Sari la conținut

Diana Mall Vitan 0729362323


dia_diana

Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Buna tuturor. Numele meu este Diana. Am 19 ani. 1.70 m 52 kg si vroiam sa va spun ca imi pare bine de cunostinta. Eu sunt aici pentru a va incanta simturilecu atitudinea mea calda si promit ca voi face tot ce pot pentru a face ca timpul petrecut impreuna sa fie o experienta unica. Va astept cu drag intr- o locatie cunoscuta de majoritatea dintre voi, intr-o locatie curata si discreta unde vom petrece o ora de relaxare totala. Eu va ofer un masaj de relaxare pe toata suprafata corpului, mai in forta( sportiv) sau mai soft. Sunt relativ noua pe aici , dar cand vine vorba de masaj cred ca stiu despre ce vorbesc. Nu vorbim despre finalizari , body masaj sau sex. Va pup si va astept pentru programari de luni pana vineri intre 10.30 -19.00

Diana gândește-te poate ne faci o oferta mai extinsă.
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Buna tuturor. Numele meu este Diana. Am 19 ani. 1.70 m 52 kg si vroiam sa va spun ca imi pare bine de cunostinta. Eu sunt aici pentru a va incanta simturilecu atitudinea mea calda si promit ca voi face tot ce pot pentru a face ca timpul petrecut impreuna sa fie o experienta unica. Va astept cu drag intr- o locatie cunoscuta de majoritatea dintre voi, intr-o locatie curata si discreta unde vom petrece o ora de relaxare totala. Eu va ofer un masaj de relaxare pe toata suprafata corpului, mai in forta( sportiv) sau mai soft. Sunt relativ noua pe aici , dar cand vine vorba de masaj cred ca stiu despre ce vorbesc. Nu vorbim despre finalizari , body masaj sau sex. Va pup si va astept pentru programari de luni pana vineri intre 10.30 -19.00

Diana, oferta rămâne aceeași? Mersi de răspuns!
Link spre comentariu

Salutare.

Am fost la aceasta fata in urma cu o luna.Geul de pustoaica ingamfata. Nu face decat masaj asa incat nu merita deranjul.Ar trebui sa nu mearga nimeni ca sa fie descurajate cele care incearca sa te fraiereasca fara sa-ti dea nimic. Daca oferi doar masaj atunci trebuie sa fii profesionist(a) si nu orice pasarica pusa pe fentat. Sa-i ceara cineva atestatul atunci cand ajunge ca sa vedem in baza carei scoli ofera ea masaj. Nu ofera nimic si are impresia ca merita banii respectivi dar nu impresioneaza prin nimic in afara unora zambete false ca acelea pe care le primesti pe strada de la unii care vor sa te fraiereasca vanzandu-ti tot felul de prostii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Diana, uite ce iti propunem noi la 100 lei ora...tu ne faci masaj de relaxare iar noi iti intoarcem serviciul prin masaj oral si vaginal. Ce spui? Este win-win. Garantez ca o sa iti placa...cel putin cu mine.

 

Imi place cum gandesti :hihat

Link spre comentariu

Bună dragilor. O sa incerc sa raspund la câteva din întrebările voastre. Îmi cer scuze daca nu le cuprind pe toate,dar promit sa incerc. Unii dintre voi sunt răutăciosi și nu înțeleg de ce atitudinea asta. Dragilor,nimeni nu va obliga sa veniti dacă nu va place,faptul că faceți unele afirmații,presupuneri și/sau comentarii arată caracterul vostru,nu al meu. Eu am fost plăcută și amabilă cu oricine și am încercat pe cât am putut că nimeni sa nu plece de pe masa mea de lucru cu o parere proasta. In continuare imi mentin poziția, serviciile mele se limitează strict la masaj, am și cursuri și da, pot da și bon fiscal. Deci,rugămintea mea, oferta pe piata este f mare și aveți de unde alege,la fel și eu,imi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții,am de unde face o selecție,dar asta nu inseamna ca daca nu sunt pe aceiasi lungime cu unii dintre voi trebuie să ne jigni,fiecare este liber sa faca propriile alegeri . Iar pentru ceilalți va atașeze o poza nou pentru a va invata simțurile. Va pup pe toti.

  • Like 1
Link spre comentariu

Multumim pentru amabilitate, pentru buna intentie de a ne prezenta oferta, pentru timpul afectat noua, dar nu ne-ai convins ca masajul este ceea ce asteptam de la tine;pe mine sigur NU ma vei vedea la masaj.

