Sari la conținut

❌💚Alina Salonta💚0752457094💚


alinamagda

Postări Recomandate

  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

                       :flowers2

 

„De 8 Martie senin, 

  Într-un cadru anonim 

  Primăvara a sosit 

  În al iernii asfinţit. 

 

Primăvară-n suflet iti doreşte Bosulică” 

     

            :flowers2   :kiss2    :flowers2

 

    "La multi ani!!!"

            

 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

 

                       :flowers2

 

„De 8 Martie senin, 

  Într-un cadru anonim 

  Primăvara a sosit 

  În al iernii asfinţit. 

 

Primăvară-n suflet iti doreşte Bosulică” 

     

            :flowers2   :kiss2    :flowers2

 

    "La multi ani!!!"

            

 

 

Multumesc te pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

" Dragi mei futaciosi!

In contextul coronavirusului si in urma unor discutii cu apropiatii mei, cu familia si cu unii clienti din ultimele zile, am decis sa imi suspend activitatea incepand de maine, pe o durata nelimitata in functie de evolutia virusului si masurile impuse de lege. Sanatatea mea si a voastra cred ca e mai presus de orice. Daca sunteti de acord si ganditi la fel, va multumesc de intelegere! Sper sa ne auzim din nou cat de curand, sanatosi, bucurosi si neafectati financiar! Sexul cu masca pe fata, cu prezervativ la oral si fara saruturi e doar laba trista! Va multumesc pentru intelegere! Sper sa ne revedem curand si sa ne bucuram din plin de viata si de sex! " pupici cu lipici😘😘😘

post-236282-0-78661500-1584042105_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

" Nu incurajez si nici nu descurajez pe nimeni! Fiecare e liber sa isi exprime opinia! Despre protejarea sexuala, e clar ca e prioritar pentru noi toti de aici, dar acum vorbim de protejarea impotriva coronavirus, care e foarte importanta in aceste zile! "Pupici cu lipici😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

" Dragi colegi! Suntem toti intrun cerc vicios acum! Pentru ca noi nu suntem nici sprijiniti dar nici condamnati (inca) de stat, suntem obligati sa ne vedem singuri de grija! Haideti sa ne ajutam nu sa ne certam! Eu am ales de o saptamana sa imi suspend activitatea. Nu am alta sursa de venit! Si eu pierd financiar! Si o sa mai pierd inca! Mi am pastrat in jur de 5 clienti locali, casatoriti si stabili de ani de zile in orasul meu. Nu mor de foame! Si nu o sa moara nimeni daca ne oprim doua saptamani! In schimb trebuie sa ne protejam familia, iubitii, cunoscutii si nu in ultimul rand pe noi insine! Deaceea sustin intreruperea activitatii sau macar restrangerea ei in cercuri inchise! Evitati " noutatile" si ne protejati astfel pe noi care suntem de ani de zile aici! Noi (eu cel putin) evit toti clientii noi si va protejez astfel pe voi, clientii mei fideli! Va pup si va doresc abstinenta usoara! "😘🤗😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

A noua zi de carantina!

Daca tot nu pot lucra cu pizda si cu gura, m-am hotarat sa muncesc cu mana! Astfel, impreuna cu iubitul meu, ne-am pus pe treaba, am reamenajat locatia! Am scos totul afara, am dezinfectat, am lustruit, am innoit si am reamenajat mobilierul! Astfel am reusit sa transformam locatia veche si plictisitoare, in ceva nou si deosebit de intim si mai primitor! Speram ca pozele sa vorbeasca de la sine! Totul a iesit mai frumos, mai senzual, mai intim si mai erotic! Am schimbat complect lenjeria, am pus doua oglinzi in loc de una langa pat, covoare noi si pufoase pentru sexul pe podea si multe alte surprize care le veti descoperi dupa trecerea carantinei! Toate cele necesare sunt mai la indemana, vibratoerele, gelurile, servetelele umede si uscate, catusele, biciu si lesa pentru cei neascultatori, lumanarile, zona de comfort si discutii langa un pahar de racoritoare si o tigara, zona de desfrau, un spatiu mult mai mare pentru orgiile sexuale cu voi si….inca mai lucram! Inca mai avem idei! Stati acasa si urmariti-mi postarile! Stati acasa si aveti rabdare! Totul va fi bine in curand, si totul va fi mult mai frumos! Pana atunci, iubiti-va copii si consoartele! Si nu in ultimul rand, nu uitati vechea zicala: “ ceea ce nu ma ucide, ma face mai puternic(ă)” !

post-236282-0-49040400-1585076486_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vreau sa vin la tine si as vrea sa te fut in pizda si anal,imi place mult in cur si in gura .te plătesc nu conteaza

Dragul meu vei fi bine venit la mine atunci cand lucrurile in Romania se vor linisti! (ma refer la virus),anal nu fac indiferent de suma! Numai bine si  ai grija pe unde umbli in aceasta perioada! pupici :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...