Sari la conținut

Penibilii


Vizitator gvbolovan

Postări Recomandate

  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Dacă îți plătești contul nu ai cum sa fi banat :)

Nu știu ce problema ai cu miki și nici nu ma bag :) dar motanul nu îți va Răspunde pentru ca sunt sigura ca nu vede acest post :)

 

Teoretic si practic se poate bana si sterge orice cont. Pisicuts este detinatorul platformei si poate face ce vrea el. Nu exista nici un NDA(contract) semnat.

Mersi frumos de sprijin Delia. Esti o dulce.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Teoretic si practic se poate bana si sterge orice cont. Pisicuts este detinatorul platformei si poate face ce vrea el. Nu exista nici un NDA(contract) semnat.

Mersi frumos de sprijin Delia. Esti o dulce.

Dacă îl plătești nu îl baneaza :)

Pup you :*

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

poponarule am mai facut cinci femei in doua saptamani dar nu le-am facut recenzie,din cauza unuia ca tine .Curva masculina cat ceri sa mi-o sugi?Daca mai traiesti 100 de ani nu ai cum sa mergi la cate am fost eu.Vezi ca vine visolul la tine la tara asa ca acopera stiuletii cu ceva ca nu mai ai ce sa sugi si sa-ti bagi in cur jegosule

 

https://memegenerator.net/img/instances/500x/62378973/ba-esti-nebun.jpg

 

 

Si nu ai limba imflamata ? 

 

Macar  le-ai facut  cu tot  cu orgaZme ?

 

Scrie , ba , Recenzia cu "oral putin" (ca de obicei) , nu te sfii de mine (ca oricum nu mai  da nimeni un scuipat pe ce scrii tu in recenzii ) ,  ca doar la ce ai vrea sa mai faca fomeile !?

 

Amuzant si un adevarat Penibil . E bine ca ti-ai evidentiat penibilitatea intr-un loc dedicat (adica aici)  :)

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu

https://memegenerator.net/img/instances/500x/62378973/ba-esti-nebun.jpg

 

 

Si nu ai limba imflamata ? 

 

Macar  le-ai facut  cu tot  cu orgaZme ?

 

Scrie , ba , Recenzia cu "oral putin" (ca de obicei) , nu te sfii de mine (ca oricum nu mai  da nimeni un scuipat pe ce scrii tu in recenzii ) ,  ca doar la ce ai vrea sa mai faca fomeile !?

 

Amuzant si un adevarat Penibil . E bine ca ti-ai evidentiat penibilitatea intr-un loc dedicat (adica aici)  :)

 

Am văzut ca ai prins iar tupeu de borfaș. Să știi că din cauza ta Andreea Rebeca a fost tărată în scandal, deși ea nu are nici o vină.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://memegenerator.net/img/instances/500x/62378973/ba-esti-nebun.jpg

 

 

Si nu ai limba imflamata ? 

 

Macar  le-ai facut  cu tot  cu orgaZme ?

 

Scrie , ba , Recenzia cu "oral putin" (ca de obicei) , nu te sfii de mine (ca oricum nu mai  da nimeni un scuipat pe ce scrii tu in recenzii ) ,  ca doar la ce ai vrea sa mai faca fomeile !?

 

Amuzant si un adevarat Penibil . E bine ca ti-ai evidentiat penibilitatea intr-un loc dedicat (adica aici)  :)

Curva masculina ai acoperit stiuletii ieri ca a nis la munte si o sa trebuiasca sa-i cauti prin zapada.Poponarule scrie si tu o recenzie cum de arzi in bulan ca noi suntem mai mult decat o familie pentru tine si am dori sa stim cum o faci,cum o sugi e.t.c. Daca nu ti-am fi asa apropiati nu ne-ai baga in seama nici tu nici clonele tale incepand cu ANTIPATICUL si terminand cu Arammis  :doggystyle

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

 

In concluzie:Respectati in PLM pe cei care va da sa mancati o paine alba.

