Sari la conținut

❌💚Alina Salonta💚0752457094💚


alinamagda

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna, ma numesc Magda, am 24 de ani, plina de viata, foarte vorbareata, foarte frumoasa si vreau sa va spun cu toata sinceritatea, ca ador ceea ce fac!

Totusi, vreau sa va atrag atentia ca daca va comportati frumos cu mine, sunt un inger de femeie! Dar daca incercati sa ma raniti in vreun fel, pot deveni un drac impielitat! Deci, fii om cu mine, ca sa fiu curva cu tine!

Serviciile mele: incep si se sfarsesc intotdeauna in baie! Va pun la dispozitie prosoape curate, gel de dus, deodorant si apa de gura!

Oral neprotejat la un penis curat si sanatos, sau protejat daca prezinta mirosuri sau bubite!

Sex normal doar protejat, si nici nu insistati altfel!

Diferite pozitii

69

CIM ( finalizare in gura)

COF ( finalizare pe fata)

FK ( sarut daca dantura si igiena sunt ok, pun la dispozitie apa de gura)

GFE ( saruturi si imbratisari, ca o iubita )

Detin un vibrator, un dildo imens si natural si o bagheta vibratoare si magica cu care ne putem juca si ajunge la orgasme adevarate!

Fisting ( introducerea degetelor sau palmei in pizda) 

Cunni si anni ca parte pasiva!

Alte fantezii le putem discuta DOAR dupa ce ajungi la mine, la o racoritoare si o tigara, in limita bunului simt sunt deschisa la provocari! La a doua intalnire daca ne “sincronizam”, putem incerca si alte chestii!

Analul este exclus indiferent de pret, marime sau insistente! 

Nu imi cereti alte poze decat ce va trimit si postez eu, si mai ales nu imi cereti poze cu fata! Motivele sunt lesne de inteles! 

Programarile se fac doar telefonic cu o ora inainte si confirmare cu 30 minute inainte sa ajungi! 

Se permit intarzieri de maxim 15 minute dar din DTD( din timpul dumneavoastra)! Confirmarile neonorate duce la anularea intalnirii si blocarea numarului de telefon!

Programul meu este de la 10: 30 la 19:00 ultimul client de Luni pana Vineri. Daca am telefonul inchis inseamna ca am o problema personala si nu lucrez! Trimite sms si cand pot iti raspund.

In weekendurile in care voi lucra anunt de Joi aici pe site, deci verificati aici inainte sa sunati in weekend!

Tarifele le gasiti pe poze sau pe email! Orice incercare de negociere duce la inchiderea comunicarii si la blocarea numarului sau emailului!

Locatia este la Salonta, pe traseul Oradea-Arad. Adresa o primesti telefonic inainte sa ajungi la mine. 

Mijloace de comunicare sunt pe email: [email protected] sau telefon: 0752457094

Si nu uita ce iti zice un drac impielitat: Dumnezeu ti-o da, dar nu ti-o baga! Asa ca: Wellcome to hell !!!

post-236282-0-82581500-1572973429_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Esti zilnic pe ruta ORADEA – ARAD? Fa o pauza in drumul tau! Gasesti la mine apa calda, un pat moale, o atmosfera fiebinte, un pahar plin, o tigara, o vorba buna si multa pasiune, tandrete, intelegere, extaz si cam tot ce nu gasesti acasa! Ma gasesti de Luni pana Vineri de la 10:30 dimineata pana la ora 20:00 seara! Tarife:100 lei o finalizare,30 min sau 150 lei doua finalizari 1 ora! Normal protejat,oral neprotejat/protejat(in functie de igiena clientului),sarutari in funcfie de client si chimia dintre noi si jucarii!Promit ca vei avea parte de o mica pauza relaxanta si placuta in compania mea! Te astept cu drag! Pt programare ma suni cu 1 ora sau cel putin 30 min inainte de a veni! Nr de tel:0752457094 pupici cu lipici 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Esti zilnic pe ruta ORADEA – ARAD? Fa o pauza in drumul tau! Gasesti la mine apa calda, un pat moale, o atmosfera fiebinte, un pahar plin, o tigara, o vorba buna si multa pasiune, tandrete, intelegere, extaz si cam tot ce nu gasesti acasa! Ma gasesti de Luni pana Vineri de la 10:30 dimineata pana la ora 20:00 seara! Tarife:100 lei o finalizare,30 min sau 150 lei doua finalizari 1 ora! Normal protejat,oral neprotejat/protejat(in functie de igiena clientului),sarutari in funcfie de client si chimia dintre noi si jucarii!Promit ca vei avea parte de o mica pauza relaxanta si placuta in compania mea! Te astept cu drag! Pt programare ma suni cu 1 ora sau cel putin 30 min inainte de a veni! Nr de tel:0752457094 pupici cu lipici 

post-236282-0-18679100-1574598754_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna, ma numesc Anda, am 24 de ani, plina de viata, foarte vorbareata, foarte frumoasa si vreau sa va spun cu toata sinceritatea, ca ador ceea ce fac!

