Sari la conținut

CristinElla - creme si uleiuri - 0727580635


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

doar de curiozitate dece faci o data ON si o data OP ai vrut sa stii cum se simnte oralul ei si cu condom?

:laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Am fost pentru a doua oară la domnișoara...
Fata e frumușică și face tot posibilul să te satisfacă...
Oral neprotejat cu finalizare pe sâni la primul număr...
La al doilea număr , oral și normal protejat ... Am schimbat vreo 3 poziții și am finalizat in prezervativ...

Fata : 9
Oral : 9 (dacă făcea finalizare orală avea 10)
Normal : 9

Am să revin cu siguranță...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Pacat ca nu scrie disponibila si la ore mai matinale. Fata asta se numara printre cele mai senzuale fete din cta. fata este priceputa in arta amorului si isi da silinta sa ai parte de o experienta cat mai frumoasa.

Locatia este decenta precum si tariful. Raport pret calitate excelent

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

da merita in top dar asta am mai scriso inainte, sa scap de niste treaba si revin cu inca o recenzie ca deja sa ingropat ultimile pe discuti off topic de inainte!

 

Pacat ca nu scrie disponibila si la ore mai matinale. Fata asta se numara printre cele mai senzuale fete din cta. fata este priceputa in arta amorului si isi da silinta sa ai parte de o experienta cat mai frumoasa.
Locatia este decenta precum si tariful. Raport pret calitate excelent

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

trebui sa o vezi cand este 100% fit acum este nitel slabita de la raceala!

 

Într-un final am reușit sa ajung si eu la aceasta domnisoara superba.
Aspect 9.5
Igiena 10
Oral 8.5 cu finalizare pe sani
Normal 9 schimbat cateva poziti se implica traieste clipa
de revenit cu siguranta de cate ori am ocazia

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Salut,

 

Sunat azi la 14:15 stabilit totul pentru ora 15, sun cu 5 minute înainte răspunde ( cred ca altcineva) și îmi spune ca nu este dispobila, mirat ii explic ca am o programare în următoarele 5 minute (poate nu știa ca urmează sa vin), același răspuns ca e ocupata momentan, nu am mai revenit cu alt telefon.

 

Nu aduc o acuza domnișoarei ( înțeleg ca sunt și multi care nu mai vin) doar am vrut sa fac o atenționare ca nu e frumos gestul.

Link spre comentariu

Chear imi pare rau dar nu e vina mea ca uni clientii nu se tin de promisune fac programare si nu mai vin si nici macar nu anunta ca a intervenit ceva alti zic ca ajung in 15min si ajung in 30 min si uite asa se strica programarile eu incerc sa impart si capra si varza in acelasi timp promit ca ma revansez data viitoare noxcape 😘😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

perfecta fata asta este de recomandat la maxim, era slabita de raceala si tot sa muncit cu pula sa o suga frumos si deep cu gagging si umed, cu bull-riding inebunitor si lung. ma incins cu corpul ei frumos la maxim, chiar daca am avut probleme cu finalizarea nu sa lasat pana nu mi-a furat tot juice-ul!!

 

:first

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...