Sari la conținut

Masaj prin dominare si joc de rol 0770862920


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E trist sa vezi asa ceva...zau daca vrei "bataita" cred ca se gasesc niste baieti simpatici sa te ajute :)))

 

Chiar te rog sa gasesti dar sa vi si tu ! A am uitat sa-ti spun sa-ti iei lubrifiant(asta daca nu cumva iti place pe uscat) pentru ca am sa te penetrez in toate gaurile posibile .......TRISTULE !

Link spre comentariu
  • Oras:calafat
  • Oras:calafat
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Chiar te rog sa gasesti dar sa vi si tu ! A am uitat sa-ti spun sa-ti iei lubrifiant(asta daca nu cumva iti place pe uscat) pentru ca am sa te penetrez in toate gaurile posibile .......TRISTULE !

Am vorbit eu cu fetele, totul e ok, te asteapta, deja si-au pus picioarele la macerat...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

nici o problema...asta si chiar mai mult...te asteptam

 

Până ajunge el o sa vin eu că sunt mai aproape...sper că de data asta sa reușești împreună cu colega ta sa transpuneți in practică macar un scenariu apropiat de unul din clipuri.

Apropo care din clipurile postate de Sclavescu credeți că vi se potrivește ? 👠ðŸ‘👡ðŸ‘👠👠👠👠

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am fost acum o saptamana pentru o ședință de dominare la Ramona.

Am fost primit la 5 minute după ce am sunat.....dar că și prima oara când am nimerit la colega(ruda) ei am rămas cu regrete. Tipa a ascultat fanteziile mele dar a făcut totul mecanic desi m-a penetrat cu piciorul în gură și am lins-o in anus și vagin am simțit că face totul mecanic că nu există chimie.

Totul a durat 20 minute, tributul 150 lei...onoarea nereparata ! 😀

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Am fost acum o saptamana pentru o ședință de dominare la Ramona.

Am fost primit la 5 minute după ce am sunat.....dar că și prima oara când am nimerit la colega(ruda) ei am rămas cu regrete. Tipa a ascultat fanteziile mele dar a făcut totul mecanic desi m-a penetrat cu piciorul în gură și am lins-o in anus și vagin am simțit că face totul mecanic că nu există chimie.

Totul a durat 20 minute, tributul 150 lei...onoarea nereparata !

Buna! Multumesc pt vizita,exact asa cum ai precizat ti-am ascultat fanteziile si ti le-am indeplinit,poate data viitoare vei fi mai deschis si vei spune exact ceea ce iti doresti ,sau sfatul meu ar fi in  dominare sa te lasi dominat ,vei fi placut surprins.....atat eu,cat si colega suntem puse in dificultate cand ni se cere sedinta de dominare dar...fara aia,fara aia,fara aia--este f greu,DOMINAREA cuprinde totul,dar noi am incercat si incercam mereu sa ne adaptam diverselor fantezii ale clientilor nostrii tocmai pt a ramane  satisfacuti. Dragul meu iti multumesc f mult pt sinceritatea ta si te astept in continuare cu mult drag,o zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Multumesc pt vizita,exact asa cum ai precizat ti-am ascultat fanteziile si ti le-am indeplinit,poate data viitoare vei fi mai deschis si vei spune exact ceea ce iti doresti ,sau sfatul meu ar fi in  dominare sa te lasi dominat ,vei fi placut surprins.....atat eu,cat si colega suntem puse in dificultate cand ni se cere sedinta de dominare dar...fara aia,fara aia,fara aia--este f greu,DOMINAREA cuprinde totul,dar noi am incercat si incercam mereu sa ne adaptam diverselor fantezii ale clientilor nostrii tocmai pt a ramane  satisfacuti. Dragul meu iti multumesc f mult pt sinceritatea ta si te astept in continuare cu mult drag,o zi buna!

ce poza ti-ai pus la avatar nebuno  :laugh2 :* 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna! Multumesc pt vizita,exact asa cum ai precizat ti-am ascultat fanteziile si ti le-am indeplinit,poate data viitoare vei fi mai deschis si vei spune exact ceea ce iti doresti ,sau sfatul meu ar fi in dominare sa te lasi dominat ,vei fi placut surprins.....atat eu,cat si colega suntem puse in dificultate cand ni se cere sedinta de dominare dar...fara aia,fara aia,fara aia--este f greu,DOMINAREA cuprinde totul,dar noi am incercat si incercam mereu sa ne adaptam diverselor fantezii ale clientilor nostrii tocmai pt a ramane satisfacuti. Dragul meu iti multumesc f mult pt sinceritatea ta si te astept in continuare cu mult drag,o zi buna!

Avem opinii diferite despre dominare.