Tot la paine ti-e gandul, Mos Izmana. Cu orez, evident. Dincolo de laudaroseniile si pozele tale cu Pepsi si Metaxa, respiri saracie prin toti porii.

 

Oricum, constat ca esti pregatit pentru un nou Craciun in 'transee', pe nimfomane.com.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot la paine ti-e gandul, Mos Izmana. Cu orez, evident. Dincolo de laudaroseniile si pozele tale cu Pepsi si Metaxa, respiri saracie prin toti porii.

 

Oricum, constat ca esti pregatit pentru un nou Craciun in 'transee', pe nimfomane.com.

Cat de prost poti sa fi Mikiduta sa ai aceleasi replici si de pe contul principal Miky77 si de pe clone ,mai invata si tu alte replici

 

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/24852346_126736571442595_7948047571528202853_n.jpg?oh=ae75021fca61992901be64346ece53de&oe=5AC75C9B

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tot la paine ti-e gandul, Mos Izmana. Cu orez, evident. Dincolo de laudaroseniile si pozele tale cu Pepsi si Metaxa, respiri saracie prin toti porii.

Oricum, constat ca esti pregatit pentru un nou Craciun in 'transee', pe nimfomane.com.

Te-ai mai gandit ?

Ia zi pana la urma te-au mai primit aia din Utrecht ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Pai actul in sine e stupid, cel care o face poate sa fie destept.  =))

Desigur. Stiu persoane care afirma acelasi lucru. Eu am glumit cand am postat ca din cauza asta ai primit o stea.
Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Curva masculina ai acoperit stiuletii ieri ca a nis la munte si o sa trebuiasca sa-i cauti prin zapada.Poponarule scrie si tu o recenzie cum de arzi in bulan ca noi suntem mai mult decat o familie pentru tine si am dori sa stim cum o faci,cum o sugi e.t.c. Daca nu ti-am fi asa apropiati nu ne-ai baga in seama nici tu nici clonele tale incepand cu ANTIPATICUL si terminand cu Arammis  :doggystyle

 

Il depistezi dupa mirosul prostiei. Nu mai are bani nici sa treaca strada.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

RED-SPORT du-te si da minusuri (cot la cot cu mithril si orange46 ) pe banda rulanta , nu sta dupa mine  :)

Ce tupeu ai sa spui asta! O sa ramai in dialog cu cele 20 de clone ale tale pentru ca in curand o sa te ignore toti userii. O sa tastezi ca un caine turbat si o sa latri ca nu e posibil sa tastati in acelasi timp. Ding , ding, prostule!
  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce tupeu ai sa spui asta! O sa ramai in dialog cu cele 20 de clone ale tale pentru ca in curand o sa te ignore toti userii. O sa tastezi ca un caine turbat si o sa latri ca nu e posibil sa tastati in acelasi timp. Ding , ding, prostule!

Lasă-l în plata Domnului pe știuletar, mai bine spune ce gătești de Crăciun. Cu poze.

 

P.S. Crăciun fericit!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Lasă-l în plata Domnului pe știuletar, mai bine spune ce gătești de Crăciun. Cu poze.

 

P.S. Crăciun fericit!

Craciun fericit si tie! Am gatit joi si azi dimineata si nu am pozat nimic. O sa pun poze cu rezultatul final, pe masura ce le vom manca. Ca de obicei nu o sa astept pana vine Craciunul. O sa incepem de maine sa mancam din ele. Nimic iesit din comun: friptura de porc la cuptor, carnati la cuptor, carnati la tigaie, sarmale. Aperitivele sunt alea clasice: jumari, toba, lebar, șuncă, șorici.
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Am văzut ca ai prins iar tupeu de borfaș. Să știi că din cauza ta Andreea Rebeca a fost tărată în scandal, deși ea nu are nici o vină.

 

 

RED-SPORT du-te si da minusuri (cot la cot cu mithril si orange46 ) pe banda rulanta , nu sta dupa mine  :)

 

 

Ce tupeu ai sa spui asta! O sa ramai in dialog cu cele 20 de clone ale tale pentru ca in curand o sa te ignore toti userii. O sa tastezi ca un caine turbat si o sa latri ca nu e posibil sa tastati in acelasi timp. Ding , ding, prostule!

