Sari la conținut

Penibilii


Vizitator gvbolovan

Postări Recomandate

  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

minti bolnave , complexate , frustrari pe care nu au unde sa le exprime ! mi-e mila de ei si de suferinta lor ! :slap2  :slap2  :slap2

 

vezi ca pe topicul asta am vazut deja cativa tampiti rau de tot.

Cand am PM tii zic ca sufera grav IT-ul lui peste de aici care da minus la lume si stelute.

E C.

Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

cred ca mai degraba andreea rebeka este factorul comun . am fost afectati multi dintre cei care o simpatizam...

am facut in graba o postare din care multi poate au inteles ca o acuz pe andreea !!!inclusiv ea !!!nici prin gand nu mi-a trecut asa ceva ...repet - ceea ce am vrut sa spun a fost faptul k cel/cei care o ataca au trecut si la atacarea prietenilor si celor care posteaza pozitiv pe topicul ei !asta nu inseamna ca ea are vreo vina ... si cu ea s-a intamplat acelasi lucru ca si noua si de aici am facut aceasta conexiune care s-a dovedit a fi interpretabila .

mii de scuze Andreea !!! 

o zi frumoasa !

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bai eu nu am nicio problema nici cu punctele de reputatie (atata timp cat din cauza acestora nu sunt banat) nici cu stelele de la profil.

Nelamurirea mea, foarte mare de altfel, este ca nu reusesc sa-mi dau seama cu ce am nemultumit-o pe stimabila Olguta Vasilescu. Eu chiar imi doream ca in ochii ei sa am parte de admiratie, simpatie...respect.

De Ponta si Liviu Dragnea mi se rupe. Sincer. Stiu sigur ca si lor li se rupe de toata lumea deci nothing new here & I don't give a fuck.

Zdreanta - poate nu am recitat cu intonatie poezia la gradinita, inteleg supararea.

Olguta... Offff, ce as putea face sa cresc in ochii tai?

Zau de mi-a dat o lacrima cand am vazut!

O sa dureze ceva timp pana o sa-mi revin!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

am facut in graba o postare din care multi poate au inteles ca o acuz pe andreea !!!inclusiv ea !!!nici prin gand nu mi-a trecut asa ceva ...repet - ceea ce am vrut sa spun a fost faptul k cel/cei care o ataca au trecut si la atacarea prietenilor si celor care posteaza pozitiv pe topicul ei !asta nu inseamna ca ea are vreo vina ... si cu ea s-a intamplat acelasi lucru ca si noua si de aici am facut aceasta conexiune care s-a dovedit a fi interpretabila .

mii de scuze Andreea !!! 

o zi frumoasa !

 

Vad ca ai primit un + de la Andreea, rasuflu usurat, nu ti-ai ratat intalnirea (3 amr, nu?) si ma bucur :P  :laugh2

Revenind la treburi serioase pentru mine e clar ca Andreea, Tania, sau mai cine stie cine nu au nici o treaba cu ce se intampla in ultima perioada. 

Iar tinta nu suntem noi, nici eu nici tu, nici ceilalti care s-au umplut de stelute la profil.

Dupa mine, tinta clara este Pisicuts. Ceea ce se intampla acum si ce a fost inainte cu banarile in masa au avut un singur scop, sa-l distruga pe Pisicuts, daca e posibil, chiar cu armele lui (SP-urile)

E vorba de cineva suficient de inteligent, cu cunostinte temeinice de IT si care-l uraste de moarte pe administrator din motive doar de el stiute.

Dupa ce banarea userilor a esuat, a cautat o metoda noua de a bulversa lucrurile. Si a gasit-o deocamdata pe asta :D

Si eu nu cred ca e vorba de cei de dincolo, de la forumul concurent, ci e vorba de cineva de aici, din pacate nu stiu cine, sunt prea nou pe forum ca sa pot sa-mi dau cu presupusul.

Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Bai eu nu am nicio problema nici cu punctele de reputatie (atata timp cat din cauza acestora nu sunt banat) nici cu stelele de la profil.

Nelamurirea mea, foarte mare de altfel, este ca nu reusesc sa-mi dau seama cu ce am nemultumit-o pe stimabila Olguta Vasilescu. Eu chiar imi doream ca in ochii ei sa am parte de admiratie, simpatie...respect.

De Ponta si Liviu Dragnea mi se rupe. Sincer. Stiu sigur ca si lor li se rupe de toata lumea deci nothing new here & I don't give a fuck.

Zdreanta - poate nu am recitat cu intonatie poezia la gradinita, inteleg supararea.

Olguta... Offff, ce as putea face sa cresc in ochii tai?

Zau de mi-a dat o lacrima cand am vazut!

O sa dureze ceva timp pana o sa-mi revin!

Si mie imi place de Olguta,

E bataioasa, centura neagra, chiar daca cauza ei e pierduta.

Nu stiu ce vede in latraul ala cu care umbla ea acum.

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Si eu am primit o gramada de ratinguri de 1 stea de la indivizii astia care au facut conturile lor fake, mentionez ca inainte am avut doar 10 ratinguri pentru profil, dar au fost toate doar de 5 stele, rog si eu frumos sa se rezolve problema, adica sa fie banate toate conturile astea prostesti, respectiv ratingurile astea date de ei sa fie sterse!

si tu esti din Matrix!? ca nu te-am vazut pe-acolo (nu inca)  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vad ca ai primit un + de la Andreea, rasuflu usurat, nu ti-ai ratat intalnirea (3 amr, nu?) si ma bucur :P  :laugh2

Revenind la treburi serioase pentru mine e clar ca Andreea, Tania, sau mai cine stie cine nu au nici o treaba cu ce se intampla in ultima perioada. 

Iar tinta nu suntem noi, nici eu nici tu, nici ceilalti care s-au umplut de stelute la profil.

Dupa mine, tinta clara este Pisicuts. Ceea ce se intampla acum si ce a fost inainte cu banarile in masa au avut un singur scop, sa-l distruga pe Pisicuts, daca e posibil, chiar cu armele lui (SP-urile)

E vorba de cineva suficient de inteligent, cu cunostinte temeinice de IT si care-l uraste de moarte pe administrator din motive doar de el stiute.

Dupa ce banarea userilor a esuat, a cautat o metoda noua de a bulversa lucrurile. Si a gasit-o deocamdata pe asta :D

Si eu nu cred ca e vorba de cei de dincolo, de la forumul concurent, ci e vorba de cineva de aici, din pacate nu stiu cine, sunt prea nou pe forum ca sa pot sa-mi dau cu presupusul.

 

Numai Dobre putea sa faca asta =)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...