Sari la conținut

CristinElla - creme si uleiuri - 0727580635


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Cristina unsa cu toate alifiile asa cum o stim cu totii....si parca mai dornica de sula romaneasca. Curata,zambitoare,primitoare ,glumeata ,buna la pat ...ce-ti mai poti dori?

 

O intrevedere frumoasa, destinsa, asteptata de mult ....despre sex nu are rost sa mai discutam ,cuvintele nu-si mai au rostul. Note? Pai cine mai este interesat de note?

 

Dupa ce am plecat de la ea am avut o zi mult mai frumoasa ....apropo are si o colega interesanta.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost la ea acum citeva luni dupa care a disparut,simbata dau de ea pe publi cind ce sa vezi?Cristina,normal ca am ramas placut surprins si pot sa zic ca mi-a tras un futai de nota 10+.ca un minus pot sa zic ca a mai slabit si nu iar strica sa mai puna un pic de carne pe ea.acum abia astept sa prind o zi libera sa o mai vizitez odată. O seara buna.

Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Am ajuns si eu la Cristina. Locatie in zona Ciresica. Apartamentul curat, aerisit, baia curata, prosop curata. Cristina o prezenta placuta din toate punctele de vedere. Bifat oral cu deep si atentie la oute. Bifat fk. Bifat futut. Per total fata a facut toti banii. De revenit? Da. De recomandat? Da. Spor la futut baieti

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Nu va mai risipiti bani ajurea! Christina este fenomenala nu stiu daca mai sunt in stare sa conduc masina de pe ciresica pana la citypark. Mai pe seara revin cu recenzie sarut mana Christina si orice alt centrimetru al corpului tau

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...