Sari la conținut

🔞🔞🔞Monica moldoveanca "di pesti prut ai"💃��


Postări Recomandate

am fost. nu am ramas. 

o fiinta mica, nu urata rau, dar pozele nu par ale ei, sau in orice caz o avantajeaza grav.

cuib cu 3 fete + un baiat jos, langa ateneu.

urma sa iau 1 h, cu 2 finalizari, cu CIM  = 250 ron, exact cat am dat de curand la Alexandra de la top, o fata superba, intr-o locatie f faina (aici locatia e de max 5) cu o prestatie de senzatie.

cine vrea, sa incerce. eu am fost si nu mai calc...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

trebuie sa ai mult tupeu sa te autointitulezi "monica moldoveanca" la ce istorie a reprezentat pentru forumul asta numele asta :))

ti-ai luat o mare responsabilitate :P

Bravo pentru observatie!

“Monica moldoveanca” este un BRAND pentru acest forum! Fata noua nu trebuia sa foloseasca acest nume!!! Nu are acest drept, nu arata si nu are clasa/serviciile detinatoarei de drept al acestui nume.

Nu mi se pare ok!

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Idem Ionel Simanco mai sus . Nu am ramas . Foarte scunda ( 1.60 e mult , mai degraba 1.50 ) , dar nu asta era vital , nimic atragator , mi s-a parut otova . Plus ca din cealaltă camera se auzea o voce de barbat ( probabil era cu Irina ) , dar sincer nu era confortabil . In 30 sec maxim am parasit incinta fara regrete.

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Multumim frate Il Pupparo pentru info. Clar stearsa de pe lista.

 

Irino, crezi ca daca imi dai cu minus rezolvi ceva? Ba chiar nimic! Confirmi insa ca fata nu este demna de numele ales de tine.

Succes!

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Aici
  • Oras:Aici

Bravo pentru observatie!

“Monica moldoveanca” este un BRAND pentru acest forum! Fata noua nu trebuia sa foloseasca acest nume!!! Nu are acest drept, nu arata si nu are clasa/serviciile detinatoarei de drept al acestui nume.

Nu mi se pare ok!

 

Epigoni, in pula mea!

  • Like 1
Link spre comentariu

pana la urma sunt pozele reale sau e alta fata? ca din ce se aude nu prea corespunde

in proportie de 90 la suta sunt false. m-am uitat mai atent si in poze lipseste un tatuaj pe care l-am observat in scurta mea vizita. nici gura nu seamana cu ce se vede in prima poza. nu pot jura, dar daca sunt reale, sunt de demult si nu reflecta realitatea. eu m-am dus intins dupa poze si ce am gasit m-a dus inapoi la usa intr-un minut...

  • Like 1
Link spre comentariu

pana la urma sunt pozele reale sau e alta fata? ca din ce se aude nu prea corespunde

in proportie de 90 la suta sunt false. m-am uitat mai atent si in poze lipseste un tatuaj pe care l-am observat in scurta mea vizita. nici gura nu seamana cu ce se vede in prima poza. nu pot jura, dar daca sunt reale, sunt de demult si nu reflecta realitatea. eu m-am dus intins dupa poze si ce am gasit m-a dus inapoi la usa intr-un minut...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

in proportie de 90 la suta sunt false. m-am uitat mai atent si in poze lipseste un tatuaj pe care l-am observat in scurta mea vizita. nici gura nu seamana cu ce se vede in prima poza. nu pot jura, dar daca sunt reale, sunt de demult si nu reflecta realitatea. eu m-am dus intins dupa poze si ce am gasit m-a dus inapoi la usa intr-un minut...

Pfff..

post-125042-0-44489900-1513538099_thumb.jpg

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Inceput cu stangul. Facut programare la 19:30 dau sms la 19 ca intarzii max 10 min din cauza gasirii loc de parcare( este f multa lume la regele mihai)la 19:40 sun si nimic...am tot incercat 20 min niciun raspuns. Pentru mine este de evitat, neserioasa.

 

Poate era si ea la funerarii !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Oare nu ar fi mai bine sa o caute si sa ai ceara franciza?

Si... sa ai mai dea si 50% din profit.. ca doar pula mea.. Una e monica.. si moldoveancă...

ESTI PENIBIL!

Am zis!!!

Si cred ca nu sunt singura care observa asta..

Omul are perfecta dreptate,cum PLM să vă comparați voi niste pui de Crevedia cu un vultur imperial.Daca va mai nașteți de 10 ori,nu ajungeți la degetul mic al Moldovencei.

Limbile in pizda se plătesc EXTRA?

Ce au fost și ce au ajuns curvarii.Eu zic sa puneți direct taxă pe prostie,curvari proști sunt gârlă.

  • Like 25
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Oare nu ar fi mai bine sa o caute si sa ai ceara franciza?

Si... sa ai mai dea si 50% din profit.. ca doar pula mea.. Una e monica.. si moldoveancă...

ESTI PENIBIL!

Am zis!!!

Si cred ca nu sunt singura care observa asta..

Omul are perfecta dreptate,cum PLM să vă comparați voi niste pui de Crevedia cu un vultur imperial.Daca va mai nașteți de 10 ori,nu ajungeți la degetul mic al Moldovencei.

Limbile in pizda se plătesc EXTRA?

Ce au fost și ce au ajuns curvarii.Eu zic sa puneți direct taxă pe prostie,curvari proști sunt gârlă.

  • Like 25
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Oare nu ar fi mai bine sa o caute si sa ai ceara franciza?

Si... sa ai mai dea si 50% din profit..

Si cred ca nu sunt singura care observa asta..

... restul de 50% ti-l da tie(pt cheltuieli)si ea mai ramane doar cu ce ii intra intre "piciere"😂😂😂😂😂😂😂
  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Oare nu ar fi mai bine sa o caute si sa ai ceara franciza?

Si... sa ai mai dea si 50% din profit.. ca doar pula mea.. Una e monica.. si moldoveancă...

ESTI PENIBIL!

Am zis!!!

Si cred ca nu sunt singura care observa asta..

Pitiko, mai bagi duet in Yellow?

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Incearca sa iti faci un alt nume de scena si lasa-l pe asta...te faci de ras.

ce atitudine peste ai, da cine te crezi tu sa imi spui ce sa fac? 

ei bine nu o sa imi schimb numele, doar asa sa te oftici tu.. poate ti-se umfla vreo vena si crapi, dar nu as crede ca am auzit ca esti doFtor si te salvezi singur, vezi de treaba ta si te invit sa ma ignori de nu iti convine. 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...