa-ti cont premium, ca sa ai acces la PM. Unele intrebari sunt mai usor de pus in privat.

Link spre comentariu

Buna seara dragilorSunt Deea si fac parte din echipa de jokerite Jokeru MassageIncep prin a va spune ca la noi in salon nu se presteaza servicii sexuale ci este vorba doar despre masaj erotic.Va asteptam cu drag imtr-un ambient placut sa cunoasteti jokeritele noastre care cu siguranta nu va vor dezamagiLocatia noastra se afla langa Mall Vitan pe strada Alexander von Humboldt nr 44.Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactatiSeara placuta dragilor

Buna. Cine e receptionera voastra acum? Micky mai este la voi?

Link spre comentariu

Buna seara dragilor🤗🤗Ne cerem scuze ca nu suntem foarte activi pe aici dar invatam😊😊 wildfire33 este adevarat Dessiree a activat la noi in salon si ca receptionera si ca maseuza,nu este nimic rau in asta,avand in vedere ca doar atat a facut si nimic mai mult cum s-a speculat pe aici.O sa raspund cu drag la toate intrebatile voastre in acest mesaj cat si la celelalte care vor veni.Cezariulius din pacate Miky nu mai este momentan la salon din cauza unor probleme personale dar cu siguranta va reveni si vom anunta😊Echipa de jokerite se mareste si va asteptam sa ne vizitati sa cunoasteti si fetele noi venite cat si receptionerele ca vad ca e mare interes pe aici pt receptionere😬😬Este adevarat avem si receptionere noi,dorim ca la noi in salon toata lumea sa se simta bine si clientii nostri sa fie tratati cum se cuvine atat de receptie cat si de maseuze.Dragul meu dorobanti41 daca te intereseaza atat de tare cine tine contabilitatea incearca pe la la alte saloane😉😉noi ne dorim sa te interese maseuzele nu cine esto contabila dar te asigur ca nu e deloc asa cum insinuezi😉In alta ordine de idei o sa incercam sa fim cat mai activi aici cu voi sa va aducem la cunostinta noutatile salonului si de altfel va asteaptam cu mare drag in locatia noastra de pe langa Mall Vitan pe strada Alexander von Humboldt nr 44, pentru a incerca sa va facem sa va simtiti cat mai bine🤗🤗Jokeritele sunt pregatite sa va primeasca cat mai frumos cu putinta😊😊Va dorim seara placuta si va asteptam la noi🤗🤗Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara dragilorNe cerem scuze ca nu suntem foarte activi pe aici dar invatam wildfire33 este adevarat Dessiree a activat la noi in salon si ca receptionera si ca maseuza,nu este nimic rau in asta,avand in vedere ca doar atat a facut si nimic mai mult cum s-a speculat pe aici.O sa raspund cu drag la toate intrebatile voastre in acest mesaj cat si la celelalte care vor veni.Cezariulius din pacate Miky nu mai este momentan la salon din cauza unor probleme personale dar cu siguranta va reveni si vom anuntaEchipa de jokerite se mareste si va asteptam sa ne vizitati sa cunoasteti si fetele noi venite cat si receptionerele ca vad ca e mare interes pe aici pt receptionereEste adevarat avem si receptionere noi,dorim ca la noi in salon toata lumea sa se simta bine si clientii nostri sa fie tratati cum se cuvine atat de receptie cat si de maseuze.Dragul meu dorobanti41 daca te intereseaza atat de tare cine tine contabilitatea incearca pe la la alte saloanenoi ne dorim sa te interese maseuzele nu cine esto contabila dar te asigur ca nu e deloc asa cum insinueziIn alta ordine de idei o sa incercam sa fim cat mai activi aici cu voi sa va aducem la cunostinta noutatile salonului si de altfel va asteaptam cu mare drag in locatia noastra de pe langa Mall Vitan pe strada Alexander von Humboldt nr 44, pentru a incerca sa va facem sa va simtiti cat mai bineJokeritele sunt pregatite sa va primeasca cat mai frumos cu putintaVa dorim seara placuta si va asteptam la noiPupici

Buna.Mari mai este in salon?

Link spre comentariu

Salut Jokeru massage , ca tot spunea cineva pe aici ca nu isi ia nimeni inima in dinti , m-am gandit sa las si eu o recenzie positiva . Nu de alta dar chiar am avut experienta destul de ok in salonul vostru . Locatie , receptie ,un adevarat salon de top. Nu mai vorbim de calitatea serviciilor si fete bine pregatite cu experienta . La inceput m-a intampinat o viespe (cum spunea un coleg in mesajele mai sus ). Foarte naturala bine pregatita pt a ma initia cu info . Nu stiu cum s-a prezentat la voi dar la mine s-a prezentat Desire (si in receptie si in prezentare ) .Norocu a fost ca era pe masaj nu doar pe receptie lucru care m-a bucurat . In speranta ca permisivul era mai mult decat ce mi s-a spus la tel , am ales'ope ea din cele 2 fete care mai erau .In sedinta cu D evident m-am inselat (nu era chiar asa permisiv cum vroiam eu ) . Oricum n'a fost rau nici asa ca masajul ei profesional l-am intalnit in foarte putine saloane . Initial masaj de relaxare nota 10 fata stia masaj profi . La body si erotic senzual si lasciv , am inceput sa tremur iar maxim 5 min am explodat in prima finalizare . Am sunat de mai multeori la diferenta de cateva zile , desi mi s-a spus ca inca mai lucreaza in salon ,as dorii sa fac o programare cu Desire , chia rmai lucreaza in salon ? 😉.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...