In primul rand nu este fast-fuck, daca nu discutam cel puțin 5 minute detaliile ședinței nu ai cum să-ți intri in rol(eu cu atât mai puțin) și da poți face dominare numai cu ce-ți cere(orice om are limitele lui) clientul(sclavul) pentru că nu este o relație de 24/7 ci doar o fantezie ce durează câteva zeci de minute și în care tu trebuie să-ți arăți priceperea și în in același timp sa nu treci peste limitele admise de comun acord( de exemplu daca nu-mi place uro și penetrare anală excluzi cele două fantezii din program). Oricum o sa revin pentru că vreau sa incerc o ședință cu amândouă...poate va completați și în duet dați randament mai bun.

Pe curând !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Avem opinii diferite despre dominare.

In primul rand nu este fast-fuck, daca nu discutam cel puțin 5 minute detaliile ședinței nu ai cum să-ți intri in rol(eu cu atât mai puțin) și da poți face dominare numai cu ce-ți cere(orice om are limitele lui) clientul(sclavul) pentru că nu este o relație de 24/7 ci doar o fantezie ce durează câteva zeci de minute și în care tu trebuie să-ți arăți priceperea și în in același timp sa nu treci peste limitele admise de comun acord( de exemplu daca nu-mi place uro și penetrare anală excluzi cele două fantezii din program). Oricum o sa revin pentru că vreau sa incerc o ședință cu amândouă...poate va completați și în duet dați randament mai bun.

Pe curând !

multumesc! o zi frumoasa sa ai,te asteptam cu mare drag

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am fost recent la tipa la care am fost și prima oara(intre timp am aflat c-o cheamă Vanessa). Programarea am făcut-o cu 10 minute înainte dar când am ajuns in fata ușii blocului a trebuit să sun de doua ori prima data nu a răspuns și am fost nevoit s-o sun la telefon iar de data asta deschzandu-mi.

Am intrat în aceași camera micuța(aici un plus are Ramona, ea făcând ședințele in sufragerie) de data asta nefiind pregătită(după ce i-am dat tributul a dispărut câteva minute pentru a se schimba și a veni cu un laptop ce difuzează o muzica de relaxare).

Ședință a decurs mult mai bine fata de prima data. Vanessa a fost mult mai dura și a reușit în mare parte să-mi îndeplinească fanteziile, m-a pus să-i sărut picioarele, sa-i sug tocurile, m-a călcat pe gat in timp ce eu mă masturbam umilindu-ma și reprosandu-mi că am penisul prea mic. Minusurile ar fi : lipsa de ceara, nu m-am călărit(in camera micuța nici nu era loc dar putea deschide ușa și să mă dirijeze prin tot apartamentul ținând cont că și Ramona face dominare, și am observat o grăbire pe care n-au avut-o când am fost prima oara. Cu toate astea e mult peste prima sedinta, chiar m-am simțit bine și cred c-o sa revin !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Am fost recent la tipa la care am fost și prima oara(intre timp am aflat c-o cheamă Vanessa). Programarea am făcut-o cu 10 minute înainte dar când am ajuns in fata ușii blocului a trebuit să sun de doua ori prima data nu a răspuns și am fost nevoit s-o sun la telefon iar de data asta deschzandu-mi.

Am intrat în aceași camera micuța(aici un plus are Ramona, ea făcând ședințele in sufragerie) de data asta nefiind pregătită(după ce i-am dat tributul a dispărut câteva minute pentru a se schimba și a veni cu un laptop ce difuzează o muzica de relaxare).

Ședință a decurs mult mai bine fata de prima data. Vanessa a fost mult mai dura și a reușit în mare parte să-mi îndeplinească fanteziile, m-a pus să-i sărut picioarele, sa-i sug tocurile, m-a călcat pe gat in timp ce eu mă masturbam umilindu-ma și reprosandu-mi că am penisul prea mic. Minusurile ar fi : lipsa de ceara, nu m-am călărit(in camera micuța nici nu era loc dar putea deschide ușa și să mă dirijeze prin tot apartamentul ținând cont că și Ramona face dominare, și am observat o grăbire pe care n-au avut-o când am fost prima oara. Cu toate astea e mult peste prima sedinta, chiar m-am simțit bine și cred c-o sa revin !

 

Stiu eu un psihiatru bun, ia mai putin decat Vanessa pe sedinta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Stiu eu un psihiatru bun, ia mai putin decat Vanessa pe sedinta...

Țărane ce cauți pe topicul asta(scrie și-n titlu că e despre dominare)...te masturbezi citind recenziile ?

Eu îți pot îndeplini o singura fantezie : TE BAT PANA MICTIONEZI PE TINE după care o sa URINEZ pe pieptul tau ..... TARTANE !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...