Sari la conținut

Masaj prin dominare si joc de rol 0770862920


Postări Recomandate

  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Țărane ce cauți pe topicul asta(scrie și-n titlu că e despre dominare)...te masturbezi citind recenziile ?

Eu îți pot îndeplini o singura fantezie : TE BAT PANA MICTIONEZI PE TINE după care o sa URINEZ pe pieptul tau ..... TARTANE !

M-ai descoperit, am avut orgasm dupa orgasm citind cum te-a calarit Vanesa in 4m patrati.... Mai da detalii te rog, vreau sa mi-o mai frec de vreo 5 ori azi...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

 

Stiu eu un psihiatru bun, ia mai putin decat Vanessa pe sedinta...

M-ai descoperit, am avut orgasm dupa orgasm citind cum te-a calarit Vanesa in 4m patrati.... Mai da detalii te rog, vreau sa mi-o mai frec de vreo 5 ori azi...[/quot

 

Puți a prost !

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

 

Stiu eu un psihiatru bun, ia mai putin decat Vanessa pe sedinta...

M-ai descoperit, am avut orgasm dupa orgasm citind cum te-a calarit Vanesa in 4m patrati.... Mai da detalii te rog, vreau sa mi-o mai frec de vreo 5 ori azi...[/quot

 

Puți a prost !

post-250812-0-70854700-1529084420_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

M-ai descoperit, am avut orgasm dupa orgasm citind cum te-a calarit Vanesa in 4m patrati.... Mai da detalii te rog, vreau sa mi-o mai frec de vreo 5 ori azi...

Frate nu are rost....daca asta e placerea omului...

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Buna! Multumesc pt vizita,exact asa cum ai precizat ti-am ascultat fanteziile si ti le-am indeplinit,poate data viitoare vei fi mai deschis si vei spune exact ceea ce iti doresti ,sau sfatul meu ar fi in  dominare sa te lasi dominat ,vei fi placut surprins.....atat eu,cat si colega suntem puse in dificultate cand ni se cere sedinta de dominare dar...fara aia,fara aia,fara aia--este f greu,DOMINAREA cuprinde totul,dar noi am incercat si incercam mereu sa ne adaptam diverselor fantezii ale clientilor nostrii tocmai pt a ramane  satisfacuti. Dragul meu iti multumesc f mult pt sinceritatea ta si te astept in continuare cu mult drag,o zi buna!

Buna lucrati maine...incepand cu ce ora te pot gasi Ramona si un nr de telefon..Multumesc frumos
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am luat azi teapa de la tipa slabă( Vanessa).

Deși mi-am făcut programare la ora 16:20 și am estimat că în 35 de minute ajung( am ajuns la 17:03 întârziind 8 minute) atunci când am ajuns n-a răspuns la telefon și nici la cele două sms-uri.

 

 

Asta e NESIMTIRE !

 

Chiar daca intervenea ceva putea să-mi de-a un SMS ori un beep(o sunam eu) și-mi putea anula ședință.Asa am fost nevoit să patrulez câteva zeci de minute in jurul blocului pentru că-mi venea greu sa accept c-am luat țeapă.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sioux1
Reputație: 0

Daca sunt matracuci asa cum le numesti tu de ce mai intrebi de ele???

Pt ca el este anducu/akim/alweys sau cimino ... 😂😂😂😂😂 iara a aparut sa faca panarama nebunul 😂😂😂😂 Doamne ce specimen demn de camasa de forta umbla liber pe strazi !
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , am trecut si eu pe la doamna , sunat cu o ora inainte raspuns din prima am stabilit la ora d daca ne vedem a zis ok sa revin atunci cu un tel . Am ajuns la adresa am sunat am fost primit . Cunostinta , o vorba una alta intrebat cat stau am ales o ora 200 de lei . Acum sa vorbim sincer nu vreau sa critic sau ca nu mi a placut insa doamna cam confunda masajele sau nu este indeqjuns de pregatita . Actiunea masaj de relaxare urmat de boddy masaj ( sa frecat de cateva ori de mine ) si dupa fata in sus iar de cateva miscari si oral protejat dupa care normal . La oral sa mai dau un minus cam putin si protejat ( nu prea sunt adeptul dar nu ai ce sa faci ) . La normal a fost bestial cu toate ca numai eu am muncit 90 la 100 . , dar sa merita . Doamna nu arata rau chiar draguta , mai schimbi o vorba mai o gluma . Per total o intalnire reusita . Ps iubitori de masaj erotic , tatric , baddy and baddy o sa fie putin dejamagiti fiindca la partea de masaj este de relaxare si cateva frecatri ale doamne de corpul tau . Insa pe partea de sex si aici subliniez la normal jos palaria . Sper sa nu mi o ia nimeni in nume de rau insa eu am povestit exact cum au decurs lucrile . Ii multumesc doamnei pentru experienta si numai bine . Sper ca am fost de folos .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Salut , am trecut si eu pe la doamna , sunat cu o ora inainte raspuns din prima am stabilit la ora d daca ne vedem a zis ok sa revin atunci cu un tel . Am ajuns la adresa am sunat am fost primit . Cunostinta , o vorba una alta intrebat cat stau am ales o ora 200 de lei . Acum sa vorbim sincer nu vreau sa critic sau ca nu mi a placut insa doamna cam confunda masajele sau nu este indeqjuns de pregatita . Actiunea masaj de relaxare urmat de boddy masaj ( sa frecat de cateva ori de mine ) si dupa fata in sus iar de cateva miscari si oral protejat dupa care normal . La oral sa mai dau un minus cam putin si protejat ( nu prea sunt adeptul dar nu ai ce sa faci ) . La normal a fost bestial cu toate ca numai eu am muncit 90 la 100 . , dar sa merita . Doamna nu arata rau chiar draguta , mai schimbi o vorba mai o gluma . Per total o intalnire reusita . Ps iubitori de masaj erotic , tatric , baddy and baddy o sa fie putin dejamagiti fiindca la partea de masaj este de relaxare si cateva frecatri ale doamne de corpul tau . Insa pe partea de sex si aici subliniez la normal jos palaria . Sper sa nu mi o ia nimeni in nume de rau insa eu am povestit exact cum au decurs lucrile . Ii multumesc doamnei pentru experienta si numai bine . Sper ca am fost de folos .

FK? Ceva desuuri sexy? Dus impreuna la final?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...