Sari la conținut

❌💚Alina Salonta💚0752457094💚


alinamagda

Postări Recomandate

Vizitator pakiderm69
Reputație: 0

Sa înteleg ca party se va tine eu am fost programat la tn si ai zs ca o sa ma anunti ,bn oricum ms mult

Imi cer scuze greseala mea, ai anuntat nu amfist eu atent
Link spre comentariu
Vizitator pulamare93
Reputație: 0

Am vorbit cu domnișoara Alina la telefon pentru a mă interesa de acest party iar din spusele ei, nu s-a mai ținut din cauza neseriozitatii clienților. Eu chiar nu-i înțeleg pe unii oameni. Cum pula mea să promiți că vii iar după te tragi pe fese? Eu personal n-am mai fost la d-ra Alina dar din ce am vorbit la telefon, pare chiar o femeie super calumea. Păcat că nu poți să faci ceva frumos din cauza unor oameni care-și încalcă cuvântul. Cheltuială și timp pierdut din partea ei degeaba.

 

Alina, dacă citești asta, te-aș ruga să nu-ți mai pui cenușă în cap pentru oricine. Nu se merită. O zi bună tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Din pacate, petrecerea in 5 nu a mai avut loc! Desi la inceput au fost sapte care si-au exprimat dorinta sa participle, la final au confirmat doar doi! In cazul acesta am hotarat sa o aman pe o data viitoare, am sa revin cu un anunt inainte cu doua saptamani! Pentru ca sexul in grup e o fantezie mult dorita de barbati si greu de obtinut, sper ca motivul neparticiparii celorlalti sa fie pur obiectiv si data viitoare sa dati dovada de mai multa implicare, barbatie si perversitate! Eu mi-am dorit din suflet aceasta intalnire, sunt putin dezamagita, dar sper ca data viitoare sa reusim impreuna sa facem ceva frumos! Poate pana atunci ma viziteaza si cei care si-ar fi dorit sa participe dar care erau clienti noi si nu se incadrau in conditiile de participare! Repet, trebuie sa ii cunosc bine pe toti 5 inainte de petrecere, ca sa nu avem surprize neplacute in ziua intaniri! Pana atunci va astept pe toti, pe rand, in cuibusorul meu de nebunii! Pupici si weekend frumos :*

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dimineata dragii futaciosi! ❤ va astept cu drag in cuibusorul meu la o cafea si o partida de sex fierbinte disponibila 0752457094

Ceau , sa sti ca ar fi fierbinte cafeaua cu tine , arati bestial si sper sa ajung in bratele tale sa iasa scantei :bandit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume

La multi ani!😘😘😘

La multi ani tuturor futaciosilor, colegelor si nifomanilor din Romania!🇷🇴

Eu sarbatoresc prin munca si voie buna, la caldurica, cu bradutul meu si alaturi de cine ma doreste azi!â—

Voi cum sarbatoriti? Nu vreti sa aducem un omagiu “eroului†care se ridica de atatea si atatea ori cand avem nevoie de el?!? Sa ii dau gurita, sa-l mangai, sa-l ridic si apoi sa il las sa ma “cucereasca†cum vrea el?!?👉👌

Azi disponibila pana la 19 ultimul client!😘🤗😘🤗😘🤗😘🇷🇴

La mulți ani !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dimineata dragii futaciosi! ðŸ¤ðŸ–¤ðŸ¤ðŸ–¤ ⤠va astept cu drag in cuibusorul meu la un ceai si o partida de sex fierbinteâ—â— disponibila 👉👌 🤙0752457094🤎💜💙💚💛

post-236282-0-92481900-1606901373_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dimineata dragii futaciosi! ðŸ¤ðŸ–¤ðŸ¤ðŸ–¤ ⤠va astept cu drag in cuibusorul meu la o partida de sex fierbinteâ—â— disponibila 👉👌 🤙0752457094🤎💜💙💚💛

post-236282-0-77683400-1606984062_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dimineata dragii futaciosi! ðŸ¤ðŸ–¤ðŸ¤ðŸ–¤ ⤠va astept cu drag in cuibusorul meu la o partida de sex fierbinteâ—â— disponibila 👉👌 🤙0752457094🤎💜💙💚💛

post-236282-0-41034100-1607075456_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

❤❤❤Pentru ca dar din dar se face rai, Craciunita de la Salonta, va asteapta si anul acesta de sarbatori cu un cadou frumos! In perioada 14 – 18 Decembrie, toti clientii care vor veni dupa Nimfomane, vor primii pachetul HARD la pretul de doar 150 lei, 60 de minute! Nu uitati sa va programati din timp la telefon 👉👌0752457094, cel putin cu o ora inainte! Va astept cu drag si cu pachetul HARD!❤😘🤗

20201212_143920.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 59 minute, expertul79 a spus:

Am fost astăzi la Alina este o fată extraordinară cu mult bun simț și te face să te simți bine din toate punctele de vedere. Îți mulțumesc frumos pentru ora petrecută împreună😘😘😘.De revenit 😗 (Oliver...😉)

Multumesc dragul meu pt vizita!😘🤗 ma bucur ca te-am cunoscut esti un tip super😘🤗  abia astept sa ne revedem 😘🤗 te pup dulce weekend fain🤗😘

P:S: imi place parfumul tau😉

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 ore, alinamagda a spus:

Multumesc dragul meu pt vizita!😘🤗 ma bucur ca te-am cunoscut esti un tip super😘🤗  abia astept sa ne revedem 😘🤗 te pup dulce weekend fain🤗😘

P:S: imi place parfumul tau😉

😗😗😗😉😉😉

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...