Sari la conținut

CristinElla - creme si uleiuri - 0727580635


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare

Ieri am fost pe la domnișoara. Nu mai mersesem de câteva luni pe la ea.

Locație : pe Cișmelei, peste drum de ING, bloc turn, etajul 1.

Cristinela la fel de drăguță ca de obicei, poate puțin mai slabă. Era îmbrăcată în niște desuuri sexi și avea părul coafat.

Am stat 1 oră. Primul număr doar oral, Deep destul de bun, finalizare pe sâni. Al doilea număr oral și normal, schimbat vreo 3 poziții și finalizat in prezervativ.

 

Locație : 9 (ușor de ajuns)

Oral : 9 (dacă făcea finalizare orală sau faciala era de 10)

Normal : 9 (se mișcă bine și deasupra)

Aspect : 9 (îi mai trebuie câteva kg în plus)

 

Cadou : 200 ora

  • Like 8
Link spre comentariu

Am ajuns si eu in seara asta la ea . Contactata la nr din topic , raspunde si spune ca e libera in 20 de minute. Ajuns la locatie sun si surpriza..telefon inchis . Dupa mai multe incercari , intr un final raspunde..la aproximativ 40 de minute dupa ce a spus ca va fi libera . ( un minus aici ). Locatie : strada cismelei , peste drum de superbetul de langa ING..etaj 1 , usor de ajuns . fata slabuta , sani micuti , fundulet cat de cat ok . Are o fata comuna..nu e urata dar nici nu intorci capul dupa ea pe strada . Oral bun , cu deep , limbi , fara atentie la coite . Normal ok , are niste miscari interesante , ondulari , finalizat in balonas destul de repede . Pret : 100 lei finalizarea , un pret corect spun eu . Are si colega din ce a spus , insa nu am vazuto .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

la ce ora colegu??

 

Am ajuns si eu in seara asta la ea . Contactata la nr din topic , raspunde si spune ca e libera in 20 de minute. Ajuns la locatie sun si surpriza..telefon inchis . Dupa mai multe incercari , intr un final raspunde..la aproximativ 40 de minute dupa ce a spus ca va fi libera . ( un minus aici ). Locatie : strada cismelei , peste drum de superbetul de langa ING..etaj 1 , usor de ajuns . fata slabuta , sani micuti , fundulet cat de cat ok . Are o fata comuna..nu e urata dar nici nu intorci capul dupa ea pe strada . Oral bun , cu deep , limbi , fara atentie la coite . Normal ok , are niste miscari interesante , ondulari , finalizat in balonas destul de repede . Pret : 100 lei finalizarea , un pret corect spun eu . Are si colega din ce a spus , insa nu am vazuto .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...