Sari la conținut

Nady Transex 0722764737 Nady_Nady695


Vizitator nady

Postări Recomandate

  • Telefon: walexy_777
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: walexy_777
  • Oras:Bucuresti

vreau sa stiu daca locuiesti singura sau mai ai vreo colega ceva si as vrea sa incerc pt prima data un tv ce trebuie sa fac?

Ai in titlu un numar de telefon si un ID de Yahoo de care te poti folosi. Si daca de numarul de telefon nu sunt sigur ca nu l-am folosit niciodata, ID-ul este valabil si online acum.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

vreau sa stiu daca locuiesti singura sau mai ai vreo colega ceva si as vrea sa incerc pt prima data un tv ce trebuie sa fac?

buna  da locuiesc   singura nu imi place sexul in haita  si nr de tel  ie mai sus nu incerca sa ma  suni cu privat ca nu raspund multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt tarfulita lui Nady din bucuresti si abia astept sa vina acasa! Celor interesati le pot spune ca sa fii o ora sau doua cu Nady este super. Cand merg la ea ma pune sa stau jos pe pernute, desface piciarele si este super adica fac cei place cel mai mult mi-o da la supt fara prezervativ! Multumwsc Nady!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Sunt tarfulita lui Nady din bucuresti si abia astept sa vina acasa! Celor interesati le pot spune ca sa fii o ora sau doua cu Nady este super. Cand merg la ea ma pune sa stau jos pe pernute, desface piciarele si este super adica fac cei place cel mai mult mi-o da la supt fara prezervativ! Multumwsc Nady!

yuby :69   mai  ai  de  asteptat  :rax2  ca  am  multe  de  rezolvat :atm o  sati  vina  si tie  randul :felatie :clap2

Link spre comentariu
  • Telefon: walexy_777
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: walexy_777
  • Oras:Bucuresti

suiperba ca de obice!

 

Maestre, ori faci o recenzie ca lumea, ori te aranjezi de o reclamatie ca off-topic. Hotareste-te, ori prestezi, ori lauzi ceva ce n-ai vazut? (pentru admini/moderatori: arome de self-promo here, am I wrong?)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...