Sari la conținut

Maria 0748650835


Postări Recomandate

  • Oras:Departe
  • Oras:Departe

Sorina.

Nu neaparat pt aspect dar atitudine si servicii.

 

Bruneta reala.

Aspect + servicii desi e oarecum plictisita.

Astea sunt acum in oras ok.

Eu sunt sigur ca si bunaciunea aia de Maya(blonda tatuata) e misto insa e cam prea iesita din cadrul meu insa saptamana asta trec sigur la ea daca mai e.

Asta asa fara sa mergi la intamplare.

Poti incerca si pe Sorina cealalta.

Link spre comentariu
  • Oras:tei
  • Oras:tei

fost la ea ! destul de ok ! nota finala medie chiar 7,5 , enorm pentru orasul asta de cacao  . 

 

pozele total reale , are tatuaje ,  cu o singura observatie esentiala , este dubla decat in poze ! 

 

mie chiar imi plac femeile pe care ai de ce sa le apuci , assa mai cu carne pe ele . e incredibil cum arata inainte si cu cu arata acuma , de la nota 100 din 10 sa redus la nota 7 , oare atata de mult ii place sa bage mancare in ea . posibil sa fie moldoveanca .

 

super amabila , atitudine ok , oral nota 10 , normal nota 7 , de revenit .

 

timpul petrecu , aceeasi intelegere tacita , platit 1 ora , ca sa nu ne grabim , si stat 30 de min cu imbracat si dezbracat cu tot .

 

bine ca e blonda natural si nu e de etnie .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:tei
  • Oras:tei

nuu eti batrana deloc Maria , ai doar cateva luni peste mine , in concluzie va trebui sa iti zic doamna de acum in colo , :) oricum pe tine chiar are omu de ce te apuca , spre deosebire de partidul slabanoagelor , si cel ai important pielea inpecabila , care te atrage sa o gusti cu toate simturile posibile si imposibile . sunetul de la plesnituri , mirosul imbietor , culoarea descisa fara nici un defect alunite , pete , puncte , vergeturi , super fina la atingere , despre gust nu pot sa zic decat ca imi venea sa ma infig cu dintii :)

 

si mai poate fi atragator si spiritul asta de pofticiozitate , ca sa ii zic  asa , sa inventez un termen , sa bei pana nu mai poti , sa dansezi in club pana lesini , sa faci sexx pana nu mai poti , sa mananci pana te ia somnu ,,,, si alte excese :)

 

in concluzie esti o bunaciune dupa care intoarce lumea capul pe strada , asa cum esti in prezent cu forme , dar in trecut chiar erai mortala si criminala la aspect fizic !

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...