Sari la conținut

Nady Transex 0722764737 Nady_Nady695


Vizitator nady

Postări Recomandate

  • Oras:Neamț
  • Oras:Neamț

Am fost si eu la Nady cam in aceeasi perioada in Galati. Am avut mari emotii deoarece a fost prima data cu o transexuala si asta cred ca s-a vazut de cand am intrat pe usa de aceea cred ca am stat de vorba cam un sfert de ora inainte. Ai cu cine discuta si incet incet au trecut emotiile si am trecut la actiune. Ca atitudine nu am ce sa reprosez, foarte atenta la dorintele clientului si pot spune ca a incercat sa nu simt ca sunt un client. Prefer sa nu dezvolt descrierea actiunii in sine mai ales ca sunt la prima recenzie, dar pot spune ca o recomand oricand.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Neamț
  • Oras:Neamț

Bună futaciosilor aam fost și eu la ea nimic de reproșat ajuns acolo am făcut introducere și după am plătit halatu am stat la cioace câteva minute mam acomodat cu prezenta după care am făcut un dus și întors în camera am yrecut la in oral din partea mea ea stand pe scaun eu în genunchi ( se vede clar ca ii place sa dea la m.. e o după care am trecut eu cu fata în sus la marginea patului ea regula duma în gura chiar adanc.... Bine cât am putut sa iau ca mărime e ok luând în vedere ca la mine fiind a 3 oara când am vrut sa fiu și pasiv și activ după care ma întreaba dacă o vreau eu sfios bună zic de ce nu încearcă zic? O introduce.( prima încercare fără succes) bune a doua oara cu succes și cu brio am luat-o continua pentru câteva minute bune (cei drept am pierdut noțiunea timpului) încercăm sa ma abțin sa nu termin ca să pot fi și eu activ după a terminat într-o explozie mare am simțit-o și după ii cer sa fiu și eu activ o întorc cu fata în sus sa am priveliște frumoasa la tastele alea mișto care le are și încep sa galopez și din când în când o mai lustruiesc pana ce termin am terminat eu nu mai simțind picioarele am mai stat preț de 5min la ciace după care roată împrejur și acasă gândindu-mă la ea cand mai poate veni păcat ca sta doar 3 zile 

PS mia plăcut și sper sa se mai i toarcă mai repede

Nadya te pup și te astept

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...