Sari la conținut

0763414689 doamna 34 ani


Postări Recomandate

Descriere anunţ


 
Doamna matura 34 ani. ofer masaj de relaxare domnilor care stiu ceea ce vor, va pot da mai multe detalii la telefon nu sms . Zina Lacul Tei cu Teiul Doamnei. Apropiere Stefan cel mare, Doamna Ghica,Obor. 200 ora. La tel 5€.
Detalii suplimentare
 
Prog 11:00 ,17:00

 

post-2-0-67387800-1527775680_thumb.jpg

Link spre comentariu
Reputație: -989

Am ajuns ieri la dansa la recomandarea unui prieten, locația este pe teiul doamnei in apropierea facultății de constructii, m.a ghidat cu calm, am urcat, am văzut.o, am rămas, mai e cu o tipa mai în vârstă în casa, ea spune că are 34, e haioasa, joviala, glumeață, te trimite la dus să.ti speli pula că sa poată să ți.o suga bine, face și fk, puțin reticenta la început, după care se desfășoară, oral bun nota 8.5, atenție zone, face și cim, normal in doua poziții, strânge bine din pizda, 9, aspect 7.5, ceva kile in plus, tare mari și puțin lăsate, grele, sfarcuri frumoase, igiena ok, locație 7.5, daca mai ajung prin zona revin, îmi place că are simțul umorului și te binedispune, halat 200 lei o ora fix, o finalizare și un masaj bun cu o laba la sfârșit și gâdilat pe coaie.

  • Like 12
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Sunat, un pic impertinenta, impresia generala e ca nu ar vrea sa ia programari. Ciudat, nu? O fi având clienții ei, deși pare puțin probabil. Eu, unul, nu mai revin, e o chestiune de atitudine care nu mi-a plăcut deloc.

 

Succes!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:female
  • Oras:female

locatie  teiul doamneiUniversitatea Tehnică de Construcții din București200l ora sex oral normal sex intre sani  69  sarutari pe gura etc

buna, faci sex oral cu ejaculare in gura? daca da, vreau si eu neaparat o programare la tine. am incercat sa te gasecs la nr 0763414689 dar e inchis. astept un raspuns aici te rog, pup

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, posibil sa fie aceasi https://nimfomane.com/forum/topic/90862-bruneta-zona-tei-0737204863/, sau ea este colega celei de care vorbesti, intra-devar si asta are poze tot false la fel si mie un prieten mi-o recomanda cu insistenta ca face o muie de ii tremura picioarele cand pleaca si lui, ca a devenit client constant ii cere 80 finalizarea si 150 ora.
Eu inca nu am ajuns plm parca nu am curaj

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...