Sari la conținut

❌💚Alina Salonta💚0752457094💚


alinamagda

Postări Recomandate

Reputație: 30
  • Oras:arad
  • Oras:arad

fiecare e diferit..aia e principala cauza a evolutiei sau involutiei.cel mai bun raspuns e..ingore .te as vizita mai des dar distanta e un incovenient,pulus marirea tarifului.oricum meriti toti banii fata de ceea ce avem in arad.duminica faina

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

fiecare e diferit..aia e principala cauza a evolutiei sau involutiei.cel mai bun raspuns e..ingore .te as vizita mai des dar distanta e un incovenient,pulus marirea tarifului.oricum meriti toti banii fata de ceea ce avem in arad.duminica faina

Multumesc o duminica frumoasa si tie!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

" si de cand m a ars napasta/ hei ce ploaie si ce vant / si de cand mi am luat nevasta / ploua intruna pe pamant! "

Dragii mei amanti, va astept la mine unde e cald si bine! Daca va e dor de mine, daca v am trezit amintiri frumoase sau daca doriti sa ma cunoasteti, tastati 0752457094 si ne dam o intalnire la mine! Va pupacesc de nu va vedeti!

post-236282-0-53749700-1558527237_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

" Pentru barbati adevarati cu capul pe umeri....si cu picioarele mele pe umerii vostri.....si cu jucariile mele...si cu jucariile mele...si cu fanteziile voastre....si cu corpurile noastre frumoase conduse de mintile noastre murdare...facem un cock(tail) de toata frumusetea! Daca intelegi ce zic, fa un spor de bine si suna la 0752457094"

post-236282-0-46811900-1562347482_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna scumpul meu! Sunt Magda de la Salonta! Sau Blonda de la Salonta! In luna AUGUST iti propun urmatoarea oferta: prima intalnire este cu tarif normal, adica 150 o ora cu 2 finalizari, sau 250 doua ore cu cate finalizari poti. Urmatoarele intalniri, oricate vor fi in luna AUGUST, vor fi cu 100 lei ora si 200 doua ore! Fara sa fiu modesta, este cea mai buna oferta de pe piata, iar tineretea, frumusetea si serviciile mele ma recomanda si sunt garantate! Oferta mea sexuala pentru luna August este: Normal protejat, oral neprotejat,69,finalizare orala in gurita, pe corp sau pe fata,inclusiv jucarii . Te astept cu drag la Salonta intre orele: 11 si 20 de Luni pana Vineri. Anal exclus! Pentru programare ma suni ca de obicei cu minim o ora inainte. Tel.:0752457094

post-236282-0-53685500-1564510280_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

" Sexul este la fel de important ca mâncatul sau băutul ÅŸi trebuie să facem ca poftele sexuale să fie satisfăcute, cu tot atât de puÅ£ine restricÅ£ii ÅŸi fără falsă modestie, ca în cazul celorlalte pofte. Va astept cu drag la mine sa va faceti poftele!😘😘😘 Locatia este la Salonta

post-236282-0-60746800-1566913515_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Mamaaaaaa, ce tufis are ala din poza. Anda, cumpara o masina de tuns si tine-o in baie, poate se prind padurarii si dau jos veverita de la cuc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...