Sari la conținut

CristinElla - creme si uleiuri - 0727580635


Postări Recomandate

Salutare tovarăși de ciocan!o sa fac o recenzie rezumat!azi am reusit sa ajung si eu la cristina,si vreau sa zic ca am ramas placut impresionat!întâlnirea nu a durat mult datorită unor factori subiectivi ce tin de conexiunea la prima întâlnire dar pe viitor cred ca o sa fie mai bine!

Nota totala 9 ,rămâne să ne înțelegem data viitoare cu privire la folosirea unor baloane mai mărisoare(stie la ce ma refer)si viteză mai mică de acțiune,(m a luat tare

azi)))in rest ce sa zic va saluta Biggy si sa aveti ciocane tari!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Am revenit la Cristina dupa multa vreme si am gasit aceeasi fata volubila, care ofera un oral impresionant si un normal protejat de vis, se unduieste din pozitia on top , te "mesteca". Nota totala asemenea colegului 9 pt lipsa de FK. Cadoul decent 100/200.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Contactata telefonic, dupa multe zile cand nu am reusit sa dau de ea. Programare respectata in maxim 30 de minute din partea mea. Fata este foarte lipicioasa, ceea ce apreciez foarte mult. Inceput cu un oral cu implicare din partea dsoarei, a specificat ca nu face finalizare orala. Terminat normal. Repede, ca sunt mai emotiv. Dsoara este super skiny, dar placuta.

De revenit. Pret 150 nr.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...