Sari la conținut

CristinElla - creme si uleiuri - 0727580635


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

frumos mot....gata asta m-a convins, mai mult decat o mie de cuvinte ....vin ,vin cat de repede pot .

 

uite domnule ca o fata inteligenta poate sa te faca sa o doresti , fara macar sa deschida gura ....mai ales cand stii ce poate ea sa faca cu gurita aia

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am rămas dator cu o recenzie Cristinei.Am vizitato de mai multe ori in perioada sărbătorilor de crăciun si dupa revelion.Am fost placut impresionat de la prima întîlnire.Frumusica foc si talentată.Ma așteptat îmbrăcată cu o rochiță neagră scurta pe tocuri.Priveliste superba deja eram nerăbdător să trec la acțiune.A facut dus inainte am fumat o țigară și a început distracția.Sarutari fk oral neprotejat deep de senzație.Montat preze cu gurița si incepe nebunia.Are niște mișcări de belea cand este deasupra.Trec eu deasupra si se incolaceste cu picoarele sa o penetrez cat mai adânc.Schimbat capra si in scurt timp incepe cu niste contre care m-au făcut să finalizez.Mers la baie după care a urmat a două încleștare la fel de reușită.Note apartament zona ciresica 9.Oral 10.Normal 10.Fk 10.Frumușică foc o scumpete de fata. 200 roni două finalizării. Te pup dulce si sper sa ne vedem cat mai curând.😘😘😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

Hi Cristina

I would like to come to constanta tomorrow Wednesday. Unfortunately your phone is close. I would have liked to make an appointment. To avoid making the trip for nothing. I sent you an SMS and write a PM. I'm waiting for your answer. thank you

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hi Cristina

I would like to come to constanta tomorrow Wednesday. Unfortunately your phone is close. I would have liked to make an appointment. To avoid making the trip for nothing. I sent you an SMS and write a PM. I'm waiting for your answer. thank you

Nice..Ma bag si eu la curs de engleza dc preda Cristina :laugh2 :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator almitak1
Reputație: 0

Frumos folosit timpul verbului.

Nu mulți știu diferența între would have liked și would like :) bv :)

Nu e cazul să te mire asa ceva, mulți nu știu în limba română unde se pune cratima, nu se întâlnesc cu virgula cu zilele și multe altele mai grave. Asta e chestie de finețe...

Link spre comentariu
Vizitator almitak1
Reputație: 0

Adica ci vriei sa spui...ca io nu ştu a folosi cratima...io nu dau di azvirlita cu virgula...io nus o finuta ???

 

:))))))))))))

Ar fi minunat dacă toate jignirile la adresa limbii ar fi la fel de voluntare ca ale tale!
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Dornic si nerabdator de a o reintalni,o sun,si am avut placerea sa constat ca ma recunoaste,ii spun ca ajung in 15 min,si ca vreau sa vad in ea femeia posesiva,dominanta,am intrebat'o daca poate sa faca asta,a zis ca ne descurcam.am ajuns,am gasit aceeasi fata draguta,pe care o cunoscusem anterior.fata stie sa se faca placuta.am mers la dus,apoi ea.dupa care am revenit si am trecut la treaba.recunosc nu a fost femeia dominanta,dar a compensat prin faptul ca e amabila,placuta ,a inceput cu sarutari pe corp,incepand de la piept,apoi a trecut la oral cu fundul la mine,o trec in 69,ca nu rezistam tentatiei,apoi s-a urcat ea deasupra,face niste opturi "belea",in timp ce ma calarea,am tras-o spre mine,pt a ma saruta pe corp,iar eu ma jucam cu sanii ei "feciorelnici".finalizat,socializat si apoi fuga la dus pt actul 2.a inceput in acelasi mod,a avut dorinta,a incercat,doar ca nu s-a mai produs finalizarea,de apreciat.

Ma bucur ca fata e ok,promitatoare,cu zambetul pe buze,ar merita in top.

De revenit? Oricand,cu drag.

Te pup cris si sper sa ne mai revedemâ¤ðŸ’‹

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...