Sari la conținut

CristinElla - creme si uleiuri - 0727580635


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

E timida dra nu face ea asa ceva))))

 

Timida?? daca era timida nu mai era in domeniul de vanzare placeri carnale!! .Nu face de. fel,sau doar cu,clientii??ar fi un serviciu de trecut la CV

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

sunt si fete timide in bransa asta, numai ca face sex pe bani nu inseamna ca este ironman

 

E timida dra nu face ea asa ceva))))

 

Timida?? daca era timida nu mai era in domeniul de vanzare placeri carnale!! .Nu face de. fel,sau doar cu,clientii??ar fi un serviciu de trecut la CV

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

sunt si fete timide in bransa asta, numai ca face sex pe bani nu inseamna ca este ironman

 

:laugh2 ..ironman,

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Fost, locatie in Tomis Nord, pentru adeptii genului skinny fata e de senzatie. Oral placut, adanc, facefuck (decent nu agresiv) cu tinut de cap si futai placut inclusiv cu capul in jos la marginea patului, 9 numai pentru ca nu accepta CIM. La normal desi da senzatia ca e foarte fragila duce la greu, participa, da contre, e misto ce sa mai. La stiinta fututului e una din cele mai misto din Constanta. Categoric e de revizitat.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Fost, locatie in Tomis Nord, pentru adeptii genului skinny fata e de senzatie. Oral placut, adanc, facefuck (decent nu agresiv) cu tinut de cap si futai placut inclusiv cu capul in jos la marginea patului, 9 numai pentru ca nu accepta CIM. La normal desi da senzatia ca e foarte fragila duce la greu, participa, da contre, e misto ce sa mai. La stiinta fututului e una din cele mai misto din Constanta. Categoric e de revizitat.

Bravo mă vulpița mica...

Trebuie să vin și eu sa pun in practică așa ceva...

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator ctuser
Reputație: 0

Am fost si eu , nu este prea vorbareata dar in rest e ok. Locul este curat , patul scartaia putin , tipa este genul skinny pentru cine ii place si chiar stie meserie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...