Sari la conținut

Penibilii


Vizitator gvbolovan

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ma oftic , Transexualulule. Tu esti acela care se oftica ca nu te-am vazut din prima femeie si m-am prins de faptul ca iti faci rondul pe aici din lipsa de ocupatie  , ba chiar te deranjeaza maxim  cand iti spun adevarul  . :)

 

 

Esti sigur homosexualule clonat ?  Parca eram si ALL_STAR   :)

 

Eu am mai spus ca acei muschetari au fost donati (ca imi permit) unor useri ale caror conturi au fost banate tocmai de acele SP-uri care actionau ca jigodiile  zi si noapte  , dar tu nu si nu .

 

Ia sa te vad cum explici faza asta :  cum ar putea scrie 2 conturi Miky si Aramis  consecutiv , fapt demonstrat , pe 2 Topice diferite ?

 

Ie grele , ba , ptr. tine .... am minim 4 maini , doar la o mana   :)

poponarule tu esti cel care se baga in seama unde nu trebuie,tu meri la TS/TV 

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Anuto, tati, nu mă mai baga in discuțiile voastre ,te rog frumos .chiar nu vreau sa îmi mai bat capul cu asemenea circuri ieftine . Te pup .

 

 Buna alegere sa nu-ti bati capul! Nu-ti promit ca nu o sa o mai fac, dar am inteles ideea.  Te pup si eu. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna alegere sa nu-ti bati capul! Nu-ti promit ca nu o sa o mai fac, dar am inteles ideea.  Te pup si eu.

 

E urât așa , știi ce zic . Las-o baltă ,că vin sărbătorile și trebuie să gătesc .... Baga-mi-as... Pupici

  • Like 31
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 Toti muschetarii sunt ai lui. A avut 20 de conturi SP, are si cateva conturi  galbene! Nimic nu stii!

 

Maine ai  sa descoperi ca sunt si administratorul acestui forum  ....ai de pizda ta , pardon pula , am uitat  . :)

 

 

 

poponarule tu esti cel care se baga in seama unde nu trebuie,tu meri la TS/TV 

Mosule libidinos , nu-ti mai place pe conturile  Asteapta si Termin , de cauti sa te bagi  in seama cu mine ?

Sau te-ai plictisit deja de labareala  pe topicele fetelor , cand ai vazut ca nu te mai baga niciuna in seama ,  ca esti un mincinos notoriu ?

 

Stii ca mie nu-mi place sa folosesc mai multe conturi sa-ti dau la tifla , ori de cate ori ti-o ceri  :)

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Nu ma oftic , Transexualulule. Tu esti acela care se oftica ca nu te-am vazut din prima femeie si m-am prins de faptul ca iti faci rondul pe aici din lipsa de ocupatie  , ba chiar te deranjeaza maxim  cand iti spun adevarul  . :)

 

 

Esti sigur homosexualule clonat ?  Parca eram si ALL_STAR   :)

 

Eu am mai spus ca acei muschetari au fost donati (ca imi permit) unor useri ale caror conturi au fost banate tocmai de acele SP-uri care actionau ca jigodiile  zi si noapte  , dar tu nu si nu .

 

Ia sa te vad cum explici faza asta :  cum ar putea scrie 2 conturi Miky si Aramis  consecutiv , fapt demonstrat , pe 2 Topice diferite ?

 

Ie grele , ba , ptr. tine .... am minim 4 maini , doar la o mana   :)

 

 

 Te stradui prea mult sa demostrezi ceva! Cine dracu sta sa vada care-cum posteaza. Ma uit la postari si vad ca apare minutul, nu si secunda, deci se poate posta   de pe contul tau   si de pe contul a inca 10 useri ai tai.  Poti incerca si cu trei, mai baga un muschetar,  spune, merge? Nu ai demonstrat nimic! Ding ding! Iti cade fisa? 

 

 

 Prost ca tine nu am vazut! Jur!

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai la mine!  :)))

 

Nu nu ,că mă omoară mamaie daca o las singura in bucătărie . trebuie sa pun și eu mana să învăț,nu?

Dar dacă vrei să faci o fapta buna,hai să mă ajuți (eu mă uit și tu gătești ) ,ce zici?

  • Like 31
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Nu nu ,că mă omoară mamaie daca o las singura in bucătărie . trebuie sa pun și eu mana să învăț,nu?

Dar dacă vrei să faci o fapta buna,hai să mă ajuți (eu mă uit și tu gătești ) ,ce zici?

 

  Vin. 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Maine ai  sa descoperi ca sunt si administratorul acestui forum  ....ai de pizda ta , pardon pula , am uitat  . :)

 

 

 

 

Schizofrenicule,ai uitat ca i-ai trimis PM lui Iness crezând ca este clona lui Pisicuts?

post-4015-0-75497600-1513935035_thumb.png

  • Like 21
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 Te stradui prea mult sa demostrezi ceva! Cine dracu sta sa vada care-cum posteaza. Ma uit la postari si vad ca apare minutul, nu si secunda, deci se poate posta   de pe contul tau   si de pe contul a inca 10 useri ai tai.  Poti incerca si cu trei, mai baga un muschetar,  spune, merge? Nu ai demonstrat nimic! Ding ding! Iti cade fisa? 

 

 

 Prost ca tine nu am vazut! Jur!

 

Nici nu am ce sa explic  prea multe unui  transexual parlit , care isi pierde timpul pe aici sub nick-uri de femei  ...deci te cred pe cuvant cu ultima fraza scrisa , doar ca ti se potriveste doar tie  :)

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai după nu îți mai aduce ce îți dorești :(

Nici în anii trecuți nu mi a adus ce voiam eu, a trebuit să mă duc să mi iau singura.

Dar de data asta ,îl prind ,îl leg de pat ii fur toate cadourile , și îl dau pe Tomy pe el .

  • Like 31
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

 

Eu am mai spus ca acei muschetari au fost donati (ca imi permit) 

Schizofrenicule,tot te mai rupi in basini ca "iti permiti" dupa ce am aflat cu totii ca esti un taran basit si jerpelit,care mergi la nunti imbracat in costum second hand,jerpelit,cămașă cu 2 numere mai mare si cravata care iti atarna pana la coaie?

Ba piseateas in cur de taran subnutrit si tupeist.Vezi poza de la mare unde arati ca unul scapat de la Auschwitz si tu si basinoasa aschilopata.

Ti-ai dracu' de schizofrenici!Cum lipsesc 2-3 zile,cum prindeți tupeu jegos. 

  • Like 21
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Schizofrenicule,tot te mai rupi in basini ca "iti permiti" dupa ce am aflat cu totii ca esti un taran basit si jerpelit,care mergi la nunti imbracat in costum second hand,jerpelit,cămașă cu 2 numere mai mare si cravata care iti atarna pana la coaie?

Ba piseateas in cur de taran subnutrit si tupeist.Vezi poza de la mare unde arati ca unul scapat de la Auschwitz si tu si basinoasa aschilopata.

Ti-ai dracu' de schizofrenici!Cum lipsesc 2-3 zile,cum prindeți tupeu jegos.

 

 

Nu nu ,fii mai bun de Crăciun ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...