Totusi, vreau sa va atrag atentia ca daca va comportati frumos cu mine, sunt un inger de femeie! Dar daca incercati sa ma raniti in vreun fel, pot deveni un drac impielitat! Deci, fii om cu mine, ca sa fiu curva cu tine!

Serviciile mele: incep si se sfarsesc intotdeauna in baie! Va pun la dispozitie prosoape curate, gel de dus, deodorant si apa de gura!

Oral neprotejat la un penis curat si sanatos, sau protejat daca prezinta mirosuri sau bubite!

Sex normal doar protejat, si nici nu insistati altfel!

Diferite pozitii

69

CIM ( finalizare in gura)

COF ( finalizare pe fata)

FK ( sarut daca dantura si igiena sunt ok, pun la dispozitie apa de gura)

GFE ( saruturi si imbratisari, ca o iubita )

Detin un vibrator, un dildo imens si natural si o bagheta vibratoare si magica cu care ne putem juca si ajunge la orgasme adevarate!

Fisting ( introducerea degetelor sau palmei in pizda) 

Cunni si anni ca parte pasiva!

Alte fantezii le putem discuta DOAR dupa ce ajungi la mine, la o racoritoare si o tigara, in limita bunului simt sunt deschisa la provocari! La a doua intalnire daca ne “sincronizam”, putem incerca si alte chestii!

Analul este exclus indiferent de pret, marime sau insistente! 

Nu imi cereti alte poze decat ce va trimit si postez eu, si mai ales nu imi cereti poze cu fata! Motivele sunt lesne de inteles! 

Programarile se fac doar telefonic cu o ora inainte si confirmare cu 30 minute inainte sa ajungi! 

Se permit intarzieri de maxim 15 minute dar din DTD( din timpul dumneavoastra)! Confirmarile neonorate duce la anularea intalnirii si blocarea numarului de telefon!

Programul meu este de la 10: 30 la 19:00 ultimul client de Luni pana Vineri. Daca am telefonul inchis inseamna ca am o problema personala si nu lucrez! Trimite sms si cand pot iti raspund.

In weekendurile in care voi lucra anunt de Joi aici pe site, deci verificati aici inainte sa sunati in weekend!

Tarifele le gasiti pe poze sau pe email! Orice incercare de negociere duce la inchiderea comunicarii si la blocarea numarului sau emailului!

Locatia este la Salonta, pe traseul Oradea-Arad. Adresa o primesti telefonic inainte sa ajungi la mine. 

Mijloace de comunicare sunt pe email: [email protected] sau telefon: 0752457094

Si nu uita ce iti zice un drac impielitat: Dumnezeu ti-o da, dar nu ti-o baga! Asa ca: Wellcome to hell !!! 

post-236282-0-20234800-1574673010_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Sarbatorile vin…..sarbatorile vin….!!!

Da, sarbatorile vin! Cu cadouri si bucurii! De ambele parti!

Si anul acesta Craciunita de la Salonta ( Craciunita Blonda ) va asteapta intr-o atmosfera deosebita de sarbatori si cu multe cadouri si surprize! Incepand de maine dau startul sarbatorilor de iarna! Incepand de maine, fiecare client va pleca de la mine nu numai multumit si satisfacut pe deplin, ci si cu un cadou! O sticla de vin, un mos de ciocolata, turta dulce sau o bere fara alcool pe care o poti savura cat timp stai la mine! Alege sa sarbatorim impreuna si apoi alege unul dintre aceste cadouri! Te voi astepta cu drag ca de obicei, cu un superb costum de craciunita, cu zambetul pe buze, cu pofta de viata si de sex, cu spiritul sarbatorilor de iarna in suflet si in locatie si cu multe jucarii sexuale si fantezii! Un singur telefon si o programare, restul va devenii realitate si senzatii de vis cand ajungi la mine! Sarbatori fericite tuturor “ nimfomanilor” de pe acest site! TEL: 0752457094

post-236282-0-96514600-1574884951_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...