Sari la conținut

0755525757 -Elena tipă roscată


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Fiindca am avut onoarea sa fiu reprimit printre voi si ne mai avand activitate extra azi mă hotarasc sa trag ceva străin.Intru pe publi24 si din toata oferta pun ochii pe fundul acestei roscate,sun la nr din titlu imi raspunde dar imi zice sa revin in 30 de min,o sun iar si ma amana iar vreo 20 de minute.Deja mirosea a teapa dar imi zice ca revine ea cu un telefon,zic ok.Dupa 10-15 min ma suna si isi cere scuze ca era intr-un coafor si nu putea vorbi,imi insira serviciile 100 O,N,A ,80 O/N ORALUL am vazut ca il face si fara caciulita,o intreb de locatie cu toate ca vazusem din poze ca este la sud unde imi place mie sa zic Ghetou.Ajung in zona sun si ma invita sus la ultimul etaj,de data asta liniste prin scara,nu am dat nas in nas cu nimeni,imi deschide usa o tipa draguta,roscata,micuta de statura cu niste tâțe maricele.Facem cunostinta zice ca o cheama Andreea si ca ar fi din Braila,ca e prima data prin Focsani,pozele cred ca sunt reale,un mic minus mi se pare ca are doi dinti in fata cariati,sa zicem ca ar avea vreo 24-28 ani.Incepem dezbracarea simultan,scoate un prezervativ,il desface si il pune pe canapea care este extinsa,imi cere banutul inainte,ii zic de anal dar nu lasa deloc la pret,zic asta este data viitoare o sa ii trag funduletul ,ma invita cu fața in sus si incepe o muie fara caciulita vreo 5 minute pana se intareste ala mic,ii zic sa puna prezervativul si sa ma lase pe mine in picioare,nu stiu ce a inteles ea ca se pune capra sa o fut pe la spate,zic nu vreau sa iti dau muie din picioare si sa ma vad eu in oglinda pe care o are deasupra patului.Suge binisor,cu limbi pe coaie ,cu lins pula,o pun sa ma muste de cap incet,sa imi dea palme la cur,o las sa suga vreo 10 min si ii propun iar sa io bag in cur,ma refuza iar si io dau iar la supt,deja ma plictisisem si eu si ea,deja imi facea laba cu prezercativ,o intreb unde pot ejacula si imi zice ca se poate pe sani,scot cauciucul si ii dau un pic la laba si imi las samanta intre sanii ei generosi.Note: Tipa 8 asta pt ca are dinti cariati si a venit si un danf de pizda transpirata,Oral 8 face tot ce ii propui,incearca sa o inghita dar nu prea ii reuseste.La normal si anal nu pot da note nu am facut.Ghetoul 4 garsoniera curata merita un 8.Platit 80 de lei si am stat vreo 30 de min din moment ce am intrat si pana am iesit.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit sa ajung si eu pe la domnisoara, cautand sa descarc soldateii undeva in ajunul ajunului.

Cum strict muita ma interesa, am sunat, am negociat si m-am dus. Nu voi intra prea tare in detalii intrucat nu a fost o experienta care sa ma dea pe spate.

Apartamentul: 9 Gel de dus, prosopul parea uscat pe calorifer dupa alt client

Fata: 6,5 - 7 la fizic, e cam grasuta pentru gusturile mele si un 8 pentru atitudinea overall. Era un pic figuranta la inceput, dar s-a dat pe brazda. NU ARE probleme cu dantura.

ON: 8, cu multe indicatii din partea mea, am terminat pe ea, nu accepta F orala/faciala

O experienta okish.

A ramas ca ma mai duc, dar nu a mai fost timp.

Nu stiu daca sa recomand sau nu. Nu e foarte rea, dar nici nu e ceva wow.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Vizitat din nou pe aceasta tipa Elena,locatie noua pe Arh Ioan Mincu,anunt pe publi,aceleasi servicii de data asta am facut si anal cu protectie dar foarte nasol,o primeste doar la marginea patului in pozitia capra cu putine urme de Nutella dar nu deranjant.Finalizare pe sanii generosi din dotare,atentie pasionatii de supt sfarcurile,multi cred ca au ejaculat pe acolo.O experienta bunicica vreo 25-30 de min cu tot cu echipare,numai dau note ca sunt aceleasi,pt colegul anterior care zice ca nu are dintisorii stricati m-am uitat atent si am avut dreptate,are doi dinti cariati😉 in rest este ok tipa foarte ascultatoare.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vizitat ieri domnisoara,locatie pe Arh. Ioan Mincu,tipa e simpatica la fata,un pic grasuta.Am optat pt un nr oral si normal,achitat 70 lei.Oralul este neprotejat si e ok,nimic deosebit,cu putina atentie la zonele adiacente.Dupa 2 minute de oral am pus prezervativul si am trecut la normal,doggystyle la marginea patului si dupa cateva minute ejaculare in balonas.

Note:

Aspect:7

ON:6

NP:6

Tarif:70 lei

Este ok dar nimic deosebit

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...