Sari la conținut

Buna sunt Nicoleta💋


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Nu este nimic adevarat cu ce spune acel domn / baiat ce o fi el.nu mi vine sa cred de unde atata minciuna.sau cred ca ai gresit persoana

 

Care din ei ?? 

 

si daca tot ai intrat nu vrei sa ne dai si cateva detalii despre activitatea ta ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Sa inteleg ca tu ai crezut ce a povestit bet19500?

Eu nu am laudat serviciile, am spus : "Nu prea stie meserie, dar se face placuta si intretine o atmosfera placuta."

Am laudat-o ca e tanara si frumoasa si inteleg ca si tu esti de acord.

Oricum fata este abia la inceput, are 19 ani, nu fi prea pretentios!

Link spre comentariu

Am vizitat o aprox 2 luni in urma undeva in spate la luceafarul.e cea din poze,arata bine,nu face cim( mi a spus de vreo 3 ori sa nu imi dau drumul in guritza ei ca vomita) oral neprotejat.cat despre normal,a fost clar protejat,nu m a dat pe spate,se cam plangea ca e groasa si o doare) ,initiativa am avut o 90 % din timp

Eu.e f prietenoasa,calda,vb mult si am simtit o ca o prietena veche.halatul a fost 200 ptr 1 ora.s a meritat.anal nu face iar saruturi pe gura cu mine a vrut(insa a specifificat ca se saruta doar cu oameni curati si doar dupa ce ii vede) una peste alta e de recomandat insa nu stiu daca as mai merge o data la ea.raportat la ce avem in bc tip chiar e frumoasa si curata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Deci .... un mare NU

 

Sunt si imi fac o programare ...  din prima la telefon mi-a dat asa un feeling ca nu ar trebui sa ajung ...voce plictisita si fara nici un "vino'n coa' ".

 

Ajung in locatie dupa un sfert de ora si imi deschide usa o domnisoara in jur de 19-20 de ani bruneta, inalta, slaba si cu sanii medii spre mari. Era doar in sutien si CHILOTI ... dar chilotii astia parca erau din anii 20  ...  mai bine ii arunca.

Ma trimite la dush dar nu imi da prin cap sa intreb daca a fost si ea pentru ca parea curatica. Ajung in pat si incepe cu un oral foarte slab si cu atentionarea sa nu imi dau drumu in gura ei. Intreb daca putem incerca un 69 si aici s-a rupt filmul ....  m-a lovit un miros de pizda nespalata si epilata foarte neglijent iar la cur ditamai floaca ... ii zic repede sa schimbam ... insa prea tarziu ...  pentru ca partenerul meu prinsese mirosul si dadea semne de retragere.

Reusesc sa o penetrez insa pur si simplu a murit pentru ca nu puteam sa imi scot mirosul din nas ... o intorc in misionar insa tot degeaba ....  

II spun sa ne oprim ca nu pot sa termin si s-a oferit sa imi faca un semir-oral-laba pentru ca nu voiam sa plec asa.

Am terminat pe mine ...  dush ... imbracat si fugi .

 

Locatie 9 - curatel, gel de dush in baie insa nu cred ca lenjeria era schimbata

Aspect 8 - frumusica insa prea slaba pentru gustul meu cu fundul prea mic

Igiena 3 - ba fetelor ...  cum dracu sa stai cu floaca la cur si sa nu te speli cand te trezesti (cica eram primul) asta chiar nu o inteleg

Oral - 3 

Normal -3 

Cadou - 100 lei

 

De revenit .. clar ca nu ...  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Deci .... un mare NU


 


Sunt si imi fac o programare ...  din prima la telefon mi-a dat asa un feeling ca nu ar trebui sa ajung ...voce plictisita si fara nici un "vino'n coa' ".


 


Ajung in locatie dupa un sfert de ora si imi deschide usa o domnisoara in jur de 19-20 de ani bruneta, inalta, slaba si cu sanii medii spre mari. Era doar in sutien si CHILOTI ... dar chilotii astia parca erau din anii 20  ...  mai bine ii arunca.


