Sari la conținut

brunetha seducatoare-suna-ma -te pup 0765718950=ADINA


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Si cu aceasta domnisoara am avut o experienta de zile mari. O recomand cu toata increderea. O fata de nota 10.

 

Ps: fataa, mi-a placut enorm felul tau de a fi si glumele si tot ce a fost acolo :)

Va pup

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Si cu aceasta domnisoara am avut o experienta de zile mari. O recomand cu toata increderea. O fata de nota 10.

 

Ps: fataa, mi-a placut enorm felul tau de a fi si glumele si tot ce a fost acolo :)

Va pup

ms mult a fost o placere sa te cunosc si te mai astept pe la noi pupici :couple

Link spre comentariu

alesia adelina,

 

totusi, eu as prefera ca acest topic sa se reintituleze: Adina Alesia Adelina Amandina 0784510403! :)

 

din acest trio tanar si zglobiu adelina este latura mai serioasa! daca andreea este o copilita zburdalinca, rasfatata si obraznicuta, loredana este sensibila, finuta si suava, adelina este cea care priveste lucrurile mai rigid initial. va zambi mai putin, va vorbi pe o tonalitate mai grava la inceput, te va lasa sa o cunosti mai greu decat colegele ei. am avut insa placerea sa vorbim impreuna mult in aceasta dupa-amiaza si atmosfera s-a relaxat, s-a incalzit si am comentat impreuna vari tematici legate de frumusetea vietii. avand in vedere ca poate cea mai frumoasa parte a vietii sunt tocmai aceste episoade surpriza, care permit arhivarea lor in fisierele cu amintiri placute ale memoriilor noastre, m-a bucurat oportunitatea pe care adelina mi-a oferit-o, de a ma lasa sa o cunosc!

 

nu voi purcede la note ptr ca ar diminua experienta sublima simtita impreuna cu ea cu doar cateva ore in urma. mai mult, ar constitui o recenzie completa care ar cam fi foarte pozitiva si am declarat ca nu voi mai face acest lucru, insa pot spune ca am fost foarte placut impresionat de transformarea unei stari distante de inceput intr-una foarte intima si de exceptie ulterior! o superba fetita pe care nu o voi uita curand, iar de mintea imi va face sicane, ma voi bucura oricand sa imi improspatez memoria cu o noua revedere in compania ei! 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

E o alta fata, colega andreei ioana, dar isi fac cam acelasi stil de poze :) garantez eu ca cea din poze e adina, colega andreei.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

si ce pasarica misto de lins are...si e cuminte...mincao-ar tata pe ea.

Confirm ambele afirmatii, am vizitat domnisoara si am plecat ultra foarte multumit :))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Pffff, andreeo, daca e din cauza ta, cand te prind ti-o iei. Daca nu e din cauza ta, cand te prind, ti-o iei, preventiv :))

Link spre comentariu

Pffff, andreeo, daca e din cauza ta, cand te prind ti-o iei. Daca nu e din cauza ta, cand te prind, ti-o iei, preventiv :))

 

 

nu e din cauza mea dragule asa a ales ea sa se retraga !!! :rax2  :rax2

 

    Talibanu a vrut sa spuna ca ti-o iei pe Adina inapoi .  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...