Sari la conținut

Nady Transex 0722764737 Nady_Nady695


Vizitator nady

Postări Recomandate

  • Oras:buc
  • Oras:buc

Asta nici macar nu e offtopic..este ...eu centrez eu dau cu capul!! Adica trolling grav! 

Clar nu voi mai deschide topicul asta ...deja e penibil.....asta pe langa faptul ca nimeni nu vrea sa schimbe titlul topicului..in conditiile in care discutam de un travestit cu ciorapi in sutien, intitulat Transexual in devenire

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Asta nici macar nu e offtopic..este ...eu centrez eu dau cu capul!! Adica trolling grav! 

Clar nu voi mai deschide topicul asta ...deja e penibil.....asta pe langa faptul ca nimeni nu vrea sa schimbe titlul topicului..in conditiile in care discutam de un travestit cu ciorapi in sutien, intitulat Transexual in dev

 

Asta nici macar nu e offtopic..este ...eu centrez eu dau cu capul!! Adica trolling grav! 

Clar nu voi mai deschide topicul asta ...deja e penibil.....asta pe langa faptul ca nimeni nu vrea sa schimbe titlul topicului..in conditiile in care discutam de un travestit cu ciorapi in sutien, intitulat Transexual in devenire

cred  ca   ai  nevoie  de  un  consult  medical  dar  poti  suna  la  112  ca  vine    si  te   consulta . cei  asa  de  deranjant  ca  lumea ma  respecta    daca  nu  mai   faci  bani    asta  e  batrnetea  la    toti  le   vine  vremea papusa   invidioasa

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Asta nici macar nu e offtopic..este ...eu centrez eu dau cu capul!! Adica trolling grav! 

Clar nu voi mai deschide topicul asta ...deja e penibil.....asta pe langa faptul ca nimeni nu vrea sa schimbe titlul topicului..in conditiile in care discutam de un travestit cu ciorapi in sutien, intitulat Transexual in devenire

te  crezi  femeie  nebunule

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

cat stai nady in buc?multumesc

 

Uite ce zice aici.

azi  12.09.2013 la  ora  22  ajung  in  buc  pentru  cateva  zile ma  gasiti la  tel  0722764737 multumesc

Daca esti atat de curios, pune mana pe telefon, suna, intreaba si vei afla.

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Pentru iubitorii de NADY, este inca in Bucuresti.

 

NADY, transexuala poze reale cu adevarat, fund bombat fara inhibitii a/p in functie de fantezia pe care o ai, dotare 19 cm, se poate si program de dominare, nu raspund la privat, multumesc; 17 Sep 02:16 0722.764.737  Bucuresti email: [email protected]

 

post-18823-0-08018500-1379480771_thumb.jpgpost-18823-0-87626900-1379480773_thumb.jpg

Link spre comentariu

@ ionut

 

prietene, am vesti proaste!!! prietenul tau nady, stii tu...minunata, deosebita, pe care o astepti de mult la bucuresti sau brasov, s-a aruncat in mare!!! nu stiu cand mai ajunge la tine la bucuresti si/sau brasov. anunta tu te rog pe toata lumea pana la timisoara, cu toate ca ne-ai spus ca nu este de acolo, ca nu mai ajunge!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...