Ana dupa cum ai vazut Miky e bolnav grav.

Schizofrenia este o boală mintală cronică caracterizată prin slăbirea și destrămarea progresivă a funcțiilor psihice și prin pierderea contactului cu realitatea.

Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower
Principalele modificari de comportament a limaxului Miky din ultima perioada vizibile pe forum, e intr-un impas in viata:

- Retragere sociala: (Miky nu a mai iesit din casa de multa vreme, este dat disparut in tot satul)

- Depersonalizare:  (Miky a pierdut demult contactul cu realitate, nu poate sa fuga din bula)

- Lipsa apetitului: (Miky a ajuns la un modest 50 kg cand este ghiftuit cu papusoi)

- Halucinatii: (Miky vede in toti una si aceasi persoana pe forum)

- Lipsa igienei corporale (Il simt de la 1 km pe forum, inainte de a se loga de pe oricare din clonele sale nespalate)

Urmatoarea faza a delirului este depresia. Ca urmare a acestei boli destul de grave Miky are: probleme de concentrare, pierderea memorie pe termen lung.

 


 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am auzit ca sugi pula la hoituri in cimitir.Cum comentezi?

Ahahhahahahaha :)))))

...Că esti prost! Nu asa se face, ai vorbit pă nivelul lui chiar cand o luasei si tu mai bine... E clar ca @rebeca te bagă-n boală si stie sa te tina-n joc! Unde-i @nobelu' meu!? 😈ðŸ˜
  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:fara
  • Oras:fara

Gabyta,cand ai intrat pe site-ul asta te luai in gura cu toata lumea,apoi ai luat o decizie înțeleaptă si te-ai calmat,ti-ai dat seama ca nu e bine pentru job.Acum ai prins iar tupeu simtind ca Motanul te protejeaza.

Iti vand un mic secret,Motanul e animal de prada,te arunca ca pe o masea stricata daca simte ca nu mai esti utila pentru site.

Nu uita,prostituatele vin si pleaca.Cam la 3-4 ani se schimba generatiile.Curvarii raman cam aceeasi 20-30 de ani.Fara curvari site-ul se transforma in Pub24.

In concluzie:Respectati in PLM pe cei care va da sa mancati o paine alba.

le luam pe rand ca is multe :

1:gresit la inceput am fost cat se poate de tacuta 1 an si ceva daca am intrat de 5 ori pe site

2:nu is protejata nimanui

3:la fel te poate arunca si pe tine mai ales pe tine care platesti 5 euro , nu sute ca mine(moderare si cont rosu)

4:ti.am mai spus ca te ingrop in bani , tu NU  vrei sa crezi treaba ta. TOT TIMPU AM FACUT BANI SI DIN ALTCEVA (in ultimu an jumate m.am lipit de un ”biznis” care imi aduce un profit de 18/20% ), DECI NU AM TRAIT SI NU TRAIESC DIN FUTUT , IMI PLACE SA MA FUT DA NU GRATIS :rax2  

https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/25630578_1731689983537323_1700194943_n.jpg?oh=a86e0fb7fdba0d9787159f08a60f87fd&oe=5A40C743

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/25675421_1731688710204117_11296611_n.jpg?oh=dfc07dabddf0051a57f0547d25dec11e&oe=5A408B3F

 

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/25990847_1731689563537365_1139259229_n.jpg?oh=85d22589ae4228662f1182d2678048f7&oe=5A40D62A

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/25990919_1731689830204005_1364938484_n.jpg?oh=81b00834368d8eaed4e00eb913c90e14&oe=5A3FAB8E

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/25674288_1731690156870639_1813192450_n.jpg?oh=9d102d697053602560e480fa389033ea&oe=5A4079E2

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/25990511_1731690636870591_62217195_n.jpg?oh=609ef089c942d6aca699e083bc47b0e2&oe=5A40D5D9

rulez 90000/100000 ron/luna

  • Like 6
  • Minus 19
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...