Succes daca tot spui ca esti destul de ocupata.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Nu am reusit in postul anterior. Pupici

Am fost anul trecut la masaj dar nu este nimic care sa merite intoarcerea. Sa oferi strict masaj in conditiile in care pui poze sexy este o aberatie si o incercare de a-i prosti pe fata pe cei care vin. Nu se commpara masajul facut de aceasta fata cu maseuze adevarate care toata viata au facut asa ceva si stiu sa pfere doar masaj. Ea este o impostoare care cauta sa faca bani de pe urma celor prosti

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

la cat de bine arati...daca iti mentii doar serviciile de masaj de relaxare sau tonifiere...nu realizezi ca mai mult rau ii faci celui care vine la tine???? Sincer pleaca bolnav de acolo...daca nici macar o finalizare nu i faci...banuiesc ca nici atingerile nu sunt permise...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la ea zilele trecute. Mai are o colega. Fetele astea sunt de pe la tara, din zona olteniei (dupa accent), le-a adus unu (ea ii spunea iubi). Au vazut fetele ca se pot face bani si fara sa te futi iar prostii (adica noi) punem botu, avem impresia ca daca cere 100 pentru masaj, sigur cu 200-300 le convingem sa le futem sau macar o labuta (ca doar aratam bine si se indragostesc fetele de noi). Asa suntem noi barbatii, prosti. Saraca nu stie nici masaj sa faca, face un fel de mangaiere mai apasata... costa 100 lei si daca va incanta ca va lasa sa stai in pula goala in fata ei, mergeti cu toata increderea, nu se jeneaza!

Am intrebat-o de ce posteaza aici (pe siteul asta cautam servicii sexuale). Cica nu ea, s-a trezit pe forum pur si simplu. In schimb, vad ca-i place sa posteze.

Concluzia: nu mai visati c-o futeti, pestele o pazeste din bucatarie! Spor la relaxat!

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost anul trecut la masaj dar nu este nimic care sa merite intoarcerea. Sa oferi strict masaj in conditiile in care pui poze sexy este o aberatie si o incercare de a-i prosti pe fata pe cei care vin. Nu se commpara masajul facut de aceasta fata cu maseuze adevarate care toata viata au facut asa ceva si stiu sa pfere doar masaj. Ea este o impostoare care cauta sa faca bani de pe urma celor prosti

Bine ca intervine si concurenta in joc.

Chiar credeti ca piata o va sanctiona ?

Eu nu cred asta...

  • Like 1
Link spre comentariu

Bine ca intervine si concurenta in joc.

Chiar credeti ca piata o va sanctiona ?

Eu nu cred asta...

Salut.Nu cred nici eu asta mai ales ca multi care merg nu cred ca se informeaza si isi iau teapa.Am patit-o si eu in urma cu ceva timp de mai multe ori.Acum arunc mereu un ochi si aici sa vad ce spun cei mai experimentati si nu ma mai arunc la orice

Link spre comentariu

Buna ziua dragi membri si moderatori ai acestui forum. Fac postarea aceasta in ideea de a clarifica situatia . In primul rand , nu ne intereseaza istoricul salonului, dar in acest moment lucrurile stau in felul urmator:

In salonul nostru,lucreaza 3 doamne si un domn part time ( Diana titulara acestui post, Loredana cu program part time, Mihai cu program part time si Liana,toti angajatii au cursuri de masaj, se elibereaza bonuri fiscale iar masajul face referire strict la masaj de relaxare fara alte conotatii.Cei care sunt in cautare de alte servicii sunt rugati respectuos sa ne evite sunt nspe mii de locatii unde pot merge pentru alte servicii . In atentia moderatorilor, daca ei considera ca nu este locul aici pentru asta, rog sa stearga acest topic,pentru ca serviciile noastre nu sunt de natura erotica. Nu cred ca este cazul sa facem presupuneri legate de cine este in bucatarie,ce face ,etc, In apartamentul despre care vorbim, s-au facut modificari iar bucataria este transformata in camera angajatilor, nu cred ca daca cineva a fost de curand la masaj a fost deranjat de cineva din camera angajatilor. Si chiar am rugamintea ca daca cineva are cunostinte ca in acest moment la noi in salon serviciile sunt de alta natura , sa ne anunte si vom lua masuri ce se impun.Referitor la pozele sexy, pe site-ul nostru(nu dau nume ca sa nu se interpreteze a fi reclama) nu sunt poze sexy,sunt doar poze, fiecare le interpreteaza cum doreste,iar serviciile noastre sunt oferite si sub forma de vouchere pe site-urile de profil cu reduceri substantiale.Spun toate aceste lucruri doar in speranta de a lamuri persoanele nelamurite. In speranta ca ne-am facut intelesi,va multumim pentru intelegere si respect. Daca sunteti amatori de masaj,va asteptam cu drag. Reducerile sunt substantiale.

Inchei mica mea poveste,cu respect pentru toti membri acestui forum ,si cu speranta ca am explicat tot ce era nevoie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...