Sari la conținut

Nady Transex 0722764737 Nady_Nady695


Vizitator nady

Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

@ ionut

 

prietene, am vesti proaste!!! prietenul tau nady, stii tu...minunata, deosebita, pe care o astepti de mult la bucuresti sau brasov, s-a aruncat in mare!!! nu stiu cand mai ajunge la tine la bucuresti si/sau brasov. anunta tu te rog pe toata lumea pana la timisoara, cu toate ca ne-ai spus ca nu este de acolo, ca nu mai ajunge!

:atm :atm

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

da ,o sa merg la brasov negresit......sa mi echipez masina de iarna ,ca acolo e zapada ,sa n am suprize ...

 

da ,o sa merg la brasov negresit......sa mi echipez masina de iarna ,ca acolo e zapada ,sa n am suprize ...

AM AJUNS IN BV DRAGUTA

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

E deja exagerat de cate ori ai scris cam tot textul asta pe topic. Daca ti-e dor suna-o si spune-i personal asta.

lasal draga sa  scrie  ce  sa  vb  la  tel  sint  satula  de  vb la  tel sa  simte   si  iel  bine :laugh2  e loc pentru  toata lumea

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

am  ajuns  in  buc draga  unde  esti?

Era agatat de un cablu de...Uite-l aici...http://nimfomane.com/forum/topic/9155-0770407605-milfa/page-2?do=findComment&comment=205368...,face atmosfera...Nu mai bine va intalniti voi doi,porumbeilor undeva unde sa nu fim si noi,de preferat intr-o sala de studiu...

Frecare usoara...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...