Sari la conținut

❌💚Alina Salonta💚0752457094💚


alinamagda

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Mamaaaaaa, ce tufis are ala din poza. Anda, cumpara o masina de tuns si tine-o in baie, poate se prind padurarii si dau jos veverita de la cuc.

Dragule sa sti ca nu avea tufis se vede asa din cauza blitului de la telefon se vede umbra de la burta atat! Daca avea tufis nu faceam asa poza, dar merci de sfat cu masina de tuns .Din pacate nu toti se stiu epila! te pup si te astept cu drag pe la mine!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

" S-a dus vara cu sezonul de concedii si neveste! A venit toamna cu munca si amantale! Va astept din nou in bratele mele cu un corp mai frumos modelat si cu mult mai multa experienta!Va doresc ca alaturi de mine sa aveti o toamna frumoasa cu multe satisfactii si mult mult sex de buna calitate"

post-236282-0-43959100-1567419499_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

cu un corp mai frumos modelat

 

Eu apreciez ca postezi poze reale cu tine sa stie lumea la cine merge(si te-am aparat cand s-au legat unii de cum arati) dar "corp mai frumos modelat" nu se potriveste deloc cu pozele pe care le pui.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dragii mei futaciosi! Va reamintesc tarifele si ceea ce fac:1 finalizare 30 min-100 lei,2 finalizari 1 ora-150 lei sau 2 ore cate finalizari poti 250 lei! Putem face:normal protejat (diferite pozitii),oral neprotejat(daca igiena permite) se poate si finalizare orala sau pe corp,plus jucarii! Programul de Luni pana Vineri de la 10:30 dimineata la 7 seara,pt programari ma sunati cu 1 ora inainte de a veni! Pt alte detalii ne auzim la telefon:0752457094 pupici cu lipici😘😘😘

post-236282-0-88131600-1567714469_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Gata vacanta! De maine va astept cu drag in bratele mele! Cu bateriile incarcate! Si ale mele si ale jucariilor mele! Cine vrea maine sa ma dezbrace si sa-mi descarce bateriile???

P:S:am vrut sa pun poza dar ceva sa modificat la site nu stiu cum sa o atasez! Poate veni-ti unul din voi maine si ma invatati! va pup

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

muta te in arad :))aradul duce lipsa de fete ca tine.prefer sa merg in timisoara..preturi mai bune si implicare mai multa..restul e benzina :))ca in arad..nu avem fete ok..doar preturi de preturi.trec in lista si salonta :)..merita batuti vre o 110 km dus intors.fata de ce panorame avem in arad..

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

muta te in arad :))aradul duce lipsa de fete ca tine.prefer sa merg in timisoara..preturi mai bune si implicare mai multa..restul e benzina :))ca in arad..nu avem fete ok..doar preturi de preturi.trec in lista si salonta :)..merita batuti vre o 110 km dus intors.fata de ce panorame avem in arad..

Zici tu?

In Arad avem si panorame si panarame. Care iti plac?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Esti zilnic pe ruta ORADEA – ARAD? Fa o pauza in drumul tau! Gasesti la mine apa calda, un pat moale, o atmosfera fiebinte, un pahar plin, o tigara, o vorba buna si multa pasiune, tandrete, intelegere, extaz si cam tot ce nu gasesti acasa! Ma gasesti de Luni pana Vineri de la 10:30 dimineata pana la ora 20:00 seara! Tarife:100 lei o finalizare,30 min sau 150 lei doua finalizari 1 ora! Normal protejat,oral neprotejat/protejat(in functie de igiena clientului),sarutari in funcfie de client si chimia dintre noi si jucarii!Promit ca vei avea parte de o mica pauza relaxanta si placuta in compania mea! Te astept cu drag! Pt programare ma suni cu 1 ora sau cel putin 30 min inainte de a veni! Nr de tel:0752457094 pupici cu lipici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Din timpul muncii!

Ce ziceti de un oral in pozitia asta cu o imagine extrem de excitanta in oglinda!

Ai vrea sa iti sug pula in timp ce imi poti admira pizda si curul in oglinda!

Atentie la tatuaj! Confirm cand vi la mine! Sigur asa ceva nu ai mai facut!

Te astept cu drag si cu multe jucarii! Si poate cu alte idei care merita postate aici!

post-236282-0-44024500-1570476271_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dimineata dragi mei futaciosi! Va reamintesc tarifele si programul de lucru! Tarifele le pute-ti vedea in fotografie iar programul e de Luni pana Vineri de la 10:30 dimineata la 19 seara(ultimul client),pt programari ma suna-ti inainte cu 1 ora,nr 0752457094

post-236282-0-14222600-1570522705_thumb.jpeg

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna, ma numesc Anda sau Alina, am 24 de ani, plina de viata, foarte vorbareata, foarte frumoasa si vreau sa va spun cu toata sinceritatea, ca ador ceea ce fac!

Totusi, vreau sa va atrag atentia ca daca va comportati frumos cu mine, sunt un inger de femeie! Dar daca incercati sa ma raniti in vreun fel, pot deveni un drac impielitat! Deci, fii om cu mine, ca sa fiu curva cu tine!

Serviciile mele: incep si se sfarsesc intotdeauna in baie! Va pun la dispozitie prosoape curate, gel de dus, deodorant si apa de gura!

Oral neprotejat la un penis curat si sanatos, sau protejat daca prezinta mirosuri sau bubite!

Sex normal doar protejat, si nici nu insistati altfel!

Diferite pozitii

69

CIM ( finalizare in gura)

COF ( finalizare pe fata)

FK ( sarut daca dantura si igiena sunt ok, pun la dispozitie apa de gura)

GFE ( saruturi si imbratisari, ca o iubita )

Detin un vibrator, un dildo imens si natural si o bagheta vibratoare si magica cu care ne putem juca si ajunge la orgasme adevarate!

Fisting ( introducerea degetelor sau palmei in pizda) 

Cunni si anni ca parte pasiva!

Alte fantezii le putem discuta DOAR dupa ce ajungi la mine, la o racoritoare si o tigara, in limita bunului simt sunt deschisa la provocari! La a doua intalnire daca ne “sincronizam”, putem incerca si alte chestii!

Analul este exclus indiferent de pret, marime sau insistente! 

Nu imi cereti alte poze decat ce va trimit si postez eu, si mai ales nu imi cereti poze cu fata! Motivele sunt lesne de inteles! 

Programarile se fac doar telefonic cu o ora inainte si confirmare cu 30 minute inainte sa ajungi! 

Se permit intarzieri de maxim 15 minute dar din DTD( din timpul dumneavoastra)! Confirmarile neonorate duce la anularea intalnirii si blocarea numarului de telefon!

Programul meu este de la 10: 30 la 19:00 ultimul client de Luni pana Vineri. Daca am telefonul inchis inseamna ca am o problema personala si nu lucrez! Trimite sms si cand pot iti raspund.

In weekendurile in care voi lucra anunt de Joi aici pe site, deci verificati aici inainte sa sunati in weekend!

Tarifele le gasiti pe poze sau pe email! Orice incercare de negociere duce la inchiderea comunicarii si la blocarea numarului sau emailului!

Locatia este la Salonta, pe traseul Oradea-Arad. Adresa o primesti telefonic inainte sa ajungi la mine. 

Mijloace de comunicare sunt pe email: [email protected] sau telefon: 0752457094

Si nu uita ce iti zice un drac impielitat: Dumnezeu ti-o da, dar nu ti-o baga! Asa ca: Wellcome to hell !!!

post-236282-0-13495300-1571585832_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...