Sari la conținut

👄stop�mai�gasit�noua in oras💋reala 100%�Tel.0755614370


raul2774

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Eu zic sa va cam vedeti de treaba voastra daca nu aveti ce face acasa,si daca va fute grija asa mult de mine nu am nici un peste,sunt pe pizda mea daca tot mancati atat rahat...Am fost nevoita sa imi fac cont ca vad ca nu va mai tace gura si comentati continu despre mine,fara sa ma cunoasteti...Asa ca va invit pe toti sa facem cunostinta sa vedeti ce fel de persoana sunt...

eu te-as intreba de exemplu cum de ai fost nevoita sa-ti faci cont,de unde ai stiut de criticile ce ti-au fost aduse pe forum..?!😃😃bai miticilor..aici nu-i Bucuresti,bagati-va mintile in cap,stiu ca nu esti singurul fish cu fetele,dar cum ti-am mai zis nu ma intereseaza,chestia cu mancat de rahat,pai mancati voi saraciilor..atentie mare la limbaj crapule,ca e anotimpul colindatorilor,nu se stie niciodata cine va poate deranja la 6 dimineata..
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu au bani de săpun dc nu au clienții

Tu vorbesti “dihorule”,mergi la fete si nici fortat nu intri la baie,puți a mort dar ai pretentia sa ti-o suga si sa le fuți intre țâțe...chiar tu ti-ai gasit sa comentezi nespalatule?
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Eu zic sa va cam vedeti de treaba voastra daca nu aveti ce face acasa,si daca va fute grija asa mult de mine nu am nici un peste,sunt pe pizda mea daca tot mancati atat rahat...Am fost nevoita sa imi fac cont ca vad ca nu va mai tace gura si comentati continu despre mine,fara sa ma cunoasteti...Asa ca va invit pe toti sa facem cunostinta sa vedeti ce fel de persoana sunt...

 

http://nimfomane.com/forum/topic/104805-salut/?do=findComment&comment=3274104

 

frumos mod de a te comporta cu clienti ai!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...