Sari la conținut

Bianca stăpâna ta 35 ani


Postări Recomandate

  • Oras:galati
  • Oras:galati

Bună sunt Bianca am 35 de ani și te invit în locația mea într-un cadru intim și călduros să petrecem clipe hot împreună. Serviciile mele sunt.... Dominare penetrare uro și masaj de relaxare sau erotic. Dacă cauți o fata sociabila și drăguță ai găsit. Pot fi amanta perfectă. Va aștept cu drag. Pupici 0757470470;0757153876

post-239305-0-79516500-1513595603_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Buna dragi colegi sa vb puțin despre Bianca o față superbă cu reale calități de stăpână am vizitat drăguță și sincer nu mi-a părut rău nu o da.ță ci de mai multe ori e superbă in aceasta postura merita sa incercati din plin eu am făcut caning pt necunoscători bătaie la fund și facesiting păcat că pt caning nu are decât un cablu a fost bine mi-a dat destul de multe

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Am vizitat si eu aceasta domnita. E o prezenta placuta, comunicativa.

 

Am ales un masaj cu finalizare pentru care am platit 100 lei. 

 

Masajul este facut cu simt de raspundere, mi.a placut.

 

Finalizarea a fost orala, in balonas.

 

Aspect. 7 (durdulie)

 

Oral. 8

 

Masaj. 10

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Masajul efectiv. Nu tendintele erotice ci felul in care mi-a masat spatele, ceafa, picioarele. M-am relaxat total dupa masajul facut de ea. Bineinteles ca parerile pot fi impartite, dar mie unu mi-a placut si am notat corespunzator.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Pai si daca era ce sa ii fac eu?? Sa il iau sa ma "joc" si cu el? Nu m-a interesat man daca este cineva pe la scara ... chiar nu pun pret pe asa ceva! Merg pe faza ca daca imi place raman, daca nu nu! Banii sunt la mine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...