Sari la conținut

Adda in Vizita la Brasov***0726.894.965***Ma puteti contacta si pe watsApp,sms sau telefonic***Str.Carpatilor ca punct de reper Lidle


Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Aceleasi poze de ani de zile

Nu stiu de ce exista topicul asta. Zero informatie si toata actiunea este formata din cuvantul disponibila si 5 poze vechi care se repeta. Daca cumva exista recenzii sunt ascunse in pagini intregi de nimic. Am crezut ca noul regulament a interzis topicurile Publi24 gen.

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Pentru acei oamenii care le este greu sa înțeleagă lucrurile simple! După cum se vede.. Adda36 nu Adda36,,ani"

Am 40 de ani!Și nu mai fiți așa răutăcioși și curioși.ca sunteți și voi Bărbați,Domni și nu femei!

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Pentru acei oamenii care le este greu sa înțeleagă lucrurile simple! După cum se vede.. Adda36 nu Adda36,,ani"

Am 40 de ani!Și nu mai fiți așa răutăcioși și curioși.ca sunteți și voi Bărbați,Domni și nu femei!

Link spre comentariu
Vizitator bibicqu
Reputație: 0

Am stabilit să ne vedem în această noapte și mi-a spus s-o anunț când plec.

Am făcut un duș rapid, ma urc in masina, o sun și...nu mai răspunde :)), cu toate că i-am spus că știu că are anunț pe forum.

Deci pe partea de seriozitate/anunțat clientul ca nu se mai poate pentru că mă culc, etc, un mare minus.

Plm. Nici că mă mai duc vreodată.

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Am stabilit să ne vedem în această noapte și mi-a spus s-o anunț când plec.

Am făcut un duș rapid, ma urc in masina, o sun și...nu mai răspunde :)), cu toate că i-am spus că știu că are anunț pe forum.

Deci pe partea de seriozitate/anunțat clientul ca nu se mai poate pentru că mă culc, etc, un mare minus.

Plm. Nici că mă mai duc vreodată.

 

 

Poate nu mai era... DISPONIBILA

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...