Sari la conținut

brunetha seducatoare-suna-ma -te pup 0765718950=ADINA


Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

esti la adresa potrivita pentru asta, eu nu am incercat cu toate 3 odata, nici nu cred ca as face fata , dar cu adelina am mers acum un an la un trio si a fost excelent. pe atunci era incepatoare, acum e si mai buna.. celelalte doua fete sint lory si andreea, doua bunaciuni mici si proaspete si tare futacioase.ti le recomanda tataia cu mare caldura, nu vei regreta , 

Link spre comentariu

@ adina,

 

nu andreea, nu alte colege, etc! deci adina, ptr tine am o simpla intrebare: iti place tie titlul topicului tau? brunetha seducatoare-suna-ma-te-pup-0765718950=adina???

oare nu iti doresti sa il rogi pe pisicuts sa iti schimbe thread-ul cu ceva de genul: alessia-adina, alesia-adelina, alessia-...., si doar cu nr tau de telefon? cred ca va fi mai eficient ptr tine! sincer, deschid topicul tau tocmai ptr ca niciodata nu retin despre cine este vorba! il poti scrie aici un mesaj lui pisicuts, frumos de tot, chiar cu o vorce care toarce ca apreciaza, sa iti modifice topicul. si gata!

 

zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

@ adina,

 

nu andreea, nu alte colege, etc! deci adina, ptr tine am o simpla intrebare: iti place tie titlul topicului tau? brunetha seducatoare-suna-ma-te-pup-0765718950=adina???

oare nu iti doresti sa il rogi pe pisicuts sa iti schimbe thread-ul cu ceva de genul: alessia-adina, alesia-adelina, alessia-...., si doar cu nr tau de telefon? cred ca va fi mai eficient ptr tine! sincer, deschid topicul tau tocmai ptr ca niciodata nu retin despre cine este vorba! il poti scrie aici un mesaj lui pisicuts, frumos de tot, chiar cu o vorce care toarce ca apreciaza, sa iti modifice topicul. si gata!

 

zi frumoasa!

adina e o fata mai tacuta si putin rusinoasa. cele doua dracoaice mici ,andreea si lory sint ca chip and dale, le stiti de la desene animate?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...