Ma trimite la dush dar nu imi da prin cap sa intreb daca a fost si ea pentru ca parea curatica. Ajung in pat si incepe cu un oral foarte slab si cu atentionarea sa nu imi dau drumu in gura ei. Intreb daca putem incerca un 69 si aici s-a rupt filmul ....  m-a lovit un miros de pizda nespalata si epilata foarte neglijent iar la cur ditamai floaca ... ii zic repede sa schimbam ... insa prea tarziu ...  pentru ca partenerul meu prinsese mirosul si dadea semne de retragere.


Reusesc sa o penetrez insa pur si simplu a murit pentru ca nu puteam sa imi scot mirosul din nas ... o intorc in misionar insa tot degeaba ....  


II spun sa ne oprim ca nu pot sa termin si s-a oferit sa imi faca un semir-oral-laba pentru ca nu voiam sa plec asa.


Am terminat pe mine ...  dush ... imbracat si fugi .


 


Locatie 9 - curatel, gel de dush in baie insa nu cred ca lenjeria era schimbata


Aspect 8 - frumusica insa prea slaba pentru gustul meu cu fundul prea mic


Igiena 3 - ba fetelor ...  cum dracu sa stai cu floaca la cur si sa nu te speli cand te trezesti (cica eram primul) asta chiar nu o inteleg


Oral - 3 


Normal -3 


Cadou - 100 lei


 


De revenit .. clar ca nu ...  

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Deci .... un mare NU


 


Sunt si imi fac o programare ...  din prima la telefon mi-a dat asa un feeling ca nu ar trebui sa ajung ...voce plictisita si fara nici un "vino'n coa' ".


 


Ajung in locatie dupa un sfert de ora si imi deschide usa o domnisoara in jur de 19-20 de ani bruneta, inalta, slaba si cu sanii medii spre mari. Era doar in sutien si CHILOTI ... dar chilotii astia parca erau din anii 20  ...  mai bine ii arunca.


Ma trimite la dush dar nu imi da prin cap sa intreb daca a fost si ea pentru ca parea curatica. Ajung in pat si incepe cu un oral foarte slab si cu atentionarea sa nu imi dau drumu in gura ei. Intreb daca putem incerca un 69 si aici s-a rupt filmul ....  m-a lovit un miros de pizda nespalata si epilata foarte neglijent iar la cur ditamai floaca ... ii zic repede sa schimbam ... insa prea tarziu ...  pentru ca partenerul meu prinsese mirosul si dadea semne de retragere.


Reusesc sa o penetrez insa pur si simplu a murit pentru ca nu puteam sa imi scot mirosul din nas ... o intorc in misionar insa tot degeaba ....  


II spun sa ne oprim ca nu pot sa termin si s-a oferit sa imi faca un semir-oral-laba pentru ca nu voiam sa plec asa.


Am terminat pe mine ...  dush ... imbracat si fugi .


 


Locatie 9 - curatel, gel de dush in baie insa nu cred ca lenjeria era schimbata


Aspect 8 - frumusica insa prea slaba pentru gustul meu cu fundul prea mic


Igiena 3 - ba fetelor ...  cum dracu sa stai cu floaca la cur si sa nu te speli cand te trezesti (cica eram primul) asta chiar nu o inteleg


Oral - 3 


Normal -3 


Cadou - 100 lei


 


De revenit .. clar ca nu ...  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

deci cine mananca caca ? corcodelgigel sau joe black ?

 

deci nu cred ca intram in categoria scatologilor nici unul nici celalalt ... descrierea fizica este apropiata si e posibil ca el sa nu fi prestat cunilingus si sa nu fi intampinat acelasi impediment 

 

sa nu mai vorbim de gusturi si perceptii ..

 

dar stii cum e vorba aia ...  o a treia opinie este cea adevarata ...  

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

deci cine mananca caca ? corcodelgigel sau joe black ?

 

deci nu cred ca intram in categoria scatologilor nici unul nici celalalt ... descrierea fizica este apropiata si e posibil ca el sa nu fi prestat cunilingus si sa nu fi intampinat acelasi impediment 

 

sa nu mai vorbim de gusturi si perceptii ..

 

dar stii cum e vorba aia ...  o a treia opinie este cea adevarata ...  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...