Sari la conținut

Andreea, colega Miei (0755733298)


wanger

Postări Recomandate

Am vizitat-o pe Andreea in urma cu aproximativ doua saptamani. Am sunat, mi a raspuns o voce draguta la telefon, am stabilit intalnirea in 20 de minute. Ajuns in locatie, sunt intampinat de o domnisoara slabuta cu un aspect fizic placut, imbracata intr-un maieu si short. Intram in camera, stabilim durata intalnirii. Am ales un numar, ii ofer banii (100 sau 150 nu mi amintesc :( ) din proprie initiativa, fara sa-i fi cerut ea in prealabil. Desi are sanii mici, are un aspect fizic ingrijit si placut si o atitudine pozitiva cu un grad de GFE rificat. Am trecut pe la dus (dotat cu tot ce e necesar). Revenit in camera, actiunea a inceput cu un ON, la care s-a ajutat de mana destul de mult la inceput, dar i-am atras atentia si s-a conformat. Am trecut la NP, unde se misca bine si nu comenteaza. Am schimbat 3 pozitii dupa care am finalizat. Per total a fost o experienta buna si voi reveni cand voi avea ocazia. Toate cele bune

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: Romi samsar auto
  • Oras:Bihor Salonta 7 județe alerg în fiecare zi
  • Telefon: Romi samsar auto
  • Oras:Bihor Salonta 7 județe alerg în fiecare zi

Fătuca ăsta mai este de găsit pe undeva ?

Link spre comentariu
  • Telefon: Romi samsar auto
  • Oras:Bihor Salonta 7 județe alerg în fiecare zi
  • Telefon: Romi samsar auto
  • Oras:Bihor Salonta 7 județe alerg în fiecare zi

Ai sunat-o tu şi nu ți-a zis.

din păcate telefon închis. Ați sunat la nr bla blana robotul.Fetele astea schimba anunțurile și nr de tel ca pe chiloți ba chiar mai mult.Fac și ele manevre nu e de condamnat însă dacă vrei sa ajungi sa o futi nu știi cum sa faci.Salut
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Acum am ieșit de la fată.

Locație: lângă Cubanito,ap.ok și curat+1 🈠neagra.Nederanjant.

Fata: 8 Pe gustul meu,primire caldă,cu capul pe umeri 😉,țin să cred că este cea din poze.Atitudine pro,plăcută că și prezența. Piele fină și fermă,făcut duș înainte.Daca mă aștepta pe tocuri și lenjerie cifra ar fi fost mai mare.

Acțiune.on+np 1 fin.=150 de Ron.

Oral: 9 destul de adânc,dar nu deep,nu sa ajutat de mână.Atentie și la zone,ce mi-a plăcut în mod deosebit.

Normal: 8 nu a comentat la poziții,destul de strâmtă priveliște ok. A fost incitant să simt cum se contracta vaginul in timp ce o lingeam și aveam un deget in ea.ðŸ˜

Timp petrecut din ușă în ușă aprox.40-45 de min.,nici unul nu ne-am uitat la ceas.Puszi la ieșire.

De revenit. Da

  • Like 12
Link spre comentariu
Reputație: 1566

Acum vreun an am dat si eu pe la ea. Stătea în ceva bloc pe 6 Martie si te lua cu 100 numărul. Vorbea cam mult si aiurea (inclusiv viata personala) dar făcea treaba ok.

Nu e ruptă din soare, pozele o favorizează destul de mult, dar face tot ce ii ceri. Nu stiu daca as da 150.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o astazi pe Andreea, 

Locatie:9 zona Luceafarul,  curat, destul de ok

Aspect: 7 , tinerica, sani mici, fund mic dar frumos si bombat

Iginea: 9 curata, nici un miros, pasarica epilata (maricica - carnoasa  :))  )

ON: 8 placut, dar nu ceva woaow, fara deep

NP: 8 schimbat 2 pozitii, finalizat doggy-style.

GFE: 9  destul de ridicat, fata simpatica, vorbareata.

150 ron  1 nr

De revenit, poate.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Andreea draga, bine ai venit pe forum. :gifs_ojos  Ca sa evitam discutii, intrebari si dezbateri inutile eu zic sa precizezi:

Servicii si preturi:

Zona

Singura in locatie ?

Poti sa ne spui si daca ai fost colega cu Mia pustoaica tautata :innocent

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...